Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: mizne CD mechanika

  1. #1

    Standardní mizne CD mechanika

    mam problem s mechanikou, vlastne s oboma. Same od seba si zmiznu a nejdu nadetekovat, bios ich najde a winXP nie. Po preinstalovani to chvilu ide a potom zas bac. Co s tym? diky

  2. #2

    Standardní

    napis vic podrobnosti, co mas za desku, chipset, bios, jaky mechaniky, hadr, os, ...
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní

    A když dáš v manage "find new hardware", tak je nenajde
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  4. #4

    Standardní

    to ma vlastne kamos. Zistim co ma za zelezo a dam vediet. Inak aj mne to sem tam spravi, ze ked nabehne windows, nenajde mi mechaniku, ale po restarte uz zase ide.

    Ani ked dam najst novy hardver to nenajde:(

  5. #5
    Senior Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Liberec
    Příspěvky
    517
    Vliv
    267

    Standardní

    No jo, me to taky obcas dela. Ale mozna mam i nejaky divny kabely nebo to je deskou, protoze obcas mechaniku nebo nakej disk nebo oba nenajde ani BIOS pri POSTu a nekdy zustane viset pri Detecting IDE... uplne.

  6. #6

  7. #7

    Standardní Re: mizne CD mechanika

    Díky moc! Ten prográmek z toho druhýho odkazu fakt zafungoval, ušetřils mi reinstalaci

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •