Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: problem s ladenim stanic u Asus TV FM Card 7135

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    18.08.2004
    Bydliště
    Nova Dubnica, SR
    Příspěvky
    8
    Vliv
    0

    Standardní problem s ladenim stanic u Asus TV FM Card 7135

    Zdravim, mam problem s ladenim stanic u Asus TV FM Card 7135. Nenajde mi ziadny kanal ani tv ani fm. Skusal som vsetky dostupne ovladace a stale nic. Najde sa niekto kto s touto kartou nema problem a poradi?

  2. #2

    Standardní

    Nemam problem a pokud mi poskytnes vic informaci, pokusim se ti i poradit.
    1) co k tomu pouzivas za SW?
    2) ladis rucne nebo automaticky?
    3) urcite mas spravne zapojenej antenni kabel?
    4) zkousel si vic programu nez jen ten original?

    A par vseobecnych rad:
    1) asi nejlepsi SW je Fly2000
    2) mam pocit, ze jsem nekde cet, ze automaticky ladeni nefunguje, takze zkus frekvence (kanaly) nastavit rucne
    3) dobrej zdroj informaci je na www.tvfreak.cz
    4) jeste lepsi zdroj primo k tomuhle cipu je na http://www.volny.cz/blizzardsweb/har...ideowonder.htm
    CPU: AMD Phenom X3 (2,8GHz), MOBO: Gigabyte GA-MA-790FX-DQ6, RAM: 2x2GB (A-Data), GPU: ATI Radeon HD4850, HDD: 120GB Kingston SSD (SATA) + 2TB Seagate (SATA), CHLADIČ: Scythne Ninja, OPTIKA: DVD-RW Asus, Audio: SB X-Fi Xtreme audio, TV KARTA: Asus TV/FM, CASE & ZDROJ: Chieftec DX01-BD/Corsair HX520

  3. #3
    Junior Member
    Založen
    18.08.2004
    Bydliště
    Nova Dubnica, SR
    Příspěvky
    8
    Vliv
    0

    Standardní

    1) software fly200tv
    2) ladil som automaticky
    3) kabel je dobry, mam rozdvojku kablovky pred tv, testoval som ho, funguje
    4)skusal som aj dscaler, ten nenasiel kartu


    skusal som nastavenie podla http://www.volny.cz/blizzardsweb/har...ideowonder.htm
    ale karta ma chip 7135, v nastaveni fly2000tv tusim v polozke hardware je ale napisane chip detected 7133 a pod tym je na vyber typ tunera a tam je pre zmenu na vyber len Asus 7134, mohol by si mi poslat screenshot tvojich nastaveni vo fly2000tv ?
    aky pouzivas presne ovladac? skusal som aj asusacky 2.3.4.1 z juna 2004, potom 2.3.0.0 a 2.1.5.0

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    320

    Standardní

    Citace Původně odeslal josh
    1) software fly200tv
    2) ladil som automaticky
    3) kabel je dobry, mam rozdvojku kablovky pred tv, testoval som ho, funguje
    4)skusal som aj dscaler, ten nenasiel kartu


    skusal som nastavenie podla http://www.volny.cz/blizzardsweb/har...ideowonder.htm
    ale karta ma chip 7135, v nastaveni fly2000tv tusim v polozke hardware je ale napisane chip detected 7133 a pod tym je na vyber typ tunera a tam je pre zmenu na vyber len Asus 7134, mohol by si mi poslat screenshot tvojich nastaveni vo fly2000tv ?
    aky pouzivas presne ovladac? skusal som aj asusacky 2.3.4.1 z juna 2004, potom 2.3.0.0 a 2.1.5.0
    Ty mas uz tu novou Asus kartu se kterou asi starsi FlyTV nepojede. Zkus verzi 2.38. Jestli ti nejdou ladit kanaly s original softem, tak zkus do tuneru jeste hodit klasickou antenu - pokud problem zustane, tak reklamace.

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  5. #5
    Junior Member
    Založen
    18.08.2004
    Bydliště
    Nova Dubnica, SR
    Příspěvky
    8
    Vliv
    0

    Standardní

    skusal som fly2000tv 2.36 aj 2.38, kanaly nejdu ani s orig. softom., no vyskusam este tu normalnu antenu teda

  6. #6

    Standardní

    Jeste mne napadlo, ze tohle asi zpusobovaly DirectX 9.0b nez je opravili. Zkus nejnovejsi DX9.0c.

    Ja pouzivam ten ovladac, kterej jsem mel na CD s kartou. Je to uplne ten nejstarsi, kterej asi existuje. Novejsi mi vzdy nejak zlobily. Fly pouzivam 2:38 beta3 nebo tak nejak. Screen ti muzu udelat doma dnes vecer.

    O tom, ze by novy karty Asus nechodily s Fly nevim, ale je to mozny.
    CPU: AMD Phenom X3 (2,8GHz), MOBO: Gigabyte GA-MA-790FX-DQ6, RAM: 2x2GB (A-Data), GPU: ATI Radeon HD4850, HDD: 120GB Kingston SSD (SATA) + 2TB Seagate (SATA), CHLADIČ: Scythne Ninja, OPTIKA: DVD-RW Asus, Audio: SB X-Fi Xtreme audio, TV KARTA: Asus TV/FM, CASE & ZDROJ: Chieftec DX01-BD/Corsair HX520

  7. #7
    Junior Member
    Založen
    18.08.2004
    Bydliště
    Nova Dubnica, SR
    Příspěvky
    8
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Martin
    Jeste mne napadlo, ze tohle asi zpusobovaly DirectX 9.0b nez je opravili. Zkus nejnovejsi DX9.0c.

    Ja pouzivam ten ovladac, kterej jsem mel na CD s kartou. Je to uplne ten nejstarsi, kterej asi existuje. Novejsi mi vzdy nejak zlobily. Fly pouzivam 2:38 beta3 nebo tak nejak. Screen ti muzu udelat doma dnes vecer.

    O tom, ze by novy karty Asus nechodily s Fly nevim, ale je to mozny.
    posli mi prosim ta ten screen, nastavenia video, hardware aj tv channels
    dik

    vecer skusim aj ten directx 9.0c

  8. #8

    Standardní

    OK, vecer ti to poslu na email, ktery mas uvedeny v profilu.
    CPU: AMD Phenom X3 (2,8GHz), MOBO: Gigabyte GA-MA-790FX-DQ6, RAM: 2x2GB (A-Data), GPU: ATI Radeon HD4850, HDD: 120GB Kingston SSD (SATA) + 2TB Seagate (SATA), CHLADIČ: Scythne Ninja, OPTIKA: DVD-RW Asus, Audio: SB X-Fi Xtreme audio, TV KARTA: Asus TV/FM, CASE & ZDROJ: Chieftec DX01-BD/Corsair HX520

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •