Výsledky 1 až 11 z 11

Téma: vzdálená plocha ve winXP

  1. #1

    Standardní vzdálená plocha ve winXP

    mám jedno PC, které běží bez monitoru.
    po startunaběhne učet admina a pustí se mi nějake programy co jsou nastavene /pospuštění.

    Potřebuju přes síť abych mohl z jíneho počítače používát vzdálenou plchu co je ve win XP.

    To nejde ale použít pokud nemám u admina heslo, když dám heslo, tak se mi to zase samo nepřihlásí, jak to pustím a nenaběhnou mi ty programy.

    Když udělám učet s omezenym opravněním, tak se přihlásím bez hesla, ale zase bez monitoru se to zastaví, když se má vybrat který se mřihlásit.

    Nešlo by to nějak udělat, třeba že se automaticky po startu přihlásí admin, ikdyž je tam více uživatel. učtů?
    -- N2PAP-Ultra, AMD XP Barton @3200+ 2.21 Ghz 11x200, @vodni chlazeni ,2x256 MB Ram cl2,5, Sapphire ATI 9600xt, Seagate 160Gb ATA 100, 7200RPM, 8Mb cache, DVDR-RW sony, CDRW, Genius 5.1 Home Theater 3600W, CASE modded Big Tower, EL 550W silend, AOC LCD LM721A
    -- Notebook HPx9020, Celer M1,3 ghz, 256mb, DVD,15 LCD, wifi
    -- www.pc.borec.cz a forum www.pc.borec.cz/4um

  2. #2

    Standardní

    Stahni si TWEAK UI, tam jde nastavit heslo pro autologin admina pri startu.

  3. #3

    Standardní

    nebo si sezen VNC 4.0

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    284

    Standardní

    jestli to chapu spravne.. tak se ti tam automaticky zaloguje admin bez hesla.

    takze by ti stacilo aby se zalogoval automaticky admin s nejakym nastavenym heslem => a tudiz by ses mohl pripojit pres vzdalenou plochu win xp a pocitac spravovat (tak to mam ja doma komp a server)

    takze spustit toto:

    control.exe userpasswords2
    a vypnout:

    pred pouzitim pocitace musi uzivatele zadat uzivatelske jmeno a heslo
    zepta se teto jakeho uzivatele automaticky prihlasit a das mu heslo..

    mno a pak uz to bude v pohode.
    1, pocitac sam nabehne do woken, prihlasi se a spusti veci po spusteni
    2, budes ho moct spravovat pres vzdalenou plochu protoze bude mit nastavene heslo.

    snad jsem te pochopil spravne

  5. #5

    Standardní

    Co potrebujes tak duleziteho, ze se musis mit automaticke prihlaseni a jeste k tomu na admina? Nedaji se ty pozadovane veci spoustet jako sluzby misto jako uzivatelske programy?

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal tosuja
    Co potrebujes tak duleziteho, ze se musis mit automaticke prihlaseni a jeste k tomu na admina? Nedaji se ty pozadovane veci spoustet jako sluzby misto jako uzivatelske programy?
    hlavně kvuli tomu že to PC mam bez monitoru, tak když ho pustím tak se nemužu přihlásit manualně.
    Pouští se mi po startu playlist ve winampu, a program na obsluhu LCD displeje přes LPT. Mám to PC jako takovy jukebox.

    Díky všem, už to mám vyřešené.
    Vyřešil sem to tím control.exe kde sem dal heslo adminovi pro autologin.
    -- N2PAP-Ultra, AMD XP Barton @3200+ 2.21 Ghz 11x200, @vodni chlazeni ,2x256 MB Ram cl2,5, Sapphire ATI 9600xt, Seagate 160Gb ATA 100, 7200RPM, 8Mb cache, DVDR-RW sony, CDRW, Genius 5.1 Home Theater 3600W, CASE modded Big Tower, EL 550W silend, AOC LCD LM721A
    -- Notebook HPx9020, Celer M1,3 ghz, 256mb, DVD,15 LCD, wifi
    -- www.pc.borec.cz a forum www.pc.borec.cz/4um

  7. #7
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Hmm, nebylo by pro takovej ucel vhodnejsi pouzit linux ?
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Hmm, nebylo by pro takovej ucel vhodnejsi pouzit linux ?
    proč myslíš? no ja sem vživodě linux neviděl.. a takhle mi to vyhovuje.
    přehrava to MIDI, je to u varhan v kapele..
    přes tu vzdalenou plochu to mužu nastavovat a mam sdilenou složku kde jsou ty MIDI a playlist, tak přes siť to tam mužu sypat.
    -- N2PAP-Ultra, AMD XP Barton @3200+ 2.21 Ghz 11x200, @vodni chlazeni ,2x256 MB Ram cl2,5, Sapphire ATI 9600xt, Seagate 160Gb ATA 100, 7200RPM, 8Mb cache, DVDR-RW sony, CDRW, Genius 5.1 Home Theater 3600W, CASE modded Big Tower, EL 550W silend, AOC LCD LM721A
    -- Notebook HPx9020, Celer M1,3 ghz, 256mb, DVD,15 LCD, wifi
    -- www.pc.borec.cz a forum www.pc.borec.cz/4um

  9. #9

    Standardní

    pro prihlaseni pres vzdalenou plochu musi mit uzivatel heslo ! proto ti to na admina neslo...autologin uz ti tu popsali
    C2D Wolfheart stabilized...CoolingSys completed...Aurora 3D Black...full 120mm Wolfheart
    WinXP && Gentoo Powered Wolfheart http://img215.imageshack.us/my.php?i...pgentooqt2.jpg
    Intel Core2Duo E6300 1.86@3.2GHz cooled by Ninja Plus| Gigabyte DS4 | 1024MB Kingston 750@920MHz | sound | Gigabyte X1650Pro SilentPipe II | TEAC 40x & Toshiba DVD-RW | WD800JB 80GB | Logitech MX510 | Fortron 300W NP(PN) | MS Sidewinder Strategic Commander|Acer 1721hm
    C366 2@1,85V 32MB RAM, Slackware 9.1 router connected to Chello

  10. #10
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    284

    Standardní

    Citace Původně odeslal Airwolf
    pro prihlaseni pres vzdalenou plochu musi mit uzivatel heslo ! proto ti to na admina neslo...autologin uz ti tu popsali
    skoda ze uz je to tu vyse napsane, ze pane slepejs ))

  11. #11
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    Doporucuju program Restore Administrator.
    Hromada šrotu...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •