Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: monitor philips

  1. #1

    Standardní monitor philips

    V cervnu 2002 jsem si koupil monitor philips 107P20 u firmy DAMELLO v Praze.
    Asi pred 4 mesicema se vyskytl problem. Monitor prestal obcas ukazovat 1 barvu, protoze jsem ho potreboval, tak se zahejbal s kabelem a slo to. Ted uz bohuzel monitor neukazuje 2 barvy. Mezitim jsem ten kabel trochu zkroutil a je to na nem bohuzel trochu videt.
    Vzhledem k tomu, ze na strankach firmy www.damello.cz maji neco jako, ze servis monitoru zajistuje autorizovany servis, tak se mi ho tam neche vozit. No a jeste navic firma damello zrusila pobocku v Praze a je az v Hradci.

    ¨

    ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS MONITORŮ
    provádějí níže uvedená servisní střediska

    Záruční servis nevyřizuje firma DAMELLO CZECH s.r.o., monitory nebudou převzaty do zaručního servisu! Kontaktujte servisní sředisko !

    .
    .
    .

    PHILIPS
    XPECTRUM s.r.o., Lužná 591/4, Praha 6, 16000
    tel: 220121432, fax: 235350746
    email: info@xpectrum.cz
    http: www.xpectrum.cz¨
    Hned jak se vyskytla prvni zavada, tak jsem napsal do toho servisu a ani odpovedeli, ze to nedelaji, ze to mam odvest prodejci.

    Chtel bych se zeptat, jestli nevite o nejakym zarucnim servise philips. Nebo, jak bych mel postupovat. Monitor stal asi 9000 a obraz ma super a ten kabel nemuze stat moc.Rozhodne min nez neuznana reklamace a 2* doprava do Hradce.
    Thorton 2400@2133MHz Asus av8x-x FX5600 128MB Philips 107P E-Dimensional 3DGLASES

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    A) Jak dobre odhadujes, prelomenej kabel (taky mam a nece se mi menit) ti jako reklamaci neuznaj.
    B) Sezen si nekde kabel a (monak uz bude stejne pomalu po zaruce ne ?) si ho bud vymen sam, nebo holt zaplat za jeho vymenu autorizovanymu servisu.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  3. #3

    Standardní

    No na monitor je zaruka 3 roky, jeste rok je v zaruce.
    Sam bych ho vymenit asi zvladnul, ale nevim, kde by se dal sehnat.
    A tim, ze ho vymenim sam asi prijdu o zaruku, kdyby se na nem rozbilo jeste neco jineho.
    Thorton 2400@2133MHz Asus av8x-x FX5600 128MB Philips 107P E-Dimensional 3DGLASES

  4. #4
    Banned
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Příspěvky
    658
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal looh
    No na monitor je zaruka 3 roky, jeste rok je v zaruce.
    Sam bych ho vymenit asi zvladnul, ale nevim, kde by se dal sehnat.
    A tim, ze ho vymenim sam asi prijdu o zaruku, kdyby se na nem rozbilo jeste neco jineho.
    kabel seženeš všude rozeber ho a podle pinů...ale lepší bys to měl kvůli servisu...kvůli stínění...abys tam pak neměl duchy jinak v tom servise kabel urcite taky maji...btw hradec jako hradec králové? když mi řekneš, kde to sídlí tak ti tam můžu dojít a zeptat se na cenu výměny...nebo si tam zavolej...

  5. #5
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Videl bych to tak, ze vcetne kabelu by vymena mela bejt do 500,-. Je to prace na 10 - 15 minut.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •