Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Odešlo chlazení na GF3Ti500 - jaké nové ??

  1. #1

    Standardní Odešlo chlazení na GF3Ti500 - jaké nové ??

    Tak se mi začala před pár dny nějak cukat grafika na mojí Asus 8200 Delux s GF3Ti500 a po chvíli bylo jasno. Původní větráček stál a karta se začínala trošku přehřívat.....(82C v klidu a furt jela, při výkonu šla až na 87C, grafika se ve hře trošku zasekávala, ale jinak OK)
    Takže teď řeším výměnu chlazení a když už to budu jednou dělat, raději pořádně a nechám si poradit. Původní chlazení je aktivní na GF3, s pasivy na pamětech. minimum bílé pasty na čipu pod pasivy nic.

    1. Rád bych tam osadil tichý a výkonný chladič na GPU. Jaký doporučíte tak, aby se z karty pak dalo něco vyždímat (kduž už sis tím dám tu práci ) Jako vhodný se mi jeví Thermaltake Crystal Orb, pod něj bych dal asi stříbrnou pastu. Nechtěl bych to tam lepit pro případ že někdy zase odejde motor Máte s tím někdo zkušenosti? který chladič na GF3 by jste doporučili?
    2. Pasivy na paměti - zatím to vypadá že to budu muset přilepit a nabídka pasivů je dost chudá. Opět, co doporučíte? Díval jsem se na Thermal take memory cooling kit, jen zvažuju dát pod to silver epoxy než tu jejich samolepku. Je velký rozdíl mezi tou samolepou a teplovodivým lpidlem? Nikde jsem nenašel žádné srovnání, takže máte s tím něgdo zkušenost?
    3. Chlazení na GPU - na žádným chladiči není poznat jestli ten konektor pasuje na vývod karty. V lepším případě napíšou že to je na vývod MB, ale na kartě jeden vývod je (prťavej 3 pin samec) a navíc je na něm monitor otáček. NA MB mám jen dva vývody na větráky, jeden je na procesoru s monitorem, druhý fouká z bedny, bez monitoru. Jsou buď nějaký zozdvojky (roztrojky-čtyrky ) na napájení pro více větráků, eventuelně na vývod v MB? Nebo nejlépe redukce na napájení na kartě tak aby se větrák připojil přímo na VGA a fungoval i s monitorem


    Díky všem kteří se se mnou podělí o zkušenosti,

    Pinky

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele rombo
    Založen
    13.10.2002
    Bydliště
    Olomouc
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 462
    Vliv
    284

    Standardní

    podivej se na tntrade.cz tam si nejakej vyberes urcite....akorat mozna bude problem u nekterejch cena
    HOME: Intel Pentium G2120@3348MHz (Ivy Bridge), Gigabyte Z77-D3H r1.1, 8GB DDR3 Crucial Ballistix LP 1600@1512MHz 8-8-8-24 Turbo, Intel HD + Gigabyte ATI Radeon HD4850 1GB w Accelero S1 (Noctua NF-P12) + Virtu MVP, A-DATA XPG SX900 128GB + Western Digital 6400AAKS, LG BD-RE BH08LS20, Gigabyte 3DAurora w Enermax PRO82+ 425W, Primecooler PC-MP1, Samsung 24'' P2450H, Logitech Z-2300 w Creative X-Fi Titanium PCI-E, Microsoft Wireless Laser 7000, =-SILENT PC-=

    WORK: HP Mini
    110c :).. servis PC a notebooků v Olomouci

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. Nedoléhající zadní chladič na pamětech DDR na grafice MSI FX
    Založil Nvidia fanda v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.12.2004, 15:45

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •