Výsledky 1 až 17 z 17

Téma: Wifi karta D-link DWL-510 + zkušenosti

  1. #1

    Standardní Wifi karta D-link DWL-510 + zkušenosti

    Hi

    Nemáte někdo zkušenosti s touto kartou jaksik se mi nelibí jede vpoho a zničeho nic odpojí + drivery na oficialních stránkách jsem nenašel přimo typ na dwl-510 tam není! jen 520 a pak se to jaksik děli, ale moje podle obrázku nezapadá nikam .

    Díky za info jestli někdo tuhle kartu má a jake drivery, zkušenosti díky.

  2. #2
    Member
    Založen
    15.12.2002
    Bydliště
    Měřín (HOME), Tábor (shool)
    Příspěvky
    102
    Vliv
    260

    Standardní Re: Wifi karta D-link DWL-510 + zkušenosti

    Citace Původně odeslal Dejv
    Hi

    Nemáte někdo zkušenosti s touto kartou jaksik se mi nelibí jede vpoho a zničeho nic odpojí + drivery na oficialních stránkách jsem nenašel přimo typ na dwl-510 tam není! jen 520 a pak se to jaksik děli, ale moje podle obrázku nezapadá nikam .

    Díky za info jestli někdo tuhle kartu má a jake drivery, zkušenosti díky.
    tuhle kartu mam taky. Jo odpojovala se porad. Na quad antene nestabilni vsechno vyresila plechovka a samozrejmne WIN XP.

    tedka drzi treba 24 hodin denne. jako zmena jako prase

  3. #3

    Standardní

    Tak mě jede bez odpojování třeba celý den. Jinak jsem našel asi 3 ovladače a u 2 byl strašný packet loss až 50% u 100 pokusů pak jsem našel tuto verzi dwl510_driver_270104 a všechno OK. U té z CDcka se to zase dost často (asi v hodinových intervalech) na několik desítek vteřin odpojilo.

  4. #4
    Member
    Založen
    15.12.2002
    Bydliště
    Měřín (HOME), Tábor (shool)
    Příspěvky
    102
    Vliv
    260

    Standardní

    Citace Původně odeslal Thor
    Tak mě jede bez odpojování třeba celý den. Jinak jsem našel asi 3 ovladače a u 2 byl strašný packet loss až 50% u 100 pokusů pak jsem našel tuto verzi dwl510_driver_270104 a všechno OK. U té z CDcka se to zase dost často (asi v hodinových intervalech) na několik desítek vteřin odpojilo.
    )

    muzu se zeptat kde si sehnal drivery prosim te? no me to se taky odpojovalo, ale ted co mam plechovku, a kvalitnejsi kabel RLF5 tak mam po problemech. drzi to konecne celej den, takze se na tom da konecne hrat.

  5. #5

    Standardní

    Hi
    díky za info plechovku právě vyrábím ale jestli by pomohly ty drivery pls. hod sem na ně link díky moc!!

  6. #6
    Member
    Založen
    15.12.2002
    Bydliště
    Měřín (HOME), Tábor (shool)
    Příspěvky
    102
    Vliv
    260

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dejv
    Hi
    díky za info plechovku právě vyrábím ale jestli by pomohly ty drivery pls. hod sem na ně link díky moc!!
    ahoj. koukni urcite na:
    www.strizkov.wz.cz
    z tohodle se pak dostanes urcite na http://www.saunalahti.fi/elepal/antenna2.html . je to pod Trychtyrema.

    jinak ten trychtyr delat nemusis jo? staci kdyz vemes plechovku o spravnych rozmerech. je to hodne jednoduchy a rychly, to mas zachvilku hotovy.

  7. #7

    Standardní

    jo diky ale potreboval bych zkusi t ty drivery ještě dřive!

  8. #8

    Standardní

    Trosicku OT k vyrobe pixly.

    Vyborne se mi v posledni dobe osvedcily pixly od zradla pro psa/kocku. Mam dve verze, jedna dlouha a druha kratsi. Vnitrni diametr cca 95-98mm -> 45-48mm daleko od dna 31mm sonda, jestli se nepletu. Na mensi exemplar jedu 1.6km na 9dB omni s -83 SNR.

  9. #9

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal Thor
    DIk jdu to zkusi

  11. #11

    Standardní

    Tak to vypada že to dám na tu plechovku a mám ji dát naležato nebo postavit vertikalně ? asi na ležato že?

  12. #12

    Standardní

    tak jsem dal plechovku a zezačátku dobre ale pak to zas na 8min vypadlo co to je ten D-Link ?? od nich už nic nekoupim

  13. #13
    Member
    Založen
    15.12.2002
    Bydliště
    Měřín (HOME), Tábor (shool)
    Příspěvky
    102
    Vliv
    260

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dejv
    tak jsem dal plechovku a zezačátku dobre ale pak to zas na 8min vypadlo co to je ten D-Link ?? od nich už nic nekoupim
    no a na jakym to mas kabelu? mohl bys to trochu popsat?
    treba jak je ten kabel dlouhej co to je zac ATD.

    a co je na druhy strane spoje?

  14. #14

    Standardní

    Kabel Belden 0.22 dB/m,dlouhy asi 2metry pak redukce a do síťovky, ale divne je to že to jede a pak to vypadne zničeho nic to mi hlava nebere!

  15. #15

    Standardní

    Mate nekdo DWL-520 (+) ? Potrebuji optimalni ovladace. Ta karta se chova divne. Obcas jede, obcas nejede .
    amd64 x86_64 AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+ GNU/Linux
    Největší zábavou bývají ty počítačové úlohy, které jsou v praxi naprosto k ničemu

  16. #16

    Standardní

    Citace Původně odeslal CompCrasher
    Mate nekdo DWL-520 (+) ? Potrebuji optimalni ovladace. Ta karta se chova divne. Obcas jede, obcas nejede .

    MNo mi to jaksik jede ani nevím jak , mám to na winXP utilitě a drivery si najdi na d-linku! a antenu mam sektorovou
    The truth is out there!

  17. #17

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dejv
    MNo mi to jaksik jede ani nevím jak , mám to na winXP utilitě a drivery si najdi na d-linku! a antenu mam sektorovou
    Asi jsem to vyresil lepsim zpusobem - vymenil jsem je za XI626 . Po 520+ bych uz ani klackem nehodil. Ale zabaleny to maj pekne .
    amd64 x86_64 AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+ GNU/Linux
    Největší zábavou bývají ty počítačové úlohy, které jsou v praxi naprosto k ničemu

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •