Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Wi-Fi a kvalita linky pro Softphone.cz/Fazn.cz

  1. #1
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vyskytuji se v Brne a okoli.
    Příspěvky
    469
    Vliv
    268

    Standardní Wi-Fi a kvalita linky pro Softphone.cz/Fazn.cz

    Ahoj,
    by me zajimalo jaka kvalita linky je v praxy potrebna na provozovani techto sluzeb.Ted jsem si na sve wi-fi lince (4hopy na optiku) skusil softphone.cz a pres ně volat na 800 123456 a vse jelo suprove.Tak nevim jsem stoho mel vetsi obavy.Sice na ne mam v prumeru do 40ms,ale obcas ten ping skoci(stratovost tak 0.5-1%)... .Tak nevim jestli do toho jit,mozna na pokus vysolit tech cca 600,- a nemuset platit pausal....a casem odhlasit pevnou pokud se to osvedci a my prejdem na 5GHz kompletne (4hop uz je na 5ce ). Taky tam prodavaji za 4500 nejakou Sipuru coz by mel byt klasicky ethernetovy konvertor s telefonni zasuvkou na druhe strane a do toho by mohl jit kopnout muj klasicky bezdratak,ze? Jinak stejne me bezi linuxovy router na pude tak to odtama svest by se taky dalo a ba baj Telekome.Proste na to obcasne volani na Slovensko/US a neco po mistni by to mohlo stacit.Ale nikde jsem moc nevidel reakce uzivatelu.Jen Fayn neco ze mel vypadky atd. ...proste mam to risknout? .

    PS:Linku mam neco pres 1Mb sdilenou a pokud neni tech. problem jede nad 128kb vprumeru ta 768ka to je... .

  2. #2
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vyskytuji se v Brne a okoli.
    Příspěvky
    469
    Vliv
    268

    Standardní

    To stím nikdo nemá skušenosti?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •