Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 41

Téma: Moje vodni chlazeni v1.

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    279

    Standardní Moje vodni chlazeni v1.

    Kazdy tu prezentuje sveho vodnika takze proc se nepripojit..
    Zacal bych tim o co mi slo: 1.o ticho 2.vykon 3.vzhled 4. mobilita 5.nonstop provoz

    Puvodne sem chtel chladit i zdroj( ale nakonec sem od tohoto upustil jelikoz po instalaci 120mm vetraku sem se dostal na hranici slysitelnosti) chladim tedy CPU, NB, GPU, a HDD. Vsechny bloky jsou od Galaxiho a maji plexi vicko. Kvalita zpracovani je vynikajici, a s dodanim nebyl problem (vyzvedl sem si je osobne za tri dny po objednani).

    Radiator, nejdrive sem pouzival z Zigula, ale zdal se mi moc velky, takze sem shanel neco mensiho, a Rob prisel s tim ze se da sehnat ''evropska varianta'' Chevrolettu Chevette coz je jeden z nejlepsich radiatoru pro vodni chlazeni vubec (lepsi nez vetsina komercnich), nakonec jsme ho sehnali jedna se o Opel Kadett z roku 87. Radiator byl ve skvelem stavu, potreboval jen vycistit a seriznout privodni fitinky. Dale bylo dulezite vyrobit na nej kryt, na Robovo doporuceni jsem se rozhodl pouzit kuprexid, protoze se skvele opracovava a po spajeni je i dostatecne pevny.

    Dalsim dulezitym aspektem jsou vetraky, chtel sem mit 3x 120mm ale nakonec jsem od tohoto upustil a pouzivam 2x 120(zdroj, vymenik) a 1x80 Coolermaster na vyfuk. na Vymeniku mam Panaflo ktere je opravdu nejlepsi 120 kterou sem kdy mel doma! roztaci se uz od 4V a na 7V je o neco vice hlucnejsi nez CM na 7V. Fakt zazrak. ve zdroji mam 120Papst ktery je krasne tichy na 4V coz do zdroje bohate staci.

    Cerpadlo. Puvodne Eheim compact 300 ale mel malou vytlacnou vysku a sam nenaplnil okruh mediem => osvedcena kvalita Eheim 1046 + Expanzka od Galaxiho. Hadice klasika silikonove 10/14 -gumex.

    Case. Mozna ze to uplne nepatri ke chlazeni ale.. Chtel sem to mit cele v miditoweru. Puvodne to melo byt Lian-Li PC 60 ale kvuli problemum s dodanim sem se na nej nakonec vykaslal a vzal uz podruhe Chiefteca, konkretne BX 03. Muselo se do nej rezat, a celkem dost, hlavne dira vepredu na pruzne uchyceni 120mm fanu (ktery sem stejne nakonec vynechal) dala dost prace, dale sem komplet vevnitr rozrezal predni plastovy kryt, vyrezal mrizku vzadu na vetraky.. bylo toho dost. Puvodne sem taky zamyslel nejake to okenko+osvetleni ale kaslu nato. Libi se mi to tak jak to je . Jeste bych rad dodal ze pouzivam regulator Rheobus od Dudu a sem s nim plne spokojen, mozna by jen ty diody nemusely tolik svitit..

    K OC. Procak je AXDA1800DLT3C TIXIB week 46 a je tudiz locked. coz mi vubec nevadi. jelikoz slape opravdu nadherne a provozuji ho 225*11,5 1,75V (1,68-1,77V) Primestable. Pameti mam od Radima Hynixy 400mhz o kterych uz toho bylo napsano mnoho.. na 225 slapou s 3,0V bezproblemu s CL2.. GF4Ti nechavam momentalne bezet na 300mhz protoze ji to plne postacuje..

    To nejdulezitejsi. Teploty: Idle mam o pet stupnu vyssi nez teplotu vody tzn 36°C (soft cooling) a Full load (Burn K7) nepreleze 50°C vetsinou se drzi na 48-49°C (voda max 32°C) pri zatizeni grafiky je na procu rovna padesatka coz je ok protoze pri hrani stejne pridam kapku otacek cimz se zase dostanu pod 50°C. Jeste bych chtel dodat ze skvela vec je chladic disku. Sice mam Barracudu ale i ta byla slyset takze nasledovaly bloky + zabaleni do izolace.(nezapomente pak disk uzemnit ke skrini!!).

    Do budoucna bych chtel koupit MK4 na CPU jelikoz kdyz si spoctu jaky je rozdil voda/cpu pri full loadu beha mi mraz po zadech..


    soucasny stav

    a takhle to vypadaLO..


    ostatni fotky najdete v galerii zde: http://water-cooled.org/foto/vymenik/watercooling.html
    .

  2. #2

    Standardní

    Mno moc hezký aspon že ti to nejede na těch 2818

    Mno závidím závidím
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  3. #3

    Standardní

    pekne pekne, hlavne ten tvuj procak je zazracny, ted jsem zkousel podobnou konfiguraci fanu jako mas ty, a topi mi i na 2350Mhz mnohem vic

    ten kuprexit tam mas prisroubovany?
    AMD Sempron 2500+ 1750MHz | MB ASUS A7N8X-X | RAM Samsung+Kingmax 2x512MB 333DDR CL2 | Gigabyte RADEON 8500 Deluxe MAYA | Lynx L22 | Seagate Barracuda 120GB 7200rpm | DVD-RW LiteOn 812S | Enermax 365W | 17" LCD Acer AL732 | zvuk: Lynx L22+TOPDAC+DISPRE+3xDPA380SSE | ~ WaterCooled: CASCADE CPU blok by Radek-B, radiátor Opel Kadett '87, čerpadlo Eheim 1046 ~

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    279

    Standardní

    jo mam. je to uchyceny k predni casti case. drzi to vest. spoj mezi kuprexidem a vymenikem sem jeste zaizoloval silikonem aby se nasaval vzduch jen zvenku.
    .

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Prokop
    jo mam. je to uchyceny k predni casti case. drzi to vest. spoj mezi kuprexidem a vymenikem sem jeste zaizoloval silikonem aby se nasaval vzduch jen zvenku.
    takze ten vymenik drzi jenom na silikonu ze?
    AMD Sempron 2500+ 1750MHz | MB ASUS A7N8X-X | RAM Samsung+Kingmax 2x512MB 333DDR CL2 | Gigabyte RADEON 8500 Deluxe MAYA | Lynx L22 | Seagate Barracuda 120GB 7200rpm | DVD-RW LiteOn 812S | Enermax 365W | 17" LCD Acer AL732 | zvuk: Lynx L22+TOPDAC+DISPRE+3xDPA380SSE | ~ WaterCooled: CASCADE CPU blok by Radek-B, radiátor Opel Kadett '87, čerpadlo Eheim 1046 ~

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    279

    Standardní

    jo drzi zatim to staci. kdyby to pozdej nevyhovovalo tak to vymenim..
    .

  7. #7

    Standardní

    Je to skvele, perfektne no proste super. Skoda ze ta nepoznam osobne, pomohol by si mi postavit takeho skveleho vodnika . Asi tri dni dozadu som sa rozhodol urobit si vodnika do PC. Zhanam info na nete. Vydel som uz vela fotiek, ale ani jeden nebol poskladany cely do case. Myslel som ze to nie je mozne ale... potesili ma fotky... Mam taku istu dosku ako ty. Kolko to cele stalo ? Nevies nahodou kde by som na Slovensku zohnal tieto veci. Overclock je teda extremny. Dufam ze sa to podary aj mne.

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal casper
    Je to skvele, perfektne no proste super. Skoda ze ta nepoznam osobne, pomohol by si mi postavit takeho skveleho vodnika . Asi tri dni dozadu som sa rozhodol urobit si vodnika do PC. Zhanam info na nete. Vydel som uz vela fotiek, ale ani jeden nebol poskladany cely do case. Myslel som ze to nie je mozne ale... potesili ma fotky... Mam taku istu dosku ako ty. Kolko to cele stalo ? Nevies nahodou kde by som na Slovensku zohnal tieto veci. Overclock je teda extremny. Dufam ze sa to podary aj mne.
    Dik za chvalu zase tak super to jeste neni.. prijde izolace atd..

    klidne mi napis SZ nebo na ICQ rad ti pomuzu.. btw. do Martina parkrat za rok jezdim...
    .

  9. #9

    Standardní

    Dík, zaujima ma par veci, tak sa ich opytam tu, pripadne ta budem kontaktovat na ICQ:
    1. nepochopil som presne ako mas vyriesene napajanie cerpadla ?
    2. mozes teraz bez problemu prenasat case ? Napr. otocit ju hore nohamy ?
    3. Aku kvapalinu pouzivas ? Aka je najlepsia ?
    4. Kolko to stalo penazi ?

    Zatial vsetko tak sa maj. Prajem vela stastlivo pridaných megahertzov

  10. #10

    Standardní

    Mě by zajímalo kde máš nějaký mechaniky a disky?

  11. #11
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    279

    Standardní

    ad 1.napajeni cerpadla sem vychytal skvele. je normalne na 220V! kabel vede pod predni maskou az dolu kde sem vyvrtal zespodu do krytu diru a kabel zatocil takze vede pod case a neni videt.. vynikajici

    ad 2.jasne. case mozu prenaset normalne. uz sem ji zkousel ruzne obracet a nic se nestalo

    ad 3.mozna je to chyba ale pouzivam obycejnou vodu.. pouzival sem ji uz kdysi ve starem vodniku a bez problemu. pouze ji mam pribarvenou modrym UV barvivem od Dudu.

    ad 4. na tohle budu muset odpovedet pozdej.. tedka po ranu se mi to nechce pocitat (proc se hned rano nasirat )
    na zacatku si reknes ze koupis bloky za 1000, cerpadlo za 500 a vymenik z vrakace.. jenze ve finale to stoji daleko vic.. bloky nakonec vemes vsecky, cerpadlo se ti zda nevykonny tak vemes 1046/1048 k tomu expanzku a hned to mas dva litry. a o vymeniku ani nemluve.. neustale sem hledal neco lepsiho takze porad investice... nejvice se fakt prodrazi nakupy typu : tady sem videl v baumaxu neco a stalo to jenom stovecku tak sem to vzal a doma pak zjistis ze je to k nicemu.... nebo vetraky, koupis nakej co se ti zda super a pak narazis na nejakej o kapanek lepsi. hadej co udelas..
    .

  12. #12
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal TIMBERJACK
    Mě by zajímalo kde máš nějaký mechaniky a disky?
    disk mam dole v tom molitanu. je to podle mne dobre reseni.. mechaniky nemam.. ale 1046 s kolinkem zabere necele 2 5,25 pozice takze kdybych ji tam nedejboze nekdy chtel muzu ji tam pridat...
    .

  13. #13

    Standardní

    Najskor musim podakovat Prokopovi za rady pri kupe vodnika(fakt diki). Ja som kupil skoro vsetko u Galaxiho(aj jemu fakt diki). Nakup u Galaxiho ma vysiel na 4150,- Kc(bloky na CPU, GPU, Chipset + expanzka + Eheim 1048 + spona na AMD + sroby na uchytenie blokov + hadica na prepojenie expanzky a cerpadla(super napad)). Vymennik mam zatial z chladica skody 1000 MB (30x12x12)-nie je to bohvieco(medene hranate rurky+plechove rebra)-ale mam ho zadara - na nom mam zatial jeden 8cm vetrak noname(taha teplo od vymennika), hadicky mam zatial klasicke palivove z auta-cierne(kupil som 2 metre a sk-pasky(8ks) za 260,- Sk).

    Teploty mam nasledovne: CPU: 2400+@217x11(cca 2387MHz) pri 1.95V prime stable(24 hodin)

    iddle: 38 stupnov (pri otvorenom okne 31)
    full load(prime95): 46 stupnov max (pri otvorenom okne 41 )

    Vodu mam obycajnu destilku(1.5 litra) + asi 1 dl nemrznucej zmesi do ostrekovacov.

    Mam to zatial v nemobilnej forme, zhanam lepsi vymennik a hadicky a 120 vetrak, ale myslim si, ze tie teploty su super pri takej voltazi CPU. S volcano 12 pri 3700ot/min(hluk jak svina) som mal pri 215x11 1.93V iddle 41 stupnov a full load 51 stupnov(ale uz na nom bol prach )

    Myslim si, ze Galaxiho bloky nemaju chybu, su super spracovane(strieborne s plexi), kvalitne chladia a da sa s nim dohodnut o podmienkach kupy na Slovensko.

    Cele ma to zatial vyslo asi na 5500,- Sk
    C2D 6750(2660MHz)@(3600MHz pri 1.41V ), 450x8(1.37V-real 1.39V full load),MSI P35 Neo2
    , PQI 2x1GB DDR2 800MHz@900MHz 4-4-4-12,Saphire 3850 256MB, powered by EC 450W

    PC2: AMD x2 5000+(250x13), MSI K9N-SLI PLATINUM, 2GB RAM 800@819, MSI GF 8600GT silent

  14. #14
    Senior Member Avatar uživatele DOT
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Trutnov-Humlak-Phaha
    Věk
    37
    Příspěvky
    1 363
    Vliv
    281

    Standardní

    ucinne to nejspis bude, ale prijde mi to takove neusporadane , nehezke .
    ale sam si napsal ze na tom budes jeste delat . . .
    <III>
    C2Q@2,33Ghz | gigabyte G33 | 4x1GB GeIL | geforce 460
    IBM ThinkPad T60p
    olympus e-300+zuiko1454+zuiko4015+tamrac adventure7+Qentis STCO-01+fl36

  15. #15

    Standardní

    Co poviete na komponenty zo stranky http://www.vodnechladenie.sk ponorné čerpadlo ATMAN
    (220V, 6W, 400l/h), radiátor z auta Škoda 1203. Existuje cerpadlo napajane na 12V ? Este jedna vec, ako sa dostanem na nakup u Galaxiho ? Dik.

  16. #16

    Standardní

    Prokop
    pridaj do galerie vodneho chladeni .. nex sa pozru aj ostatny

    Citace Původně odeslal casper
    Je to skvele, perfektne no proste super. Skoda ze ta nepoznam osobne, pomohol by si mi postavit takeho skveleho vodnika . Asi tri dni dozadu som sa rozhodol urobit si vodnika do PC. Zhanam info na nete. Vydel som uz vela fotiek, ale ani jeden nebol poskladany cely do case. Myslel som ze to nie je mozne ale... potesili ma fotky... Mam taku istu dosku ako ty. Kolko to cele stalo ? Nevies nahodou kde by som na Slovensku zohnal tieto veci. Overclock je teda extremny. Dufam ze sa to podary aj mne.
    drzim palce nex sa podari ...

    ↓↓↓ grrr...nexem sa xvalit ale aj ja som poskladal celeho vodnika do case (linka v popise ) ↓↓↓
    AMD XP1800+ (37°C - idle & 45°C - Burn7k ), ATi R9100 64.VIVO.
    Proste kompik v ktorom mam konecne vodne chladenie ...
    http://neuron.tuke.sk/~hruska/case/

  17. #17

    Standardní

    2 Casper

    http://www.sweb.cz/galax01/

    Tahle temata velmi peclive sleduji, Prokopovi fandim a nesmirne jsem se pobavil pri jeho popisech, co a jak montoval. Pripadalo mi to, jako bych to psal sam. Take mam doma vetracky AC TC, delal jsem upravy a ted jsem se nastval a objednal od KPcool jejich set.

    Nedam tam vsechno, ale ve skrini jsem jiz mel tri desky a pak priobjednavat... znam to, clovek jde ci smejdi po netu, neco ho zaujme a pak kouka kolik to vlastne stalo.

    Mam dotaz - je velky rozdil mit ci nemit radiator ve skrini? Ja ho chci mit ve forme 20l kanistru pod stolem, abych ze skrine to teplo dostal pryc.
    AMD Dual core Opteron 170@2600Mhz [260*10] 1,392Vcore, DFI LANPARTY nF4 nF4 SLI-DR, G.Skill 2Gb PC4000 HZ Series Dual Channel kit, BFG 8800 GT @774,1836x2046, Corsair HX620, LOGITECH MX510, SKYSTAR2 satelit, EIZO FlexScan L768 (6.domaci generace - 486DX66, PentiumPro200, Athlon SlotA 550Mhz, Athlon Tbird 1400Mhz, Athlon Barton 2500+)

    vodnik: WB set od Pirse poslední revize, expanzka Cape Coolplex PRO 10, radiator Kadett E via Erty na nem Papst 4412 F/2GL, Eheim 1048 NE VZDY JSEM ON-LINE, NENI CAS
    :[

  18. #18
    Senior Member Avatar uživatele Klon
    Založen
    16.06.2003
    Bydliště
    Vrchlabí
    Věk
    36
    Příspěvky
    659
    Vliv
    262

    Standardní

    I ja mam v case
    http://honza.webpark.cz
    Tedka to je uz predelany(uprava radiatoru+dalsi drobnosti)
    Jak rikal prokop... zacina zacina to levne...... mam cerpadlo za 400... setri se na eheim...
    e4400@3Ghz(def.v.+BOX),Gigabyte GA-965P-DS3P, 2x1024 ADATA 800mhz, 7600gt pasiv,2x80gb RAID0
    Vodník v rekonstrukci, DIY repro ve výstavbě.

  19. #19

    Standardní

    Citace Původně odeslal Klon
    Jak rikal prokop... zacina zacina to levne...... mam cerpadlo za 400... setri se na eheim...
    lacno .. cerpadlo 600Sk,- (ties NOVA 800l/h) .. ties setrim na ehein
    AMD XP1800+ (37°C - idle & 45°C - Burn7k ), ATi R9100 64.VIVO.
    Proste kompik v ktorom mam konecne vodne chladenie ...
    http://neuron.tuke.sk/~hruska/case/

  20. #20

    Standardní

    Psal jsem Prokopovi zpravicku a odpovedel mi, ze at dotazy radsi pisu do threadu, neb nejsem sam a vetsina se pta na podobne veci.

    Mam ve zdroji 2x AC TC a chtel jsem vyzkouset jak to bude tiche, neb jsi psal, ze jsou hlasiti. Tak jsem podtaktoval procesor, nahodil Wokna, podtaktoval grafiku, odpojil vetraky mimo zdroje a zasnul. Mas plnou pravdu -randal pomalu stejny. Otazky:

    Tak abych si zkratil cestu a vydaje navic -jaky z tvych 3 vetraku ti pripada v pripade koupe za nejtissi? A kde jsi koupil Panaflo, Coolermastra a Papsta? Jak mas udelanych tech 4V - 5V a maly odpor?Hardisk mas chlazeny vodnikem? Kde jsi sehnal kuprexid? Jaky ma rozmer radiator co jsi pouzil?

    Dik za odpovedi, smejdim po OC4UM, po netu, neco jiz mam objednane, nerad bych opet mel hromadku nepouzitych dilu a Tvoje chlazeni je dost vymakane.

    PS. Zacina to levne....
    AMD Dual core Opteron 170@2600Mhz [260*10] 1,392Vcore, DFI LANPARTY nF4 nF4 SLI-DR, G.Skill 2Gb PC4000 HZ Series Dual Channel kit, BFG 8800 GT @774,1836x2046, Corsair HX620, LOGITECH MX510, SKYSTAR2 satelit, EIZO FlexScan L768 (6.domaci generace - 486DX66, PentiumPro200, Athlon SlotA 550Mhz, Athlon Tbird 1400Mhz, Athlon Barton 2500+)

    vodnik: WB set od Pirse poslední revize, expanzka Cape Coolplex PRO 10, radiator Kadett E via Erty na nem Papst 4412 F/2GL, Eheim 1048 NE VZDY JSEM ON-LINE, NENI CAS
    :[

  21. #21
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal short24
    Psal jsem Prokopovi zpravicku a odpovedel mi, ze at dotazy radsi pisu do threadu, neb nejsem sam a vetsina se pta na podobne veci.

    Mam ve zdroji 2x AC TC a chtel jsem vyzkouset jak to bude tiche, neb jsi psal, ze jsou hlasiti. Tak jsem podtaktoval procesor, nahodil Wokna, podtaktoval grafiku, odpojil vetraky mimo zdroje a zasnul. Mas plnou pravdu -randal pomalu stejny. Otazky:

    Tak abych si zkratil cestu a vydaje navic -jaky z tvych 3 vetraku ti pripada v pripade koupe za nejtissi? A kde jsi koupil Panaflo, Coolermastra a Papsta? Jak mas udelanych tech 4V - 5V a maly odpor?Hardisk mas chlazeny vodnikem? Kde jsi sehnal kuprexid? Jaky ma rozmer radiator co jsi pouzil?

    Dik za odpovedi, smejdim po OC4UM, po netu, neco jiz mam objednane, nerad bych opet mel hromadku nepouzitych dilu a Tvoje chlazeni je dost vymakane.

    PS. Zacina to levne....
    ad. vetraky.. jednoznacne Panaflo. na 7V je to prakticky totozne s coolermasterem (ticho) a proud vzduchu je daleko vetsi.. (prirozene u 12cm ventilatoru). -- vetraky jsem si sehnal pres kamarada. (docela dost sem jich tady prodal)

    ad. pisu prece ze pouzivam rheobus regulaci.. je od dudu a umoznuje regulovat 0-100% (PWM)

    ad. kuprexid myslim v GME

    ad. radiator 18x19x5 cm

    ad. disk - jo mam poradne cti
    .

  22. #22

    Standardní

    dik, jdu studovat, co to je PWM, rheobus regulace .. threadum na tema PWM jsem se zatim vyhybal .. resil jsem to natvrdo 7V nebo 5V ... a u zdroje navic jsem se bal

    sorry, co jsem prehledl, asi jsem castecny slepejs
    AMD Dual core Opteron 170@2600Mhz [260*10] 1,392Vcore, DFI LANPARTY nF4 nF4 SLI-DR, G.Skill 2Gb PC4000 HZ Series Dual Channel kit, BFG 8800 GT @774,1836x2046, Corsair HX620, LOGITECH MX510, SKYSTAR2 satelit, EIZO FlexScan L768 (6.domaci generace - 486DX66, PentiumPro200, Athlon SlotA 550Mhz, Athlon Tbird 1400Mhz, Athlon Barton 2500+)

    vodnik: WB set od Pirse poslední revize, expanzka Cape Coolplex PRO 10, radiator Kadett E via Erty na nem Papst 4412 F/2GL, Eheim 1048 NE VZDY JSEM ON-LINE, NENI CAS
    :[

  23. #23
    Senior Member Avatar uživatele DOT
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Trutnov-Humlak-Phaha
    Věk
    37
    Příspěvky
    1 363
    Vliv
    281

    Standardní

    Citace Původně odeslal Klon
    I ja mam v case
    http://honza.webpark.cz
    Tedka to je uz predelany(uprava radiatoru+dalsi drobnosti)
    Jak rikal prokop... zacina zacina to levne...... mam cerpadlo za 400... setri se na eheim...
    tak jeste nasetri na lepsi hadicky, s tema zahradnima to nevypada moc hezky
    <III>
    C2Q@2,33Ghz | gigabyte G33 | 4x1GB GeIL | geforce 460
    IBM ThinkPad T60p
    olympus e-300+zuiko1454+zuiko4015+tamrac adventure7+Qentis STCO-01+fl36

  24. #24

    Standardní

    No ak sa chcete trochu pobavit tak pozrite http://lcdc.wz.cz
    Je to prototyp mojho vodnika s vymennikom zo skodovky 1000MB . Hadice su klasicke palivove z auta (zatial-uz mam objednane silikonove 10/14). Hlavne ze to chladi ako ma, este nikdy som sa nedostal cez 46 stupnov full load(prime95-24 hodin) pri 1.93V vcore.
    C2D 6750(2660MHz)@(3600MHz pri 1.41V ), 450x8(1.37V-real 1.39V full load),MSI P35 Neo2
    , PQI 2x1GB DDR2 800MHz@900MHz 4-4-4-12,Saphire 3850 256MB, powered by EC 450W

    PC2: AMD x2 5000+(250x13), MSI K9N-SLI PLATINUM, 2GB RAM 800@819, MSI GF 8600GT silent

  25. #25

    Standardní

    ja som zmontoval vodnika - WB made by Pirs&Karlos. vymennik je zo skody 120 ale nie je to prave orechove - tam treba tlacit vela vzduchu pomedzi huste rebra. tiez by som to chcel cele umiestnit do case, uzavrety obeh, prenositelne... zatial len testujem, nejake fotky su tu http://stanleypqr.webpark.sk/

    2 Prokop: Pekna pracicka, pochvala...

    PC1: DFI NF3Ultra, Opt144@FX55, 4x512MB DDR400, Sapphire 1950Pro+Accelero S1, LG194WT-SF, Hercules Fortissimo III, 34GB Raptor, Fortron 350W 60PN(PF), 3DMark2005: 9500
    PC2: Abit NF7-S v.2, AXP-M 2600+@2500MHz, Hercules 9800SE A.I.W(8 pipe 435/740), Soundstorm + Creative DDTS-100, Samsung SP1213N 120GB, 3DM2001: 17500, 3DM2003: 5500
    PC3: MSI Sis 745, Palomino 1600+@2100+, ND12 mod + 80mm fan, PQI 2x256MB DDR 400 + Twinmos 256MB DDR333, Sparkle GF3Ti200 (240/550), Baracuda V 60GB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •