Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Sluchátka Speedlink Medusa 5.1 zkušenosti:

  1. #1

    Standardní Sluchátka Speedlink Medusa 5.1 zkušenosti:

    Byl bych rád kdyby někdo kdo vlastní tyto sluchátka se podělil o zkušenosti s těmito sluchátky. Jak je spokojen z provedením, zvukem a používáním. Jsem majitel těchto sluchátek asi 3 dny a moje zkušenosti jsou takové. Uvedu zde klady a zápory u těchto sluchátek a možná toto pomůže ostatním v rozhodování zda sluchátka zakoupit.
    Klady) velmi pěkné provedení, velmi pěkný zvuk jak u her tak hudby/hlavně basy dají o sobě znát vibracemi/, zvuk u filmů v Ac3 super/podání basů je excelentní/, možnost zesilovat,zeslabovat zvuk na front, rear a center repráčky samostatně na ovladači u kabelu sluchátek, možnost zesilovat zvuk u celých sluchátek na zesilovači, kvalitní mikrofon

    Zápory( na poslech pouze sterea nic moc /zvuk jako obyčejné sluchátka /z důvodu nutnosti zesílení zvuku přes dodávaný zesilovač/, u ovladače na kabelu při nastavení maximální hlasitosti u jednotlivých repráčků sluchátka dost šumí /po zeslabení šum zmizí/, menší přítlak na uši u mě sluchátka moc dobře nedoléhají, občas sluchátka přitahují rušení /mobilné telefon, atd./
    Až na tyto neduhy jsem se sluchátky spokojen za cenu 1999,-- Kč se mě zdají slušné, ale čekal jse prostorový vjem daleko silnější. Recenzi těchto sluchátek lze přečíst na http://www.gurureview.co.uk/index.ph...sk=view&id=141
    Tak kdo je má ať sem napíše jak je spokojen. ahoj jfk
    Amd Athlon XP 1700+/2400+ 1,675 vc, Epox 8RDA3/Nforce2/768 mb ram ,HDD Seagate 80 gb,Powercolor Radeon 9500/9700 270/270-370/270,ZK Audigy, repro Genius 5.1,Lcd Ag Neovo F-417/17/,CD Teax 40x,DVD-R Toshiba 5112,3Dmark03 - 5039 bodů

  2. #2

    Standardní

    Copak tady není ani jedinej člověk, který tyto sluchátka používá. ahoj jfk
    Amd Athlon XP 1700+/2400+ 1,675 vc, Epox 8RDA3/Nforce2/768 mb ram ,HDD Seagate 80 gb,Powercolor Radeon 9500/9700 270/270-370/270,ZK Audigy, repro Genius 5.1,Lcd Ag Neovo F-417/17/,CD Teax 40x,DVD-R Toshiba 5112,3Dmark03 - 5039 bodů

  3. #3

    Standardní Medusa

    Ahojky )
    Mám zapůjčené zas tyhle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=26614 . Moje postřehy jsou tyhle: zvuk je slušný basy překvapivě masivní, ale po hodině poslechu mám doslova zapocený uši žádné paření games pouze hudba, k tomu mě na palici ideálně nesedí, doléhající polštářky nejsou nejměkčí. Další věc na dálkáči lze měnit hlasitost front,rear,sub-centr, co vážně chybí je celková hlasitost. Kabeláže a redukcí je dostatek, lze teda propojit čímkoliv.

    Teď se ptám ty Medusa vypadají atraktivněji, hlavně mají mikrofon a celkovou hlasitost.
    1.Jde nastavit hlasitost centr,sub každý zvlášť?
    2.Možnost propojení s klasik repro, pak jenom přepnout a nemuset to celé přepojovat moc pracný kdo má furt lést pod stůl.
    3.Hlavně jestli po delším poslechu nejsou otlačky na uších či zapocený.
    4.Kvalita zvuku třeba vážná hudba,kytary atd.. můžeš nějak víc popsat jak hrajou.
    Uvažuji zakoupit jedny znich tak který jsou lepší.
    Dik moc za odpovědi.

  4. #4

    Standardní

    2 Pet Sild z tohoto tématu http://oc4um.murder.cz/viewtopic.php?t=56481 se dozvíš, že se sluchátky nejsem moc spokojen a chtěl jsem aby prodejce mě vrátil peníze. Vzhledově a provedením sluchátka Medusa 5.1 jsou kvalitnější než ty tvoje.
    Nyní odpovědi na tvé otázky:
    1. Hlasitost na ovladači sluchátek jde nastavit zvlášť front,rear, centr/bass/ jelikož sluchátka dost na maximum šumí mám to stažené/ šum způsoboje dodávané krabička/zesilovač/
    2. na krabičku /zesilovač/ lze připojit i repro takže odpadá nutnost pořád vytahávat jacky + pro sluchátka Medusa
    3. sluchátka mají sametové náušníky takže se uši nepotí jako v případě kožených náušníků opět další + /jinak mě též moc sluchátka nesedí/
    4. zvuk je zvláštní, basy nic moc/spíš se sluchátka klepou, vibrujou to jsou basy /, výšky taky nic moc, 3D efekt ve hrách je dost dobrý, poslech hudby slušný, a DVD a filmy taky ujdou. Doporučoval bych pokud máš možnost sluchátka někde poslechnout tak to udělat, aby jsi pak nebyl zklamaný.
    Co se týká zvuku tak kamarád má sluchátka Technics za 700,-- a ty hrajou daleko lépe něž Spedlink Medusa 5.1.
    Ahoj jfk
    Amd Athlon XP 1700+/2400+ 1,675 vc, Epox 8RDA3/Nforce2/768 mb ram ,HDD Seagate 80 gb,Powercolor Radeon 9500/9700 270/270-370/270,ZK Audigy, repro Genius 5.1,Lcd Ag Neovo F-417/17/,CD Teax 40x,DVD-R Toshiba 5112,3Dmark03 - 5039 bodů

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •