Stránka 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Výsledky 51 až 75 z 99

Téma: Reklama na OC

  1. #51
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Reklama tady nemuze byt z jednoho prosteho duvodu, zainteresovani vi Dokud se to nevyresi, tak imho zadna reklama byt ani nemuze, premyslejte trochu, neni tak tezke na to prijit a uz to tu nejspis zmineno bylo.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  2. #52

    Standardní

    Nechodme kolem horke kase, doufam ze Jezevcovi nebude vadit ze ho tu odcituju
    Citace Původně odeslal Jezevec
    Muzou poslat nejakou korunu a budou to mit na main. Problem je, ze si to nedaj do nakladu, paac jim asi nikdo nevystavi zadnej doklad
    Tot cely problem reklamy zde.

  3. #53
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Presne tak.

    Postupom casu planujeme zalozit obcianske zdruzenie. (Tym sa vyriesia aj problemy ohladom reklamy resp. dokladov)

    Co sa reklamy na 4e tyka, tak ta musim schladit, zatial sa o nej neuvazuje. Ako to bude v buducnosti, ti povedat neviem. Uvazuje sa len o reklame na main page.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  4. #54

    Standardní

    Zdravím,

    tak jak, už se tady o něčem rozhodlo?
    Výše jsem četl, že by byl problém s nějakým dokladem, abych si to mohl dát do nákldů.
    Zeptám se tedy takhle: Co kdybych žádný doklad nepotřeboval?

  5. #55
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    304

    Standardní

    No já sem docela rád, že tu na 4u žádná reklama není. A na prodloužení platnosti domény se přeci můžeme složit (já klidně rád přispěju). Hosting je myslim zařízen dobře.
    Takže nevidim nutnost zde mít reklamu.
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  6. #56

    Standardní

    vy diskutujete o dokladu , mi zase doklad nepotrebujem takze neni co resit ne?staci se akorat domluvit na cene
    zivot je pes, trva nez se ho naucite zit

  7. #57

    Standardní

    To je zvláštní, já Vám nabízím prachy, a vy je nechcete....

  8. #58
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    341

    Standardní

    Citace Původně odeslal honzanun
    To je zvláštní, já Vám nabízím prachy, a vy je nechcete....
    To je zvlastni, nikdo se jeste nevyjadril a ty delas zavery?
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  9. #59
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 100
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal honzanun
    To je zvláštní, já Vám nabízím prachy, a vy je nechcete....
    já to taky nabízel a nic...i když prý je to tak, že banner na main page klidně, ale tady na foru prý žádný banner nebude....ale kdo by chtěl dávat banner na main page by musel být blázen
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  10. #60

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal honzanun
    To je zvláštní, já Vám nabízím prachy, a vy je nechcete....
    To je zvlastni, nikdo se jeste nevyjadril a ty delas zavery?
    No jo, dobře dobře, už mlčim...

  11. #61

    Standardní

    A co tak nevrazet prachy do serveru a dat to na nejaky hosting?? Ja ted kupuju domenu .com a budu mit 600MB na web zadara k tomu (PHP a MySQL - muze byt treba 0MB web a 600MB databaze, nezalezi, jak si to rozdelis). Registrace domeny u nich stoji 510 s DPH a pak se tech 510 s dani plati na rok, jako pouze naklady na udrzbu domeny (samozrejme CZ je drazsi). Co se tyka administrace, je admin - majitel - FTP uctu, ktery muze vytvorit ucty dalsi vcetne domen 3. radu, ktery jsou zdarma, coz myslim je v poho... (nechci sem psat nazev a delat reklamu).
    :: DESKA :: Gigabyte Z68-UD3 :: CPU :: Intel Core i5 2500K :: VGA :: ATI Sapphire Radeon 5700 Vapor Chamber :: RAM :: 4x 4GB Kingston PnP Grey :: HDD :: 1TB WD Black ::

  12. #62
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Hardman:

    To neries, prosim...

    (ked budes robit so svojou page traffic, ako robi 4um, uvidime, ako dlho ti tam za tu cenu ostane )

    honzanun:

    Ja za seba v tejto veci rozhodnut nemozem, ani ti to nemozem nijako skomentovat, musim pockat, nech sa k tomu vyjadria admini, na ktorych je napisana domena...
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  13. #63

    Standardní

    Citace Původně odeslal PiT
    Hardman:

    To neries, prosim...

    (ked budes robit so svojou page traffic, ako robi 4um, uvidime, ako dlho ti tam za tu cenu ostane )

    honzanun:

    Ja za seba v tejto veci rozhodnut nemozem, ani ti to nemozem nijako skomentovat, musim pockat, nech sa k tomu vyjadria admini, na ktorych je napisana domena...
    Jakýho může 4um dosáhnout traffficu? 50GB, 100GB? 200GB? Takovej webhosting bych byl klidně schopnej zatáhnout...
    Jsem ochotný jednat o všem...

  14. #64

    Standardní

    Citace Původně odeslal honzanun
    To je zvláštní, já Vám nabízím prachy, a vy je nechcete....
    http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=33221

  15. #65
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Uvedomte si to, ze doklad neni ten problem. Problem je, ze tu neni NIKDO, kdo by mohl rict "OK, das my XY $ a ja ti za to dam na 1/2 roku banner" .
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  16. #66

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Uvedomte si to, ze doklad neni ten problem. Problem je, ze tu neni NIKDO, kdo by mohl rict "OK, das my XY $ a ja ti za to dam na 1/2 roku banner" .
    No, a právě proto jsem tu založil tuhle diskusi, abychom se na tom nějak dohodli...

  17. #67

    Standardní

    Zase já

    Tak co, už se to nějak pohlo?

  18. #68

    Standardní

    Citace Původně odeslal honzanun
    Zase já

    Tak co, už se to nějak pohlo?
    Honzo, tohle bude nejakou dobu trvat. Je tady momentalne celkem malo aktivnich adminu ale veci se resi, neboj urcite se ozvem

  19. #69

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal honzanun
    Zase já

    Tak co, už se to nějak pohlo?
    Honzo, tohle bude nejakou dobu trvat. Je tady momentalne celkem malo aktivnich adminu ale veci se resi, neboj urcite se ozvem
    OK, díky za odpověď, budu trpělivě čekat
    Jen připomínám že jsem ochotnej jednat o všem...

  20. #70

    Standardní

    Mohl by jste mi, prosím, kdyžtak někdo napsat, jaký rozměr by reklama mohla mít, bych si už totiž začal něco připravovat, aby se o tom dalo jednat detailněji...

  21. #71

    Standardní

    uprimne, pokud nemluvis o reklame na www.ocguru.cz tak nema ani smysl o tom premejslet ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  22. #72

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    uprimne, pokud nemluvis o reklame na www.ocguru.cz tak nema ani smysl o tom premejslet ...
    Proboha ale proč?
    Vždyť by to nikomu nic neudělalo, nebo snad jo
    To fakt nepotřebujete vůbec peníze na provoz fóra?

  23. #73

    Standardní

    Citace Původně odeslal honzanun
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    uprimne, pokud nemluvis o reklame na www.ocguru.cz tak nema ani smysl o tom premejslet ...
    Proboha ale proč?
    Vždyť by to nikomu nic neudělalo, nebo snad jo
    To fakt nepotřebujete vůbec peníze na provoz fóra?
    Pockej FOX se asi nevyjadril presne. Chtel rict ze reklama primo na 4u na 99% nebude. Jedina ktera bude bude na mainpage.

  24. #74
    Senior Member Avatar uživatele MaWa
    Založen
    29.11.2003
    Bydliště
    Ústí nad Labem
    Věk
    41
    Příspěvky
    1 100
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Pockej FOX se asi nevyjadril presne. Chtel rict ze reklama primo na 4u na 99% nebude. Jedina ktera bude bude na mainpage.
    myslim, že honzanun to pochopil správně...tzn tak jako ty...problém je v tom, že na mainpage by s nynějším obsahem dával reklamu je de*il...atraktivní je forum...za určitých podmínek
    Oficiální distributor AlphaCool pro ČR a SR...

  25. #75

    Standardní

    Citace Původně odeslal MaWa
    Citace Původně odeslal jedik
    Pockej FOX se asi nevyjadril presne. Chtel rict ze reklama primo na 4u na 99% nebude. Jedina ktera bude bude na mainpage.
    myslim, že honzanun to pochopil správně...tzn tak jako ty...problém je v tom, že na mainpage by s nynějším obsahem dával reklamu je de*il...atraktivní je forum...za určitých podmínek
    Vis ono to jde ale bohuzel ruku v ruce. Pokud chces kvalitni mainpage nemuzes se spolehat na obcasne prispevovatele => musis jim za to nejmin platit => odnekud musis na to brat prachy => reklama a ta pokud ma mit uspech potrebuje nasvstevovanou mainpage => to chces kvalitni prispevovatele => a jsme zase na zacatku

    Kazdopadne zatim je stav takovy ze primo na 4u na 99% reklama nebude pokud chapu veci jak se ke me dostavaji.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •