Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 32 z 32

Téma: !!!Pozor,fórum rozesílá virus!!!

  1. #26

    Standardní

    Citace Původně odeslal ripper
    to je argument jak noha. nikdo nerika ze naprogramuje lepsi, jen tady nekdo zminoval, ze existujou lepsi. zkus si naprgat antivirak
    Lepší v čem?Kdo to změří?Jak?To je jen o osobních sympatií k jednotlivým antivirům...
    PC: Intel C2D E8400 | Thermalright Ultra 120 eXtreme + 12 cm Noctua | ASUS Formula Maximus | 4 GB Patriot Viper 800 MHz PC6400 CL4-4-4-12 | Sapphire Radeon HD 4770 512 MB | Velociaptor 300 GB + Samsung HD501LJ (500 GB) + Samsung F4 EcoGreen 2 TB + HP Media pocket drive 160 GB | Creative Audigy 2 Platinum eX | NEC ND-3540A |case HP + PSU 700W | 21" Samsung 214T | Logitech MX 3100
    NTB: ASUS Eee 1000H black

  2. #27
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Citace Původně odeslal DlouhyJony
    A třeba ten človíček může mít AVG typu "warez".
    Kdyz jsem objevil AVG, byla jen 6-ka, zpocatku jsem si kazdej mesic obnovoval trial. Pak vysla 7-ka, tak jsem zacal obnovovat trial od ni, pak jsem objevil free 6-ku. Byl jsem rad, protoze uz me to pravidelny cisteni registru, aby mi to ten trial znovu vzalo, stvalo a muzu rict, ze komu nevadi anglictina a nepotrebuje ja nevim jaky pro domaciho uzivatele vice mene puntickarsky funkce, by to melo stacit, nemam nejmensi duvod si stezovat. Oficialne k tomu sice neni suport, ale kdyz jsem obcas zridka neco potreboval vedet, vzdycky mi velice ochotne odpovedeli.

    Takze jsem toho nazoru, ze AVG typu "warez" je uplne zbytecny.

    Citace Původně odeslal Tomas
    mám SP1,čekám na SP2,každou jednotlivou záplatu nechci stahovat zvlášť
    A tohle ja prave delam. Zpravy o zaplatach si nechavam posilat na svou hlavni mejlovou adresu, kam nejmin jednou denne chodim a jakmile mi neco prijde, hned to instaluju. Je to par cvaknuti mysi a trva to sotva kdy vic nez 1 minutu. (Jestli mas nejakej pomalej pripoj, tak chapu, ze se ti mozna prave proto do toho nechce, ale myslim si, ze i tak by se to vyplatilo, aspon 1 za tejden, treba i na slepo, bez hlaseni mejlem, nejmin tech 7 aktualizaci - vetsina z nich obsahuje nejmin 2 viry nebo jejich modifikace - v prumeru za tu dobu bude.)

  3. #28

    Standardní

    mi co pouzivame neco jinyho nez kutloch, a jeste lepe non$$$$$ OS GNU/Linux rulezzzzzzzzzzz

    A jeste jedna vec, nechapu ze si nenainstalujete SP2 kdyz uz vysla, a proc nepouzivate neco min proflaklyho nez MS Outluk, treba Thunderbirda nebo rovnou celou Mozillu
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  4. #29
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal vogo
    mi co pouzivame neco jinyho nez kutloch, a jeste lepe non$$$$$ OS GNU/Linux rulezzzzzzzzzzz

    A jeste jedna vec, nechapu ze si nenainstalujete SP2 kdyz uz vysla, a proc nepouzivate neco min proflaklyho nez MS Outluk, treba Thunderbirda nebo rovnou celou Mozillu
    protože jsou lidi, co si zvykli na produkty MS a používají třeba slůvko "MY" a jiné navíc i WXP se service packem 2 je naprosto OK, když si odstřelíš pár maličkostí, který sux...imho linux pro uživatele nemá smysl, win je víc user friendly, nemluvě o tom, že bezpečnost nebezpečnost, antivirus neantivirus, mám XP SP2 a nortona a outlook express a icq atd a virus jsem neměl poslední čtyři roky (resp neměl na svým PC, rozhodně ne tak, aby mi to něco udělalo) a naposledy to byl právě nějakej pieck starej, kterej avg ani neuměl odstranit (WTFtvrdilo to, že to neumí...)...od tý doby mám koupenej norton a pohodička...jednou za rok koupím new verzi za rozumnej pakatel a pohoda...je to čistě můj názor, nechceme žádný flame

  5. #30

    Standardní

    Citace Původně odeslal Likedi
    Citace Původně odeslal vogo
    mi co pouzivame neco jinyho nez kutloch, a jeste lepe non$$$$$ OS GNU/Linux rulezzzzzzzzzzz

    A jeste jedna vec, nechapu ze si nenainstalujete SP2 kdyz uz vysla, a proc nepouzivate neco min proflaklyho nez MS Outluk, treba Thunderbirda nebo rovnou celou Mozillu
    protože jsou lidi, co si zvykli na produkty MS a používají třeba slůvko "MY" a jiné navíc i WXP se service packem 2 je naprosto OK, když si odstřelíš pár maličkostí, který sux...imho linux pro uživatele nemá smysl, win je víc user friendly, nemluvě o tom, že bezpečnost nebezpečnost, antivirus neantivirus, mám XP SP2 a nortona a outlook express a icq atd a virus jsem neměl poslední čtyři roky (resp neměl na svým PC, rozhodně ne tak, aby mi to něco udělalo) a naposledy to byl právě nějakej pieck starej, kterej avg ani neuměl odstranit (WTFtvrdilo to, že to neumí...)...od tý doby mám koupenej norton a pohodička...jednou za rok koupím new verzi za rozumnej pakatel a pohoda...je to čistě můj názor, nechceme žádný flame
    (omlouvam se za hrubici ) takovyhle lidi miluju nema cenu diskutovat o tom ktery system je vice userfriendly, ja si myslim ze je to GNU/Linux a basta(napriklad konsole je vice nez milionkrat pouzitelnejsi nezli prikazovej radek). Nainstalit nortona anitivir, a myslet si ze sem za vodou, to opravdu miluju , sory ale nemoh sem si to odpustit, s nortonem ma svy skusenosti, a nejsou nejak extrovni. A priste vaz slova, to s tim Userfriendly systemem je trosku moc nadsazeny Pokud se ti system slozi do takovyho stylu ze nenabehne grafika, a nezabere ani posledni funkcni konfigurace, tak dou cely widle do ... se "zachranou "konzoli"" toho moc nenadelas, protoze oficalni dokumentace k ni skoro neexistuje - to snad nejvestsi rozdil mezi M$ Windows a Linuxem. Takze cely widle bez grafiky ceka tak maximalne reinstal, kdezto linux nabehne do konsole, podivas se do logu co zlobi opravis to, a jede se dal, a to dokonce bez restaru, jes spustis sluzby co zhavarovaly kdyz sem kdysi pred dlouhym casem bootoval widle castejc, tak sem to vecny restartovani nesnasel, a tet ho nesnasim jeaste vic nesnasim restrtovani kvuli kazdy prkotine, a jeste vic nesnasim to vecny omezovani uzivatele, proto pouzivam GNU/Linux, windowsy maji jeste co dohanet do kvality nastroju, pro praci se systemem, a co se tyce okeniho manageru, tak KDE je tisicktrat privetivejsi, a pokud nekomu nevyhovuje, tak proste zvoli jiny, to OS z Redmondu postrada, vzdyt nejde ani poradne zmenit vzhled (pokud chces nainstalit jiny ktery neni primo z dilen M$ musis si stahnout supertruper patch, to je narez ). No asi tak nejak je to vice nez OT ale nemoh sem prekousnou ten blabol ze widle sou vise uzivatelsky privetive
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  6. #31
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Ja si myslim, ze vetsinou to bude tak jako u me. Clovek je na Widlich rozjetej, veschno bezi - jakz takz. Rad bych na Linux presel, jenze je to pro me krok do tmy. V mym nejblizsim okoli to nikdo nema, kdo to umi a kdo by mi primo za krkem aspon zpocatku pomoh. Takze bych se v tom musel topit sam a po urcitou dobu pocitat s tim, ze mi nepobezi vubec nic. Nebo bych to rozjizdel paralelne s umyslem postupne prejit a pak by to slo tak pomalu, ze bych se od tech Woken asi neodpoutal stejne nikdy.

    A tohle, ze to kazdymu jakz takz bezi, system mysli za nej (i kdyz casto dost blbe) a v Linuxu, kdyz to ma k necemu vest, se musi clovek nejake to abstrakno z doby kone naucit, muze budit dojem, ze Kvokna jsou jusrfrendli a Linux ne.

  7. #32

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mikus
    Ja si myslim, ze vetsinou to bude tak jako u me. Clovek je na Widlich rozjetej, veschno bezi - jakz takz. Rad bych na Linux presel, jenze je to pro me krok do tmy. V mym nejblizsim okoli to nikdo nema, kdo to umi a kdo by mi primo za krkem aspon zpocatku pomoh. Takze bych se v tom musel topit sam a po urcitou dobu bych musel pocitat s tim, ze mi nepobezi vubec nic. Nebo bych to rozjizdel paralelne s umyslem postupne prejit a pak by to slo tak pomalu, ze bych se od tech Woken asi neodpoutal stejne nikdy.

    A tohle, ze to kazdymu jakz takz bezi, system mysli za nej (i kdyz casto dost blbe) a v Linuxu, kdyz to ma k necemu vest, se musi clovek nejake to abstrakno z doby kone naucit, muze budit dojem, ze Kvokna jsou jusrfrendli a Linux ne.
    Mozna je ten krok do prazdna to nejlepsi, ja sem tak taky zacinal, ale pokud ches mit jistotu, ze se nic nepokazi zkus nejdrive nejakou Live distribuci . A rozhodne netvrdim ze GNU/Linux je jen prochazka ruzovou zahradou, ze zacatku je to peklo, a obvzlast nektery HW je vice nez nepouzitelny, dost si uzijes s Win only HW support u ktereho vyrobci s ospustenim ser*** na jine systemy, a sou to i takovi giganti jako asus a treba ati (jeji ovladace do nedavna nemely obdoby, posledni verzi to zdiblitecek zlepsili, ale i tak maji co dohanet), ale pokud tim peklem projdes, dost se toho naucis, a odmena je vice nez sladka.

    A pomoc hledej treba tady http://www.abclinuxu.cz http://www.root.czhodne stesti tim konci svuj OT v tomto dredu, pripadne reakce posilejte SZ dekuji
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •