Výsledky 1 až 13 z 13

Téma: [OLD] Poradte pls 17''lcd Samsung174T??

  1. #1

    Standardní [OLD] Poradte pls 17''lcd Samsung174T??

    Cau, jsem tu novej a potreboval bych poradit...udelal sem si zalusk na 17''LCD Samsung174T a zajimaji me nazory ,Vas zkusenych overclockeru Jakozto parametry vyrobce jsou noblesni, ale jaka je skutecnost?? ....diky za odpovedi

  2. #2

    Standardní

    viděl jsem ho a je supr...manik mi na nem ukazoval divokou parbu v Quake3 a bylo to rychly jak CRT, jas a kontrast mel na pulce a bohate to stacilo, kdyby mi stacilo 17´´ sel bych do neho hned...muzes ho omrknout v czechcomputeru
    Shuttle AN35N Ultra, AthlonXP2500/Zalman7000Cu, 768DDR333CL2Kingston, Maxtor40GB, ATI Radeon 8500, CDROM Teac 52x, CDRW Ricoh MP7040A, Fortron 350W, LCD LG 1910S

  3. #3

    Standardní Dnes jsem si ho koupil. Presne tenhle typ.

    Je to bomba. Napred jsem si ho pred koupi ozkousel na vadne pixely. Nikde nic, snad to tak i zustane. Doma jsem to rozjel a rychlot je super, nemaze a jestli jo, tak jsem to nejak nepostrhnul. Enemy territory je myslim dostacujici test. Ostrost obrazu je bezkonkurenci, kam se hrabe CRT. Dostane se mu ale jeste tvrdeho zabehu, takze pokud by byly problemy, tak se ozvu. Zatim perfektni.

  4. #4

    Standardní

    Dlouho jsem vybíral, procházel weby, recenze, nakonec zbyly ve výběru dva monitory, jeden z nich Samsung 172X. Nechtěl jsem kupovat "zajíce v pytli", takže když mi nabídli v prodejně, že si jej můžu vyzkoušet a viděl jsem jej v reálném provozu, tak jsem jej hned vzal. Nelituji. Rychlý jak blesk, nemaže, jas stažen dolů. protože na maximum se na to až nedá dívat. Pivot funkce taky není k zahozeni, hlavně když procházíš web, kde stránkám stačí na šířku 1024 bodů a při 1280 bodech na výšku se ti tam vleze o 25% více, nebo celá A4. Skvělé. Dnes bych monitor bez této funkce nechtěl. Jediné mínus co má, tak jsou slabší pozorovací úhly ve vertikálním směru. Ale jinak je super. Jo a žádné vadné pixly + 3 roky záruka, DVI kabel v balení.

  5. #5
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní

    Citace Původně odeslal proj
    Dlouho jsem vybíral, procházel weby, recenze, nakonec zbyly ve výběru dva monitory, jeden z nich Samsung 172X. Nechtěl jsem kupovat "zajíce v pytli", takže když mi nabídli v prodejně, že si jej můžu vyzkoušet a viděl jsem jej v reálném provozu, tak jsem jej hned vzal. Nelituji. Rychlý jak blesk, nemaže, jas stažen dolů. protože na maximum se na to až nedá dívat. Pivot funkce taky není k zahozeni, hlavně když procházíš web, kde stránkám stačí na šířku 1024 bodů a při 1280 bodech na výšku se ti tam vleze o 25% více, nebo celá A4. Skvělé. Dnes bych monitor bez této funkce nechtěl. Jediné mínus co má, tak jsou slabší pozorovací úhly ve vertikálním směru. Ale jinak je super. Jo a žádné vadné pixly + 3 roky záruka, DVI kabel v balení.
    co je to pivot funkce? mam ho taky ale todle sem nezaregistroval
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  6. #6

    Standardní

    Pivot funkce - možnost otočení obrazovky "na výšku". K monitoru je CD se softwarem Pivot Pro, pomocí kterého se dá obrazem rotovat - otáčen o 90°, 180°, 270°. Mám to nastavené na hotkeys, takže když plánuji procházet web, tak jen otočím monitor na výšku, stisknu Ctrl-Shift-V a hotovo. Když skončím tak Ctrl-Shift-H zpět do horizontální polohy.

  7. #7
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní

    a mas 172X nebo 174T? jesi 172x tak jak ju otacis? ta moje nevypada ze by to umoznovala
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  8. #8

    Standardní

    No jo, sorry, zapomněl jsem zmínit, že mám 174T. Tu 172X jsem původně chtěl, ale dříve jsem viděl v provozu právě 174T, osahal, vyzkoušel, podlehnul a koupil. 172X samozřejmě neotočíš. Jedině ..... zlomit

  9. #9
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní

    Citace Původně odeslal proj
    172X samozřejmě neotočíš. Jedině ..... zlomit
    au napadlo me ze ten stojan montovatelnej na zed (co je soucasti) by to mohl umoznovat, az pridu dom tak se na to musim mrknout
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  10. #10

    Standardní

    Taky jsem dříve uvažoval o tom, že bych koupil LCD co jde namontovat na stěnu a k němu držák, který by umožňoval pivot funkci. Bohužel takový držák na stěnu jsem nikde nenašel (možná jsem jen špatně hledal), tak jsem už i zvažoval home made. Zabil bych tím dvě mouchy jednou ranou - pivot funkce na monitoru, který ji normálně nemá a hezky na stěně by nepřekážel na stole.
    Možná, že kdybych takový držák někde objevil, zvažoval bych jeho koupi pro 174T, protože jí se dá stojan taky odmontovat.

  11. #11

    Standardní

    no, 174T uz stejne nekoupis, protoze se uz nevyrabi
    nekamaradim s vama

  12. #12
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    282

    Standardní

    Citace Původně odeslal Hrochoslon
    Citace Původně odeslal proj
    172X samozřejmě neotočíš. Jedině ..... zlomit
    au napadlo me ze ten stojan montovatelnej na zed (co je soucasti) by to mohl umoznovat, az pridu dom tak se na to musim mrknout
    ¨
    no tak ani tendle to neumoznuje . Ale stejne by se mi ho nechtelo na stenu montovat.. vadilo by mi ze bych s nim nemohl volne soupat a navic ma stul urcitou hloubku takze bych sedel od monitoru docela daleko a musel se knemu naklanet/ resenim by byl uzsi stul ale to uz je moc prace
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  13. #13

    Standardní

    zdravim, dlouho sem nemel moznost sem napsat, ale ted to je vsechno jinak ) mam new kompl , jo a koupil jsem teda toho Sama 174T a je uplne spickovej )) sama chvala, nenasel sem zatim zadnej vadnej pixel, proste parada ) kdyby jste nekdo mel s timto typem nejaky potize, pls napiste, zajimalo by me to, tak zatim...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •