Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Jaké je nejlepší vodní chlazení??

  1. #1

    Standardní Jaké je nejlepší vodní chlazení??

    Chci si koupit vodní chlazení ale nevím jaké je nejlepší,nebo spíše,která firma je na toto nejlepší.Mohli byste mi někdo poradit??Dík

  2. #2

    Standardní

    a, precti si diskuse oznacene jako dulezite

    b, napis jakou mas konfiguraci a co si predstavujes

    c, precti si http://oc4um.murder.cz/viewtopic.php?t=54274 diskusi

    tam zjistis, ze se pripravuje a jiz zacal rozsahly test v PCT [vodnici jiz v PCT] a nejspis bude vysledek, ze tech nejlepsich bude vic podle ruznych kriterii

    proto bude dobre si napred ujasnit, co od toho ocekavas, dulezita kriteria jsou ticho, vykon, cena a pro nekoho jednoduchost montaze
    AMD Dual core Opteron 170@2600Mhz [260*10] 1,392Vcore, DFI LANPARTY nF4 nF4 SLI-DR, G.Skill 2Gb PC4000 HZ Series Dual Channel kit, BFG 8800 GT @774,1836x2046, Corsair HX620, LOGITECH MX510, SKYSTAR2 satelit, EIZO FlexScan L768 (6.domaci generace - 486DX66, PentiumPro200, Athlon SlotA 550Mhz, Athlon Tbird 1400Mhz, Athlon Barton 2500+)

    vodnik: WB set od Pirse poslední revize, expanzka Cape Coolplex PRO 10, radiator Kadett E via Erty na nem Papst 4412 F/2GL, Eheim 1048 NE VZDY JSEM ON-LINE, NENI CAS
    :[

  3. #3

    Standardní Re: Jaké je nejlepší vodní chlazení??

    Citace Původně odeslal Guba68
    Chci si koupit vodní chlazení ale nevím jaké je nejlepší,nebo spíše,která firma je na toto nejlepší.Mohli byste mi někdo poradit??Dík
    ¨
    ked mas money tak asi Innovatec
    doporucujem nakupit v nemecku alebo se opitaj Westlera

  4. #4

    Standardní

    počkej na test na pctuningu. jsou sice horký kandidáti na vítěze, ale nepředbíhejme.

    ono záleží, co je pro tebe nejlepší. Na pctuningu se budou asi jen posuzovat dosažené teploty.
    Další varianty jsou hlučnost, náročnost montáže, cena, údržba, spolehlivost, snadnost a rychlost montáže.

    Ale to ti bude každej radit něco jinýho. Nejlepší úsudek si uděláš, když si projdeš tuhle sekci. Je to sice na dlouho, ale budeš mít přehled...

  5. #5

    Standardní Re: Jaké je nejlepší vodní chlazení??

    Citace Původně odeslal Guba68
    Chci si koupit vodní chlazení ale nevím jaké je nejlepší,nebo spíše,která firma je na toto nejlepší.Mohli byste mi někdo poradit??Dík
    jasne
    http://www.sweb.cz/galax01/
    vyroba vodniho chlazeni
    www.galaxi.cz/

  6. #6

    Standardní

    staci prijit tudle sekci a uvidis co je dobry a co je spatny !!!


    LOCK
    i5 2500K @ 4ghz 1,18V ,GELID Solution Tranquillo,ASUS P6P67-M-PRO,Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP,GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable OC 1GB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •