Tak, stalo sa mi, ze sa mi ulomil vetrak na chladici na grafike (pravdu povediac, trochu som mu pomohol neopatrnou manipulaciou). Kedze bola este v zaruke a planujem upgrade (ako vzdy ), rozhodol som sa, ze zbehnem do Libry a budem reklamovat vetrak.
Dosiel som tam, typek v pohode zobral kartu, reklamaciu mi UZNALI, ale po chvilke sa typek vratil zo skladu, ze mam akysi atypicky chladic a ze taky nemaju na sklade, ze bude potrebne poslat kartu vyrobcovi a ze to bude trvat 2 tyzdne. Ja som samozrejme suhlasil, 2 tyzdne sa mi az tak vela nezdali, ved na to maju mesiac, tak som spokojny, ze karticka bude jak nova, odisiel...
o stanovene dva tyzdne som prisiel a na moje prekvapenie karta uz bola u nich. Hura, tesil som sa, fakt promptne vybavena reklamacia, uz aj idem testovat kartu...
o to vacsie bolo moje prekvapenie, ked som doma kartu vybalil: pozeram... vetrak ma tu istu vadu, pozriem blizsie... ved je ten isty!!! (ale prach bol trochu utrety )
chystam sa tam znova, len teraz pockam, kym sa vetrak zasekne (ako predtym, ale predtym som ho znova rozbehal) a pojdem k nim s takym vetrakom... uvidim, co spravia druhy krat...

viem, ze vrciaci vetrak je v podstate blbost, nie je nic lahsie ako ho vymenit, ale mne tu ide o princip... 2 tyzdne maju kartu u seba, reklamaciu uznali, tak mohli s tym aspon nieco spravit!!!
a to som doteraz pocul len same chvaly na reklamacie v libre...