D70 a D70s sú foťáky takmer rovnaké, rozdiel je iba v tom že D70s má väčší displej + nejaké drobnosti. Črevá sú inak identické.
Linkoval som ti tento foťák preto lebo na ňom testovali aj novšie karty. Neviem čo si meral ty, ale rozdiel medzi Extreme III Ultra II je cítiť určite. Stačí si načítať na displej 9 fotiek a listovať, hneď uvidíš. To isté je fotenie sekvencií a následne ich automatické zobrazenie na displeji. Keď som prešiel na tú Ultru II, tak ma to pravidelne sralo, lebo som už vedel že kým dám dole foťák z oka, tak budem mať fotku na displeji. S Ultra II to tak nebolo. Samozrejme keď niekto fotí krajinky nemusí to riešiť ale ja som vtedy strielal na koncertoch a tam bolo blbé čakať na výsledok podľa ktorého som chcel ďalej korigovať. Ide iba o sekunu maximálne dve v prípade dlhšej série, ale to niekedy akurát stačilo na to aby som zmeškal ďalší dobrý moment. Samozrejme každý sa môže rozhodnúť či ušetrí 3 stovky na karte ktorá je o generáciu staršia, alebo pri 10.000-100.000 korunovej výbave nebude držgroš a dopraje si lepši kartu.