Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: Reklamace medii DVD - Softcom

  1. #1

    Standardní Reklamace medii DVD - Softcom

    Zdar,
    jake mate zkusenosti s reklamaci medii obecne

    Po tom co sem si na CDR precet clanek o umirani Multidisku, tak ve me zahlodal cervicek a presto ze palim na Gigamastery jsem o vikendu s hruzou zjistil, ze prakticky vsechny moje zalohy jsou citelne tak z 50-80%
    Paleno v prubehu 03-05/2004, vetsinu souboru na mediu proste neprectu a co ano, trva v radu hodin! Stridave zkouseno jak na palirne (LG) tak na DVD-ROM (Toshiba).

    Vcera jsem si byl popovidat v Softcomu a kroutili se jako uzovky. Pry o nicem takovem od vyrobce nevi (uznal to jenom Multidisc) a jestli nemam vadnou palirnu a kdesi cosi. Nakonec me zavolali vedouciho (20 minut cekani), ten si napsal kontakt ze to overi u vyrobce disku a da me vedet (tzn. do kose). Hlavne argumentoval s tim, ze nevi jestli jsou tyhle media v compatibility listu LG vypalovacky

    Media jsem sebou nemel, jeste nemam vse zalohovano, ale obavam se, ze i kdyz bych nakrasne reklamaci prosadil, nemuzu jim ty media dat bez znehodnoceni - jsou tam citlive udaje (nic nelegalniho ).

    Poradte jak v tomto pripade postupovat
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  2. #2

    Standardní Re: Reklamace medii DVD - Softcom

    Citace Původně odeslal Aigor
    Zdar,
    jake mate zkusenosti s reklamaci medii obecne

    Po tom co sem si na CDR precet clanek o umirani Multidisku, tak ve me zahlodal cervicek a presto ze palim na Gigamastery jsem o vikendu s hruzou zjistil, ze prakticky vsechny moje zalohy jsou citelne tak z 50-80%
    Paleno v prubehu 03-05/2004, vetsinu souboru na mediu proste neprectu a co ano, trva v radu hodin! Stridave zkouseno jak na palirne (LG) tak na DVD-ROM (Toshiba).

    Vcera jsem si byl popovidat v Softcomu a kroutili se jako uzovky. Pry o nicem takovem od vyrobce nevi (uznal to jenom Multidisc) a jestli nemam vadnou palirnu a kdesi cosi. Nakonec me zavolali vedouciho (20 minut cekani), ten si napsal kontakt ze to overi u vyrobce disku a da me vedet (tzn. do kose). Hlavne argumentoval s tim, ze nevi jestli jsou tyhle media v compatibility listu LG vypalovacky

    Media jsem sebou nemel, jeste nemam vse zalohovano, ale obavam se, ze i kdyz bych nakrasne reklamaci prosadil, nemuzu jim ty media dat bez znehodnoceni - jsou tam citlive udaje (nic nelegalniho ).

    Poradte jak v tomto pripade postupovat
    Sračkové média, já co mám doma multidisc a gigamaster a verbatim + dysan, všechno vypáleno cca v lednu, tak pouze verbatim a dysan jde v pohodě přečíst.
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  3. #3

    Standardní Re: Reklamace medii DVD - Softcom

    Citace Původně odeslal Spajdr
    Sračkové média, já co mám doma multidisc a gigamaster a verbatim + dysan, všechno vypáleno cca v lednu, tak pouze verbatim a dysan jde v pohodě přečíst.
    Jo to uz vim taky
    mmch, nejakej cas uz palim taky jinam, ale proste tehdy me to doporucil kamos a nebyl s nima problemy.

    Ted potrebuju hlavne vyresit tu reklamaci, mam v tom dost penez a doma jeste skoro celej spindl
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  4. #4
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    BTW to o "compatibility listu" je pekna pitomost. Media maj splnovat nejakou normu a kazdy mus jit vypalit a precist po urcitou dobu (min 2 roky) bez problemu.

    Druha vec je, ze dobre tak tem, co chctej usetrit par korun na mediich. Kdyz projdu fora na cdr, tak tam furt nekdo resi, proc mu nejde cist medium made in hornidolni za 5 kc. Kdyz solidni stoji 15. V pripade DVD shit za 15 proti dobrymu mediu za 30Kc.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    BTW to o "compatibility listu" je pekna pitomost. Media maj splnovat nejakou normu a kazdy mus jit vypalit a precist po urcitou dobu (min 2 roky) bez problemu.
    Taky si myslim, nechtel jsem hned byt neprijemnej, jinak tam vzdy nakupuju k plne spokojenosti, ale v nejhorsim budu muset

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Druha vec je, ze dobre tak tem, co chctej usetrit par korun na mediich. Kdyz projdu fora na cdr, tak tam furt nekdo resi, proc mu nejde cist medium made in hornidolni za 5 kc. Kdyz solidni stoji 15. V pripade DVD shit za 15 proti dobrymu mediu za 30Kc.
    pls, tohle tady neresme. Byly to jedny z prvnich medii pro novou palirnu, doporucil mi je kamos a tehdy jsem myslel, ze vi o cem mluvi. Dnes palim na TY a Verbatim, o usporu pri me spotrebe medii vubec nejde
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  6. #6

    Standardní

    Tak me dorazilo vyjadreni ze Softcomu:

    Milan Sadílek - Softcom Group <msadilek@computershop.cz>
    Dobrý den,
    s DVD Gigamaster žadné problémy, které jste mi popisoval nejsou.

    Milan Sadílek
    Softcom Group
    Tak sem se zas pekne vytocil To ma byt jako odpoved na pozadavek k reklamaci
    Obavam se jen toho meho pozadavku na likvidaci dat, jinak bych tam asi jeste dnes zajel a asi bych se musel pohadat
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

  7. #7

    Standardní

    mě se jednou stalo, že sem si koupil balíček nerozdělanejch médii.
    Zabalená byla jak jednotlivá média tak krabice. Doma pálím,pálím...
    a na jednom CD byl soubor image.iso tak sem to mountnul, a v tom další image.nro, tak sem to zase nějak namontoval a byla tam si 500x zkopírovaná jakási japonská hra v dosu (ještě EGA režim)...

    Média to byly SONY

    A v softcomu mě reklamaci taky neuznali a to tam mám spolužáky....
    prý jakmile je již jednou něco vypáleno, tak na to není záruka...ale já tam nic nepálil!!!

  8. #8

    Standardní

    multidisky pouzivam na zalohovani obsahu HDD uz par let. Prave jsem musel formatovat disk a zacinam kopirovat z DVD zpet na disk. Zatim z 8DVD 1 chyba


    EDIT

    Tak ani ho.no. Kazdy druhy je v pr.deli Polovinu dat co jsem na nich mel mam v cudu. Grrrrrrrrrrr

    Ja to snad rozkopu, blby MULTIDISKY
    Všeho chuť

  9. #9
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 413
    Vliv
    293

    Standardní

    vypíchnu tohle...
    Citace Původně odeslal Namornik
    multidisky pouzivam na zalohovani obsahu HDD uz par let. Prave jsem musel formatovat disk a zacinam kopirovat z DVD zpet na disk. Zatim z 8DVD 1 chyba
    Proboha, když už jsi o tom věděl, proč jsi ještě před formátem neověřil funkčnost zálohy? Vždyť tohle jsi musel čekat... No, upřímnou soustrast.
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 5020 (i5 4590, 8 GB DDR3 Kingston, HD5450, Crucial 240 GB, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

  10. #10

    Standardní

    mnojo no, za blbost se holt plati.


    BTW ty nejstarsi byly v pohode, ale ty nove - polovina na vyhozeni
    Všeho chuť

  11. #11

    Standardní

    ja zalohoval na Commodore (protoze jsem po ruce nic jineho nemel ) a opravdu musim moc zalitovat. Ze 4 medii nejde korektne precist ani jedno! Ruce pryc od tehle sracky
    Jinak Dysan (ac to zni hrozne je v pohode.
    nekamaradim s vama

  12. #12

    Standardní

    Rekl bych, ze se diskuse dostala uplne jinam od puvodniho tematu. Na vyber medii je tady jiny dred..

    Jaky je tedy zaver ?
    Pokud se nechcete hadat a mavat paragrafy, asi v pripade nakupu sh*** medii nemate sanci. Tohle moje logika nebere
    PC: GA-EP45-DS3R | E8400 + Ninja | 8GB | 80GB SSD X25-M | Zotac 9500GT | Asus Xonar DX | 2x Hauppauge WinTV HVR-1300 | Enermax MODU82+ 525W | Lancool K1
    Foto: Canon 20D | Tokina 12-24/4 | Canon 24-105/4 L IS USM | Canon 50/1,8 | Giottos MTL3361 + 1301-621C | Nodal Ninja NN5

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •