Výsledky hlasování: Který ze současných skinů preferujete ?

Hlasující
1157. Nemůžete hlasovat
  • subSilver

    0 0%
  • subBlack

    2 0,17%
  • blueOC

    1 0,09%
  • 1 154 99,74%
Stránka 4 z 4 PrvníPrvní 1234
Výsledky 76 až 88 z 88

Téma: Nový skin OC4a subBlack;--> který skin preferujete

  1. #76

    Standardní

    Ja som uz ten subBlack skusal, ale na moj vkus je az moc black. Kvoli tomu som spravil mam na "vlastnom" fore modifikovane stare AzuBlue... Az nato, ze teraz to uz nie je blue http://passport.tessera.cz/forum

  2. #77

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    Ja som uz ten subBlack skusal, ale na moj vkus je az moc black. Kvoli tomu som spravil mam na "vlastnom" fore modifikovane stare AzuBlue... Az nato, ze teraz to uz nie je blue http://passport.tessera.cz/forum
    Ty jo, tak to je bozi skin, ten kdyby byl i tady na foru tak du do neho hned!
    CPU AMD Phenom II 810 @ 3250MHz (250x13) at 1.25V | FAN Scythe Ninja rev.B | RAM A-Data Vitesta 2x2GB DDR 800MHz CL4 | HDD WD 6400AAKS + Samsung F3 1500GB | VGA Gigabyte 8800GT 512MB | Mobo Gigabyte 790X-DS4 | Case Thermaltake Soprano black & Seasonic S-12 430W | LCD HP w2207h 22" | DVD Toshiba 1912 & NEC 3540A

  3. #78
    Senior Member Avatar uživatele Mirectec
    Založen
    14.03.2003
    Bydliště
    Prostějov
    Příspěvky
    1 038
    Vliv
    269

    Standardní

    Me to teda moc bozi neprijde.. Kombinace cerne a cervene se me moc nelibi... To teda radsi ten subblack
    AMD mobile Barton 2500+@2430MHz 1,8V (1,76V real) watercooled || ABIT NF7-S V2.0 watercooled || Samsung 160GB SATA s NIDEC loziskama + Hitachi desktar 40GB || 512MB DDR500 A-DATA || ATI Original 9500@PRO 64MB @405/325 watercooled || Leadtek winfast 2000XP || CD-ROM Teac 40x || 4× DVD±R/RW Teac DV-W50D (pioneer 106D)|| Fortron 350W ATX FSP350-60PN(PF)
    MSI KT3Ultra forever || NENAVIDIM lidi co maj nick Mirec

  4. #79
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Ten se mi taky zda dobrej. Ale ono tech hezkejch kombinaci je moc. Ja mam na svym kompu povetsinou svetle zluty pismo na tmavozelenym pozadi, oramovane neonove modrou a jeste nejaky dalsi doplnkovy barvy. Mam v zasobe i cerveny nebo zluty na cernym s sedym ramem, schema, kterymu rikam zelena mamba (nejsem serpentolog, takze nevim jiste, jestli to rpipomina opravdu tohodle hada, ale to jmeno se mi k tomu libi ), mel jsem zluty na cervenym modre oramovany (to zas nekdo nezaujatej nazval zlatou pohadkou, jinej zaujatej clovek sovetskou vlajkou ) aj. Myslim, ze vsechny kombinace by nasly svy priznivce i odpurce a kdyz uz neni mozny udelat tech skinu tolik, aby se vyhovelo vsem pranim, tak hlavne aby byl vyber mezi pozitivem a negativem a k tomu trochu osvezujicich doplnkovejch barev. Az na tech par drobnejch opomenuti, jako nektery ty neviditelny linky ap. bych s timhle uz nehejbal

  5. #80
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mikus
    Citace Původně odeslal jedik
    odkazy jsou videt pokud je oznacis jako odkazy = uzavres mezi
    Uz jsem si vsim, ze v textu prispevku jsou videt, i bez toho uzavreni mezi
    Chova se to nak divne. Vkladal jsem linky bez a byly barevne odliseny perfektne, ted zjistuju, ze jich tu je spousta, co videt nejsou. Mam ten dojem, ze vubec nektery funkce bezej nebo nebezej podle toho, v kterym foru clovek zrovna je (napr. i mazani vlastnich prispvku - nekde jde, jinde ne).

  6. #81
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mikus
    Citace Původně odeslal Mikus
    Citace Původně odeslal jedik
    odkazy jsou videt pokud je oznacis jako odkazy = uzavres mezi
    Uz jsem si vsim, ze v textu prispevku jsou videt, i bez toho uzavreni mezi
    Chova se to nak divne. Vkladal jsem linky bez a byly barevne odliseny perfektne, ted zjistuju, ze jich tu je spousta, co videt nejsou. Mam ten dojem, ze vubec nektery funkce bezej nebo nebezej podle toho, v kterym foru clovek zrovna je (napr. i mazani vlastnich prispvku - nekde jde, jinde ne).
    Ano, o automaticke zlinkovanie textu sa phpBB snazi, pokial tam najde www... ale najistejsie to budes mat, ak to uzavries tagmi. ()
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  7. #82
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    On ten text s www. se automaticky zlinkuje celkem spolehlive, ale v subBlack nekdy je barevne odlisenej a nekdy ne, takze clovek musi leckdy jeho existenci a/nebo polohu vycuchat; pak ale funguje spravne, i kdyz neni barevne zvyraznenej.

  8. #83
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Mikus:

    Ja som ten skin nerobil, takze na mna sa neobracaj
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  9. #84

    Standardní

    phpBB zjavne rozlisuje medzi linkami, ktore su vytvorene pomocou [url] a automatickymi:
    http://toto.je.s.url
    http://toto.je.bez.url
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  10. #85
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Rainbow:

    Jasne, ze ano... A ked som robil BlueOC skin, tak som to aj patricne (ako si sam zistil) dal najavo
    (ked ti link robi sprostosti, hned vidis preco)
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  11. #86
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    Ted jsem zkusil ten subBlack skin s barevnym schematem Windows Standard, co tady asi vetsina lidi pouziva, a musim rict, neni to spatny, ale taky uz to neni ono, aspon z myho pohledu.

    Kdo chce, muze si tady stahnout par mejch barevnejch schemat, podle me to s nima vypada mnohem lip.

    Proste cvaknout na soubor My Display Apperance Schemes 20040329_0500-HCR&BD1.reg (momentalne tam jinej neni) a odklepnout, aby se to napsalo do registru. Pak se objevej v nastaveni diapleje (ovladaci panel) nasledujici novy schemata:

    Green Monster
    Nighty
    Blue Dream 2 Blue
    Blue Dream 2 Yellow

    Blue Dream Yellow a Blue se lisi v barve pisma. Podle me to svetle zluty vypada lip, ale na webovejch schrankach, co delali diletanti, kteri neumej nadefinovat barvy a na bilym pozadi nechaj transparentni pismo (nebo naopak hodej cerny pismo na transparentni pozadi) , je ta bledemodra o neco lip citelna.

    Ten Green Monster se mi zda se k subBlack skinu nehodi, ale jinak se mi celkem libi, tak jsem ho tam nechal.

  12. #87

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mikus
    Ted jsem zkusil ten subBlack skin s barevnym schematem Windows Standard, co tady asi vetsina lidi pouziva, a musim rict, neni to spatny, ale taky uz to neni ono, aspon z myho pohledu.

    Kdo chce, muze si tady stahnout par mejch barevnejch schemat, podle me to s nima vypada mnohem lip.

    Proste cvaknout na soubor My Display Apperance Schemes 20040329_0500-HCR&BD1.reg (momentalne tam jinej neni) a odklepnout, aby se to napsalo do registru. Pak se objevej v nastaveni diapleje (ovladaci panel) nasledujici novy schemata:

    Green Monster
    Nighty
    Blue Dream 2 Blue
    Blue Dream 2 Yellow

    Blue Dream Yellow a Blue se lisi v barve pisma. Podle me to svetle zluty vypada lip, ale na webovejch schrankach, co delali diletanti, kteri neumej nadefinovat barvy a na bilym pozadi nechaj transparentni pismo (nebo naopak hodej cerny pismo na transparentni pozadi) , je ta bledemodra o neco lip citelna.

    Ten Green Monster se mi zda se k subBlack skinu nehodi, ale jinak se mi celkem libi, tak jsem ho tam nechal.
    No nějak mi to nefuguje
    Intel Core 2 Quad Q9400@3.4GHz | Sapphire HD6950@6970 2GB | Asus Maximus Formula x38 | DDR2 Kingston HyperX CL4 4GB

  13. #88
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    267

    Standardní

    A kde to zustava viset?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •