Výsledky 1 až 16 z 16

Téma: Bluetooth

  1. #1

    Standardní Bluetooth

    Omlouvám se, jestli je to blbě, ale nevim, kam to dát. Jestli jo, tak to snad nějakej mod přehodí (od toho tu sou,ne).

    Mám dotaz jak na teorii, tak i na zkušenosti: je Bluetooth ve všech mobilech stejnej? Myslim tim, že je to všechno jedna generace, tak jestli je třeba ve starý T39m uplně to samý jako v nových modelech, nebo na tom něco vylepšovali (dosah, stabilitu...). Chci koupit nějakej mobil kvůli PDAčku, ale nechce se mi jen kvůli zubu kupovat nějakej novej a zase se bojim, aby mi to pak nekravnilo. Jinak asi budou rozdíly u jednotlivých značek; nejaký zkušenosti?

  2. #2
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní Re: Bluetooth

    Je BT 1.0 a 1.1 Specifikace si najdi....

    A kdyz se vyhnes Nokiim amene overenym znackam tak nenarazis.

    SE ma BT v pohode
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  3. #3

    Standardní

    moc přesně jsem nepochopil čeho se tvuj dotaz tyce , jestli BT v monilu nebo do pocitace , ja mam MSI PC2PC a kamos ma Btues (nebo nejak tak ) a rozdil je celkem brutalni ja ovladam pc klidne i z venku - pokoj mam v 1. patre a kamos ma co delat z vedlejsi mistnostti co se tyce tlefonu tak ten to moc neovlivni zalezi na vysilacim vykonu toho co mas v pc
    Pašák erda.

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal eraser
    moc přesně jsem nepochopil čeho se tvuj dotaz tyce , jestli BT v monilu nebo do pocitace , ja mam MSI PC2PC a kamos ma Btues (nebo nejak tak ) a rozdil je celkem brutalni ja ovladam pc klidne i z venku - pokoj mam v 1. patre a kamos ma co delat z vedlejsi mistnostti co se tyce tlefonu tak ten to moc neovlivni zalezi na vysilacim vykonu toho co mas v pc
    To uz je spise otazka tridy-vysilaciho vykonu (CLASS I, II, III). MSI BT adapter (ten drazsi) je typicky predstavitel CLASS I tj. teoreticky az 100 m ve volnem prostoru (CLASS II 10 metru, CLASS III 1 metr).

  5. #5

    Standardní

    De mi spíš o mobil, chci to kvůli PDAčku. Spojení s počítačem mě moc nebere, nepříde mi to moc prakticky využitelný. Láká mě net na PDA. Takže co se mobilu týká, nic moc tam při koupi podělat nemůžu?

  6. #6

    Standardní

    No radeji bych si to vyzkousel napr. takova kombinace jako HP Ipaq 5450/WM2003/Nokia6310i je na ustreleni hlavy

  7. #7
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal simhap
    No radeji bych si to vyzkousel napr. takova kombinace jako HP Ipaq 5450/WM2003/Nokia6310i je na ustreleni hlavy
    No tam jde hlavne o tu 6310 s tou je vsechno na zastreleni.
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  8. #8

    Standardní

    No je to 6310i, s tou nejsou uz takove problemy. V tomto pripade je problem uz skoro rok nereseny bug v Ipaqu 5450.

  9. #9

    Standardní

    No tak to se těšim, jak až budu kupovat telefon, tak budu řikat, ať mi ho nejdřív pučí na vozkoušení. Tak kdybyste se doslechli o nějakým levným mobilu se zubem, můžete dát vědět (zvláště pro Daweho, jak sem koukal na bazar, celkem aktuální ). Jinak dík

  10. #10

    Standardní

    Co je vůbec nejlevnější (asi nejstarší) mobil se zubem. T68 mi příde zbytečná. Chci to jen kvůli tomu zubu, tak mi stačí cokoli, do čeho narvu simku, nemusí to mít ani displej.

  11. #11
    Member
    Založen
    16.03.2003
    Bydliště
    Brno, Nitra, Židlochovice
    Příspěvky
    116
    Vliv
    259

    Standardní

    Citace Původně odeslal DGHD
    Tak kdybyste se doslechli o nějakým levným mobilu se zubem, můžete dát vědět
    Siemens S55. Vyzkoušeno v kombinaci MDA2 (WM2003) <BT> MT <BT> PC vše okay . Cena 4900,-.
    -= Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého =-

  12. #12
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal DGHD
    Co je vůbec nejlevnější (asi nejstarší) mobil se zubem. T68 mi příde zbytečná. Chci to jen kvůli tomu zubu, tak mi stačí cokoli, do čeho narvu simku, nemusí to mít ani displej.
    Tak torozhodne T39m

    Ma to par ale.

    1) se zapnutym BT vydrzi baterka asi 2 dny, bez nej pri normalu 7.
    2) Ma GPRS jenom 3+1
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal Nikolas
    Citace Původně odeslal DGHD
    Tak kdybyste se doslechli o nějakým levným mobilu se zubem, můžete dát vědět
    Siemens S55. Vyzkoušeno v kombinaci MDA2 (WM2003) <BT> MT <BT> PC vše okay . Cena 4900,-.
    Psal sem co nejlevnější. Ale dík za nabídku.

  14. #14

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dawe
    Citace Původně odeslal DGHD
    Co je vůbec nejlevnější (asi nejstarší) mobil se zubem. T68 mi příde zbytečná. Chci to jen kvůli tomu zubu, tak mi stačí cokoli, do čeho narvu simku, nemusí to mít ani displej.
    Tak torozhodne T39m

    Ma to par ale.

    1) se za pnutym BTvydrzi baterka asi2dny, bez nejpri normalu 7.
    2) Ma GPRS jenom 3+1
    Tak to sem si myslel. Bylo to nejlevnější, o čem sem zatim věděl. Je to vůbec celkem dobrej mobil, na to jak je starej, je fakt nabušenej a docela se mi i líbí, jó, ty starý dobrý Ericssony. Ani jeden z tebou uvedených problémů nevidim jako velkou překážku, asi do něj pudu.

  15. #15
    Senior Member
    Založen
    10.10.2002
    Bydliště
    Binary space
    Příspěvky
    567
    Vliv
    269

    Standardní

    Mám T39m už dva roky a jsem s ním velice spokojen. Jediné co mi vadí je, že se zpomaluje s přidáváním kontaktů do paměti telefonu, dá se s tím žít, je třeba si na to zvyknout.
    Ale abych nebyl OFF-T, tak na to že to byl jeden z prvních telefonů s BT, tak mi chodil s cca pěti USB BT adaptéry a pak s iPaq 3970/5550. Jo a dokonce jsem si tiskl Vcard z telefonu přímo na tiskárně s BT. Zatím jsem na problém s kompatibilitou BT u T39 nenarazil.
    Velmi drahý vysokofrekvenční ohřívač okolního vzduchu.

  16. #16

    Standardní

    Citace Původně odeslal VOiD
    Mám T39m už dva roky a jsem s ním velice spokojen. Jediné co mi vadí je, že se zpomaluje s přidáváním kontaktů do paměti telefonu, dá se s tím žít, je třeba si na to zvyknout.
    Ale abych nebyl OFF-T, tak na to že to byl jeden z prvních telefonů s BT, tak mi chodil s cca pěti USB BT adaptéry a pak s iPaq 3970/5550. Jo a dokonce jsem si tiskl Vcard z telefonu přímo na tiskárně s BT. Zatím jsem na problém s kompatibilitou BT u T39 nenarazil.
    Jak sem psal vejš, chci to jen kvůli zubu na net na PDAčku, takže kontaktů tam moc cpát nebudu.
    Dík za odpověď.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •