Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Nefunkční usb

  1. #1

    Standardní Nefunkční usb

    Zdar tuneři.
    Jen dotaz. Dneska se mi přes komp přehnala bouřka a odpálilo mi to ISDN modem připojený přes usb. Všechno funguje v pohodě až na zmiňované usb, vlastně nejde nic připojené přes tohle rozhraní. Na desce nejsou žádné stopy po nějakém přepětí. Chtěl bych vědět jestli by deska šla opravit, nebo ne (jen Váš názor,popřípadě zkušenosti). Je to abit NF7 a je ještě v záruce, takže by šla možná reklamovat.
    Nebo alespoň radu jak postupovat, ale já si myslím, že za zkoušku nic nedám a odnesu jí na reklamaci.

  2. #2

    Standardní Re: Nefunkční usb

    Citace Původně odeslal marty-x
    Je to abit NF7 a je ještě v záruce, takže by šla možná reklamovat.
    Nebo alespoň radu jak postupovat, ale já si myslím, že za zkoušku nic nedám a odnesu jí na reklamaci.
    není to tak přesné, nekteré firmy si berou za neorávněnou reklamaci příslušné penále (cca 300,- Kč.) Jinak Zda ti USB nefunguje, dříve fungovalo a víš jistě, že není nic špatně zapojené a nainstalované tak to reklamuj!
    PS: Už jsem měl doma dvě PC, které absolutně zničil výboj z interního modemu pevné linky.. Proto když nevlastníte UPS, chce to vždy vytahovat káblik... Jinak jsi měl ke vší smůle štěstí

  3. #3

    Standardní

    jojo vím to stoprocentně, ani jsem nestačil vytáhnout modem, otevřel jsem ráno oči až když mi prolítl kolem hlavy kryt z tel. zásuvky, to byla mrda. Všechno to mám nafocený, šoupl bych to sem, ale z foťáku to nedostanu. A desku zkusim reklamovat, uvidíme.

  4. #4

    Standardní

    Rozhodně ji reklamuj a pokud neuspěješ,tak vlítni na Telecom,protože vinu na tom nesou oni,neboť je jejich poviností si zajistit své vlastní rozvody.Čiže ti jejich vedení zničilo modem a desku.
    Pokud se budou hádat,tak jedině soud,ale to bude na dlouho,ale zaručeně bys to měl vyhrát a oni pak zaplatí i náklady na soudního znalce a náklady soudu + tvé náklady za reklamaci.
    Intel Pentium D 805
    AC Freezer 7 Pro , 1024MB DDR, Asus P5P800-VM
    Leadtek FX 5700

  5. #5
    Member mince
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Frýdlant n.O.
    Příspěvky
    250
    Vliv
    266

    Standardní Re: Nefunkční usb

    Citace Původně odeslal marty-x
    Zdar tuneři.
    Jen dotaz. Dneska se mi přes komp přehnala bouřka a odpálilo mi to ISDN modem připojený přes usb. Všechno funguje v pohodě až na zmiňované usb, vlastně nejde nic připojené přes tohle rozhraní. Na desce nejsou žádné stopy po nějakém přepětí. Chtěl bych vědět jestli by deska šla opravit, nebo ne (jen Váš názor,popřípadě zkušenosti). Je to abit NF7 a je ještě v záruce, takže by šla možná reklamovat.
    Nebo alespoň radu jak postupovat, ale já si myslím, že za zkoušku nic nedám a odnesu jí na reklamaci.
    Neopravíš to na 99,999999999%.To USB bude odpáleno v SB.
    Intel Core i5 2500K, Asus P8Z68V Pro Gen 3, 2x4GB/1600MHz Corsair, Gigabyte Radeon HD 7950 ,Intel SSD 520 180GB , WD Caviar Black WD1002FAEX 1TB, LG GH22LS70, Asus Xonar DX, FS P19-2.

  6. #6

    Standardní

    Hmm určitě to zkusim reklamovat a pak se uvidí a s tim Telecomem bych to moc růžově neviděl, páč ve všeobecných podmínkách je uvedeno, že Telecom neručí za škody vzniklé přepětím, nebo bleskem.

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Anduril
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    OVA, OL
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 474
    Vliv
    308

    Standardní

    Však taky k tomu modemu dávají přepěťovou ochranu..alespoň já jsem ji tam měl (taková malá černá krabička)...no ale to už je teď jedno
    ntb: HP EliteBook 8460p i7-2640M | 8GB RAM | 120GB SSD + 500GB HDD | ATi HD6470 | 14" HD+ | W7 PRO
    home: HP Docking Station | HP L2045W | WD 500GB Scorpio Blue USB box
    work: HP Docking Station | HP L2445W
    audio: Epiphone G-400 SG + Sounder Telecaster | E-MU 0202 | Cambridge Audio Azur 340R | Wharfedale Diamond 9.2 | Magnat Betasub 20A | Sennheiser HD555

  8. #8

    Standardní

    to jo, ale tu dávají tuším k microcom isdn porte+, já měl fritz 2lines a k tomu se žádná nedávala, ale já jsem si sehnal přepěťovou ochranu od firmy 2N ale neměl jsem jí zapojenou , debil.

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Xfantasy
    Rozhodně ji reklamuj a pokud neuspěješ,tak vlítni na Telecom,protože vinu na tom nesou oni,neboť je jejich poviností si zajistit své vlastní rozvody.Čiže ti jejich vedení zničilo modem a desku.
    Pokud se budou hádat,tak jedině soud,ale to bude na dlouho,ale zaručeně bys to měl vyhrát a oni pak zaplatí i náklady na soudního znalce a náklady soudu + tvé náklady za reklamaci.
    taky bych si tím nebyl tak jistý...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •