Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: pomoc zo softom > Ulead DVD Workshop 2 <

  1. #1

    Standardní pomoc zo softom > Ulead DVD Workshop 2 <

    Neviete mi niekto poslat mailom alebo hodit link odkial by som mohol stiahnut manual k tomu to vynikajucemu programu, resp. keby ho niekto mal nech mi ho posle. Alebo kto ma nejake skusenosti z pracou v tomto programe nech sa mi prosim ozve. Potrebujem poradit ako dalej, lebo som sa sekol a neviem ako dalej.. Som nasiel, ale iba anglicky manual a ten mi je na 2 veci.. Na p..u a na nic..) Dakujem vsetkym ktory mi poradia..
    | /MB/ ASUS K8V | /CPU/ AMD Athlon 64 3000+ | /RAM/ 2x512MB DDR400 | /VGA/ ATI Saphire 9800Pro 128MB 256Bit | /CD,DVD-RW/ LiteOn SOHW-832S | /HDD/ 2x Seagate Baracuda 120GB SATA 7200RPM | /POWER/ EC 350W | /CASE/ Lian-Li, Full Aluminium | /TV Card/ Leadtek DV2000 Deluxe | /MONITOR/ AOC, 9K+, 19\" | /SOUND/ 5.1 Genius Home Theatre Deluxe + Integrated Sound On Board | /LAN/ Marvell Yukon Gigabit |

  2. #2
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    312

    Standardní

    Ak by zakupil original , tak na cd mas aj manual. Skus sa pozret na ich webe. Pripadne co Ti nejde ? Ja somdoma testoval , ale namam dvdr a po napalenie mi ide vsetko.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  3. #3

    Standardní

    To mi instaloval kamos, tak neviem..) Neviem ako mam, ked urobim menu, prejst do dalsieho odkazu.. Napr. mam tam nejake slovo a chcem po kliknuti na toto slovo aby sa zobrazila dalsia menu ponuka..
    | /MB/ ASUS K8V | /CPU/ AMD Athlon 64 3000+ | /RAM/ 2x512MB DDR400 | /VGA/ ATI Saphire 9800Pro 128MB 256Bit | /CD,DVD-RW/ LiteOn SOHW-832S | /HDD/ 2x Seagate Baracuda 120GB SATA 7200RPM | /POWER/ EC 350W | /CASE/ Lian-Li, Full Aluminium | /TV Card/ Leadtek DV2000 Deluxe | /MONITOR/ AOC, 9K+, 19\" | /SOUND/ 5.1 Genius Home Theatre Deluxe + Integrated Sound On Board | /LAN/ Marvell Yukon Gigabit |

  4. #4

    Standardní

    lehci program sem nevidel...vzdyt tam mackas jen next...next,..next..next...
    WEBDESIGN + TVORBA E-SHOPU http://www.dreammedia.cz

  5. #5

    Standardní

    hej, len nejako tam nemam toho sprievodcu, ci ako sa to vola.. Proste ten wizard, myslim.. A bez toho to nieje take lahke..!
    | /MB/ ASUS K8V | /CPU/ AMD Athlon 64 3000+ | /RAM/ 2x512MB DDR400 | /VGA/ ATI Saphire 9800Pro 128MB 256Bit | /CD,DVD-RW/ LiteOn SOHW-832S | /HDD/ 2x Seagate Baracuda 120GB SATA 7200RPM | /POWER/ EC 350W | /CASE/ Lian-Li, Full Aluminium | /TV Card/ Leadtek DV2000 Deluxe | /MONITOR/ AOC, 9K+, 19\" | /SOUND/ 5.1 Genius Home Theatre Deluxe + Integrated Sound On Board | /LAN/ Marvell Yukon Gigabit |

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •