Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Problém s DNS - nelze zobrazit žádné www stránky

  1. #1
    Member Avatar uživatele Kocmik
    Založen
    26.05.2003
    Bydliště
    Trutnov/Dvůr Králové
    Příspěvky
    115
    Vliv
    258

    Standardní Problém s DNS - nelze zobrazit žádné www stránky

    Zdravím.
    Vyměnil jsem modem za drátěné připojení k síti. Všechno mám nastavené v pořádku, ping na ip adresu dns serveru poskytovatele funguje, vidím ostatní počítače v síti, ale nemůžu se dostat na žádné webové stránky. Vždycky to napíše dnserror a stránku nelze zobrazit. Win Xp Pro + IE 6. Ani ping přímo na webové stránky nefunguje. Na notebooku s Win 98 to chodí bez problémů a na PC s čístýma XPčkama taky. Nemáte nápad, čím by to mohlo být? Instalovat celý počítač znovu načisto se mi nechce. Reinstalace XP přes ty stávající nepomohla.

  2. #2

    Standardní

    Zkonroluj nastaveni firewallu, jestli nemas nastavenou spatne vychozi branu a jak mas nastavene DNS servery u nastaveni site. Take muze byt chybne nastavene proxy, pokud to pouzivas. Velice caste jsou tyto problemy ve spojeni s LAN 602
    PC1. P4 Celeron Mobile 1,6@2656GHz, 2x1024MB DDR , ATI Radeon 9550, 2xWD 120JB, 2x17" LCD Benq FP737s, 7.1 sound + 7.1 repro, DVD, silent, 1GBit, TVCard FC6 PC2. P-III 1000@1200 MHz Tualatin, 1GB RAM, ATI Radeon 9000, Seagate 120GB 7200.9, CD-RW, 1Gbit super silent Kubuntu Notebook: Dell X300, Centrino 1400MHz Dothan, 1280MB RAM, Hitachi 80GB, BT, WiFi 1,2kg XP, FC6 Internet: 1x7MBit down, 1x2MBit up Sit: 1Gbit vnitrni sit

  3. #3
    Member Avatar uživatele Kocmik
    Založen
    26.05.2003
    Bydliště
    Trutnov/Dvůr Králové
    Příspěvky
    115
    Vliv
    258

    Standardní

    Firewall nemám aktivní, adresy dns servrů jsou také v pořádku. Proxy taky nepoužívám.

  4. #4

    Standardní

    No tak bude nekde problem u poskytovatele. Nebo jsi se preklepl a mas tam spatnou IP

  5. #5
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    267

    Standardní

    Mě tadyto dělal firewall, přestože jsem ho měl vypnutej, stále běžel jako služba na pozadí, zkus Ctrl Alt Del a mrkni se, jestli ti náhodou neběží jako service, jestli jo, zkus ho killnout a uvidíš, jestli to poběží.
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

  6. #6

    Standardní Re: Problém s DNS - nelze zobrazit žádné www stránky

    Citace Původně odeslal Kocmik
    Zdravím.
    Vyměnil jsem modem za drátěné připojení k síti. Všechno mám nastavené v pořádku, ping na ip adresu dns serveru poskytovatele funguje, vidím ostatní počítače v síti, ale nemůžu se dostat na žádné webové stránky. Vždycky to napíše dnserror a stránku nelze zobrazit. Win Xp Pro + IE 6. Ani ping přímo na webové stránky nefunguje. Na notebooku s Win 98 to chodí bez problémů a na PC s čístýma XPčkama taky. Nemáte nápad, čím by to mohlo být? Instalovat celý počítač znovu načisto se mi nechce. Reinstalace XP přes ty stávající nepomohla.
    vypni proxy
    vypni si nastavene DNS servery prip. napis ich adresy ako IP adresy
    vypni si v Administrator services firewall a jeho spustanie daj na Disabled a nie Automatic...
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •