Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: skodi "nevypinani" pocitace?

  1. #1

    Standardní skodi "nevypinani" pocitace?

    Nevypinam pocitac protoze me unavuje furt jej poustet. Skodi to necemu? Podle me bych rekl ze to muze nejvic skodit diskum proto jsem to dal sem. Procesoru a ost. el. je to podle me jedno. A jeste mam jeden dotaz u tohoto pocitace mam pripojeny disk pomoci sufliku s USB a na zadni strane je knoflik na vypinani. Muzu timto knoflikem vypinat disk jak mi je libo neskodi to disku? Funguje tam nejaky autoparking hlav napr. nejakou setrvacnosti se hlavy dostanou na urcene misto nebo se to musi resit softwarove. u vyrobce sufliku jsem nic nenasel. Jen pise ze jej mam odpojovat pomoci "odpoj nebo odeber hardware" jak klasickou flash, ale to bych spis rek ze je kvuli spozdenemu zapisu, aby se vsechna data ulozila. Suflik je VP-9258 a disk 80GB barracuda 7200ot. Jeste jeden dotaz da se nejak merit teplota na tomto disku?

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    299

    Standardní

    1) Počítači to nevadí, diskům můžeš pro klid duše (a peněženky) nasavit aby se po nějaký době vypínaly.

    2) Dnešní disky se po odpojení napájení zaparkujou setrvačností, to odebrání je kvůli spožděnejm sápisům a podobně.

    3) Jak odečítat teplotu bohužel nevim, běžný softy to neviděj? (speedfan, active smart,...)
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  3. #3

    Standardní

    prave ze hddmoniter a speedfan to nenajdou. Na discich pres ide a sata jo ale pres usb mi to nic nezobrazi.

  4. #4

    Standardní

    to si mohol napisat ze to je USB ... tam ti to neukaze imho nic leda tak nejaka original utilitka k tomu supliku, ale to skor nie ako ano
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    344

    Standardní

    Mám pocit, že tyhle USBčka prostě přenášej JEN PROUD A DATA... A teplotu ne ... Zatím jsem teda o žádné takové utilitě neslyšel, kámoš se po tom tuhle taky pídil, a zatím zjistil prdlajs
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •