Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Výsledky 51 až 56 z 56

Téma: Forum jako nejaka organizace

  1. #51

    Standardní

    Citace Původně odeslal KUBA
    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    a) smer davu != smer nejlepsi
    b) vsak jesli mas navrhy tak je muzes napsat tak jako tak. jen ti neslibim ze dostanes oficialni vyjadreni. co ti slibim je, ze si to osobne se zajmem prectu.
    a) tvrdíš ty...
    b) těžko může kdokoliv něco navrhovat, když není známo, jak se celá věc má...

    PS: už končím, vidím, že asi nemá cenu se s váma dohadovat, máte prostě svoje neprůstřelný argumenty .
    a) to se uz mnohokrat osvedcilo
    b) tezko muze nekdo stat o tvoji pomoc, kdyz jediny cos tu zatim vyjadril je tvoje neduvera v nas.
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  2. #52
    Senior Member Avatar uživatele mino
    Založen
    08.01.2003
    Bydliště
    Brno
    Věk
    42
    Příspěvky
    879
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Ehm a co ty prosim te vis o tom jaky je stav vyvoje OS? Co ja to sleduju(pouze jako pasivni pozorovatel) v mod+admin sekci...
    No , prave v tom je problem, pokial je to v "mod+admin sekci" tak sa vobec nemas co ohradzovat voci prispevku ako bol moj.

  3. #53

    Standardní

    2mino: To nebyl nijak utocny post, jen reaguju na tva slova ze "tak vidim ze to ide co sa tyka OS tou najhorsou moznou cestou". Tohle nemuzes prece vedet.

  4. #54
    Senior Member Avatar uživatele mino
    Založen
    08.01.2003
    Bydliště
    Brno
    Věk
    42
    Příspěvky
    879
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal Fox!MURDER
    b) tezko muze nekdo stat o tvoji pomoc, kdyz jediny cos tu zatim vyjadril je tvoje neduvera v nas.
    mozes mi prosim ta objasnit ako AKYKOLVEK pouzivatel moze akokolvek prispet ked nema absolutne paru o tom co uz sa vyriesilo/ako sa veci maju.

    Tymto sa mi potvrdilo co som vyssie napisal, par ludi sa relativne zhodlo a zvolilo smer, otazka je ci spravny, a ci ho udrzia nakolko nebudu vobec kontrolovani.

    Ostava mi len dufat ze dokazete (skoro) nemozne. O 5 rokov sa uvidi.

    mino

  5. #55

    Standardní

    Tak co? Nějaký vývoj?
    WS: AMD Athlon 64 4000+/2.6GHz, Gigabyte GA-MA69GM-S2H, 4GB RAM, 80GB Seagate 7200.10, 160GB Samsung SP1614C, LG GSA-4163B, Int. VGA Radeon X1250, AOpen H500B 350W, EIZO S1910-K, MS Basic Keyboard, MS Laser Mouse 6000
    SRVR: Intel Celeron 2.16GHz, Intel D865PERL, 1GB RAM, 2x320GB + 1x300GB Seagate SATA, AOpen H600A 350W, Inet 16Mbps/10GHz od www.lysafree.net

  6. #56

    Standardní

    nejak jsem se nevyjadril k minule diskusi na podobne tema [nekamenujte mne, jestli se po nekom budu opakovat]:

    jsem pro aby nejaka oragnizace tohle forum zastresila

    "radni" clenove by podle mne mohli byt jen admini, moderatori a VIPove [ to jsou u mne byvali admini a moderatori-novy rank] tj. lide, co tomu venuji nebo venovali svuj volny cas

    holt se musi pocitat s tim, ze rada lidi si sem jde lecit sve mindraky, pohadat se a pod. ...nebo forum maji jako bezplatnou inzerci v bazaru

    tj. byla by jasna struktura i pro vypujcky HW na testy a pod. ty testy mimo mne nic moc nerikaji - to spis chodim do ciziny [ bila vrana je pro mne Eagle na svetuhardware]
    AMD Dual core Opteron 170@2600Mhz [260*10] 1,392Vcore, DFI LANPARTY nF4 nF4 SLI-DR, G.Skill 2Gb PC4000 HZ Series Dual Channel kit, BFG 8800 GT @774,1836x2046, Corsair HX620, LOGITECH MX510, SKYSTAR2 satelit, EIZO FlexScan L768 (6.domaci generace - 486DX66, PentiumPro200, Athlon SlotA 550Mhz, Athlon Tbird 1400Mhz, Athlon Barton 2500+)

    vodnik: WB set od Pirse poslední revize, expanzka Cape Coolplex PRO 10, radiator Kadett E via Erty na nem Papst 4412 F/2GL, Eheim 1048 NE VZDY JSEM ON-LINE, NENI CAS
    :[

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •