Výsledky hlasování: zamlouvá se vám doména ocguru.cz ?

Hlasující
1277. Nemůžete hlasovat
  • ANO, perfektní !!!

    0 0%
  • ANO, ujde to.

    0 0%
  • NEVÍM, nerozhodně...

    0 0%
  • NE, ale přežiju to.

    0 0%
  • NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh

    0 0%
  • 1 277 100,00%
Stránka 11 z 11 PrvníPrvní ... 7891011
Výsledky 251 až 264 z 264

Téma: Doména OCGuru.cz

  1. #251
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    359

    Standardní

    Citace Původně odeslal Paolo
    Vážení,

    jak pozoruji, tak z toho vzniká hádka podobná těm co probíhají na pískovišti.

    Všem uraženým ješitnostem z řad uživatelů fóra, kteří hlasovali pro jinou variantu než ocguru.cz předkládám výsledek hlasování administrátorů. Chtěl bych taky, abyste si uvědomili, že pouze uživatelé nemohou rozhodovat o veškerých záležitostech tohoto serveru.


    Jakou doménu
    ocguru.cz 71% [ 5 ]
    overclock.cz 0% [ 0 ]
    overclocker.cz 28% [ 2 ]

    Celkem hlasů : 7


    Přičteme-li k tomuto hlas viruálního admina, který za vás hlasuje pro overclocker.cz, tak vám z toho vyjde to, co jsem uvedl již před delší dobou.

    Pro rejpaly: neodpověděl jsem dřív, protože sem byl (a ještě sem) nemocnej a byl sem v nemocnici.
    LOL!!!!!!!!!!!!
    Můžeš mi prosím Tě, sdělit, jaká byla při takto předem rozdaných hlasech šance na jiný výsledek, než je zachování domény OCGURU? Zajímá mě to čistě matematicky!

    I když odhlédnu od frašky s hlasováním, kterou jste si vlastně mohli odpustit, domnívám se, že naprosto žádná. Tvé dodatečné obviňování uživatelů z hloupých hádek ve stylu pískoviště jen dodávám: STŘÍLÍŠ DO VLASTNÍCH ŘAD!!! To VY jste jim dali pocit, že o něčem spolurozhodují!!! To že jsou tady za pitomce jim předem neřekl nikdo z Vás.

    Z mé předchozí komunikace s Gabem jasně vyplývá, že je mi úplně ukradené, jak se doména bude jmenovat, takže v mém případě hrozí uražená ješitnost pouze z toho, že se tu teď z lidí snažíš udělat blbce a stádo nesvéprávných userů! Prostě jste to jako admini POSRALI, protože se už několik měsíců nedokážete skoro na ničem dohodnout, a tak jste si na sebe ušili pěkný bič, kterému se ani nedokážete pořádně vylhat!!!

    P.S: Nechtěl jsem své reakce coby moderátor ventilovat takto veřejně, ale vzhledem k tomu, že Spec za dva dny nebyl schopen zareagovat na mou SZ, nezbývá mi jiná možnost...
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  2. #252
    Member mince Avatar uživatele Dejvak
    Založen
    21.11.2002
    Bydliště
    Swing club - Žďár nad Sázavou
    Věk
    45
    Příspěvky
    201
    Vliv
    264

    Standardní

    Jak tak procitam reakce, tak se to cele svrhava k admini vs. zbytek 4a (jak prekvapive)
    Nebylo by lepsi, pani admini, uznat chybu a vse napravit k zajmu vetsiny - tj. zmenit domenu na overclocker.cz ?
    IMHO to tolik prace neda, kdyz uz ji KUBA registroval...
    Realita je jenom pro ty, kteří se nejsou schopni smířit s drogou.
    E4300 1.8@3.0 GHz (334x9, 1.28 V real) AC Freezer7 Pro GB P965 DS3 r.3.3 Geil 2x1 GB DDR II 800MHz@888MHz (5-5-5-15, 2.1V) Asus ENGTX560 Ti DCII LG H30N Spinpoint HD321KJ + HD501LJ +HD642JJ (1.3TB) TT Swing Fortron Blue Storm II 500W Logitech MX 518 Logitech Office Keyboard 19“ HP LP1965 (S-PVA) Asus Xonar DX Creative Cambridge SoundWorks DTT2200 Koss Porta Pro

  3. #253
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    myslím si, že je všem jasné, kdo tu co podělal, ale to imho nic nespraví. chci proto po vás, administrátorech, jasné sdělení o tom, co bude následovat. napadají mě tyto možnosti:

    1)necháte thread threadem a s dalšími více ci méně zavádějícímy posty to šoupnete hezky pod kobereček...
    2)jasně sdělíte uživatelům, ze mají smůlu => ale pochybuju, ze na to někdo z vás ma dost kuráže, jak jste koneckonců už prokázali touhle fraškou...
    3)stanovíte nová a jasná pravidla (nemluvě o spravedlivosti, správnosti atd...) a podle nich proběhne regulérní a jasné hlasování, kde například uživatel s touto působností bude mít váhu dvou hlasů, normální uživatel jednoho hlasu, moderátor tří, čtyř a admin pěti, například. procentuální počet hlasujících bych vyjádřil z celku, od kterého bych odečetl usery, co tu třeba měsíc nebyli(nepřihlásili se) nebo nemají 5 postů apod, prostě lidi, co jsem jdou jednou za rok a doména je jim opravdu fuk. také bych udělal hlasování jako popup při přihlášení nebo prostě nějak, aby si ho všimli opravdu všichni. imho spoustu lidí ani neví, že se tu vede boj (lol tak se tomu snad ani nedá říct...) o doménu. thread vtipy v míse je více čtený než celé sekce pro administrátory a od administrátorů dohromady. možná je to proto, že pár lidí to už vzdalo, když vidělo, jak se zdejší administrátoři chovají k uživatelům zde na fóru.

    podle toho, kolik jsem toho k jednotlivým bodům napsal je jasně zřejmé, co by se mi líbilo (nemluvě o použití stávajícího hlasování a vysvětlení, proč se tohle vůbec děje), ale protože jsem realista, vsadil bych na jedničku.

  4. #254
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dejvak
    Jak tak procitam reakce, tak se to cele svrhava k admini vs. zbytek 4a (jak prekvapive)
    Nebylo by lepsi, pani admini, uznat chybu a vse napravit k zajmu vetsiny - tj. zmenit domenu na overclocker.cz ?
    IMHO to tolik prace neda, kdyz uz ji KUBA registroval...
    nedá to moc práce. jen bude problém s těmi, co nečtou tuhle sekci a budou mít problémy, protože budou používat oc4um.murder.cz nebo 4um.ocguru.cz => imho normalni meta presmerovani by to vyresilo lepe nez provozovani vice domen.

  5. #255

    Standardní

    Citace Původně odeslal Likedi
    Citace Původně odeslal Dejvak
    Jak tak procitam reakce, tak se to cele svrhava k admini vs. zbytek 4a (jak prekvapive)
    Nebylo by lepsi, pani admini, uznat chybu a vse napravit k zajmu vetsiny - tj. zmenit domenu na overclocker.cz ?
    IMHO to tolik prace neda, kdyz uz ji KUBA registroval...
    nedá to moc práce. jen bude problém s těmi, co nečtou tuhle sekci a budou mít problémy, protože budou používat oc4um.murder.cz nebo 4um.ocguru.cz => imho normalni meta presmerovani by to vyresilo lepe nez provozovani vice domen.
    Již jsem to někomu z adminů psal, stačilo by všem uživatelům zaslat informační email s odkazem na fórum (sekci), že se něco důležitého "děje".

  6. #256
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal DlouhyJony
    Citace Původně odeslal Likedi
    Citace Původně odeslal Dejvak
    Jak tak procitam reakce, tak se to cele svrhava k admini vs. zbytek 4a (jak prekvapive)
    Nebylo by lepsi, pani admini, uznat chybu a vse napravit k zajmu vetsiny - tj. zmenit domenu na overclocker.cz ?
    IMHO to tolik prace neda, kdyz uz ji KUBA registroval...
    nedá to moc práce. jen bude problém s těmi, co nečtou tuhle sekci a budou mít problémy, protože budou používat oc4um.murder.cz nebo 4um.ocguru.cz => imho normalni meta presmerovani by to vyresilo lepe nez provozovani vice domen.
    Již jsem to někomu z adminů psal, stačilo by všem uživatelům zaslat informační email s odkazem na fórum (sekci), že se něco důležitého "děje".
    jo to je lepší než nějaké popupy...ale vystříhl bych z toho ty uživatele co zde byli jednou...ty imho by ten mail ale stejně zahodili

  7. #257
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal Likedi
    myslím si, že je všem jasné, kdo tu co podělal, ale to imho nic nespraví. chci proto po vás, administrátorech, jasné sdělení o tom, co bude následovat.
    Vyjadrit svuj nazor na danou situaci je v poradku, ale clovek by neme zapominat na elementarni slusnost. TY tady nejsi v pozici, ze muzes neco CHTIT po administratorech, zvlast proto, ze na foru lezes temer jen do bazaru, kde si vydelavas svejma kseftikama. Takze kdyz budes priste neco chtit, zkus treba slusne pozadat...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  8. #258

    Standardní

    hmhmhm..
    me zas neprijde moc slusne uzivatel lhat a delat z nic hlupaky.....
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  9. #259

    Standardní

    Citace Původně odeslal Paolo
    Vážení,

    jak pozoruji, tak z toho vzniká hádka podobná těm co probíhají na pískovišti.

    Všem uraženým ješitnostem z řad uživatelů fóra, kteří hlasovali pro jinou variantu než ocguru.cz předkládám výsledek hlasování administrátorů. Chtěl bych taky, abyste si uvědomili, že pouze uživatelé nemohou rozhodovat o veškerých záležitostech tohoto serveru.


    Jakou doménu
    ocguru.cz 71% [ 5 ]
    overclock.cz 0% [ 0 ]
    overclocker.cz 28% [ 2 ]

    Celkem hlasů : 7


    Přičteme-li k tomuto hlas viruálního admina, který za vás hlasuje pro overclocker.cz, tak vám z toho vyjde to, co jsem uvedl již před delší dobou.

    Pro rejpaly: neodpověděl jsem dřív, protože sem byl (a ještě sem) nemocnej a byl sem v nemocnici.
    Hehe, mě tady asi nebudou mít rádi, ale ocguru mi připadá jako nejrozumnější proti grc overclock a overclocker, ale je pravda, že tohle fórum už zase tak často nenavštěvji, moc práce, málo času a celkem mě to už ani tak moc nebaví, pravdou je, že atmosféra starého fóra a začátků tohohle se postupně úplně vytratila (a i admini na tom mají svůj podíl práce, viz mísa, ikdyž si to z části zavinili uživatelé taky sami ), no nic .

    btw Good Luck to Admins, přeci jenom, nějak mě tu celkem opět schází ta trocha ubohého poděkování těm, kteří tady tuhle věc pro nás páchají vpodstatě zadarmo a ve svém volném čase (čím méně ho mám, tím více to oceňuji) .

  10. #260
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    287

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wolferine
    hmhmhm..
    me zas neprijde moc slusne uzivatel lhat a delat z nic hlupaky.....
    Mne je jejich pristup nelibi ani trosku, to mi ver, ale kdyz se mi neco nelibi, muzu to snad dat najevo slusnou formou, ne?
    Hlavne si vezmi, jak dlouho jsi na foru ty a jak dlouho Likedi, tzn. kdo z vas do nej prispel vic...
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  11. #261
    Uhrovitý puberťák minceVIP Avatar uživatele Darth Maul
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    PRAHA - Kunratice
    Věk
    55
    Příspěvky
    6 177
    Vliv
    359

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zilla
    Citace Původně odeslal Wolferine
    hmhmhm..
    me zas neprijde moc slusne uzivatel lhat a delat z nic hlupaky.....
    Mne je jejich pristup nelibi ani trosku, to mi ver, ale kdyz se mi neco nelibi, muzu to snad dat najevo slusnou formou, ne?
    Hlavne si vezmi, jak dlouho jsi na foru ty a jak dlouho Likedi, tzn. kdo z vas do nej prispel vic...
    Můžeš prosím tohle rozvést do většího detailu?
    Nějak jsem nepochopil úměru mezi délkou registrace a přínosem pro fórum...
    MAUL: XEON 3350, ASUS P5Q-E, 4GB Corsair DDR2-1066, GB 6850/1GB, 2x1,5TB WD15EADS, Samsung SH-S203B, 24“ LCD DELL 2408WFPp, Antec Solo, Corsair HX620W
    KRISSS: C2D E8400, GB EP35-DS3, 2GB Kingston DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, ASUS CB-5216A, 26“ LG W2600HP-BF, Seasonic 430W
    MAULÍK: C2Q Q6600, GB EP35-DS3R, 2GB Corsair DDR2-1066, GB 4850/1GB, WD5000AAKS, Plextor PX-116A, 22“ LG Flatron L226W, Corsair VX450W

  12. #262

    Standardní

    Citace Původně odeslal Darth Maul
    Můžeš prosím tohle rozvést do většího detailu?
    Nějak jsem nepochopil úměru mezi délkou registrace a přínosem pro fórum...
    to je spatna primera, ale zrovna likedi je docela markantni v tom kam prispiva.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  13. #263
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    Citace Původně odeslal Darth Maul
    Můžeš prosím tohle rozvést do většího detailu?
    Nějak jsem nepochopil úměru mezi délkou registrace a přínosem pro fórum...
    to je spatna primera, ale zrovna likedi je docela markantni v tom kam prispiva.
    myslím si, že v tomto threade byste neměli řešit mě, ale to, o čem tento thread je proto bych rád požádal o administrátory o vyjádření svého postoje.

    2Zilla: jestli se ti nelíbí moje aktivita v bazaru, nemusíš tam lízt

  14. #264
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    41
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní

    Nejak jsem to tu nesledoval, unikla mi cela tahle diskuze od toho, co sem Paolo postnul nase vyjadreni.

    A ted k tomu co se udalo - hlasovani o domene, ze kteryho tady nekdo citoval, jsem zalozil JA pod tlakem nekolika (!!) - ne nekolika desitek, ci stovek - uzivatelu. Pod jejich tlakem, s dobrou vuli vyjit vstric.
    Jenze ne vsechno funguje tak jak si to clovek preje. Je to moje chyba, jednal jsem zbrkle a emotivne - a vsem se omlouvam za tu komunistickou propagandu, jak to nazval sajmon nebo kdo.

    Jestli vas to urazilo, nebo se citite dotceni tim, ze s vami nekdo jednal nefer, tak jsem to byl ja. Pokud mi chce nekdo vynadat, necht tak udela pres PM.
    O domene je rozhodnuto a tenhle thread nema jiz zadny smysl.

    Diky za pochopeni

    Marty
    CUBE> 3570K IHS mod@ 4.4 GHz + NH-U9B ◦ 16 GB ◦ ASUS P8Z77-M ◦ HD7850 2GB @ 1110/5480 + Mk 26 ◦ 240 GB SSD ◦ SS-II 380 W ◦ LIAN LI PC-V351B plexi mod ◦ LG IPS231p
    WORK> HP EliteBook 840 G5 ◦ i7 8550U 1.8/4.0 GHz ◦ 32 GB DDR3 ◦ 512 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 24" ASUS FullHD ◦ Win10 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 4 TB WD GREEN + 3x3 TB WD RED RAID5 ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung LE40B650 40" FullHD ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB750GL ◦ HP PS1810-8G ◦ UniFi AP AC LR ◦ OKI MB461
    ◦ Canon PiXMA MG5350

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •