Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Problem, seknutie Windows Xp obcasne pri starte iba,help

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele MK2
    Založen
    19.10.2002
    Bydliště
    Slovakia - Šurany
    Příspěvky
    1 701
    Vliv
    281

    Standardní Problem, seknutie Windows Xp obcasne pri starte iba,help

    Zdravim mam taky problem na mojom pocitaci ked aj nanovo nahodim cely system Windows XP nanovo, sa mi stane ze ta lista dolna vpravo co obsahuje kopu ikoniek ako messenger, antivirus, winamp,zvukovku zastupca, grafku zastupca... atd, sa vobec pri starte windows nenahodi a windows nereaguje, aj ked dam mys na tu listu kde je start tlacidlo tak ukazuje ze pocitac pracuje ale neviem kde je problem, ono to treba tvrdo resetnut. A potom hadam aj 20krat nabehne pocitac ok a vsetko akoby nic, potom to robi niekedy castejsie ale menej casto a to vzdy pri starte windows. Tuto anomaliu mam uz asi rok,len teraz je castejsia.

    mam pocitac xp2700+ 512ddr 400 apacer, Epox 8k5a2+,HDD Western JB 120GB, 20gb disk v sufliku Maxtor 7200rpm, DVD rom Teac, a CDRW teac 40x, sblive1024.

    Neviem cim to moze byt , disky mam zapojene na jednom IDE kabli ktori ide s raidu, ale raid pole nemam vytvorene, len vzdy nainstalujem ovladac radicu pri instalacii Win xp, mne sa zda ze problem by mal byt najskorej v tom ze su disky zapojene vraide,potom v doske, a az naposledy pricinu vidim v HDD western. Vie mi niekto pomoct , skratka Xpcka obcas nechcu urobit full load

  2. #2

    Standardní

    máš aj nejaké sieťové karty?
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele MK2
    Založen
    19.10.2002
    Bydliště
    Slovakia - Šurany
    Příspěvky
    1 701
    Vliv
    281

    Standardní

    No praveze mam integrovanu, akoze je stale aktivna, len je odskrtnuta ze je sietovy kabel odpojeny, tak neviem ci to aj taketo betariny moze robit

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele MK2
    Založen
    19.10.2002
    Bydliště
    Slovakia - Šurany
    Příspěvky
    1 701
    Vliv
    281

    Standardní

    No tak som odpojil LAN kartu na doske v biose, uz nestartuje, takze som zvedavy ci to pomoze, moze to byt aj tym?
    Mne tu napisali ze to je najskorej vadnou doskou

  5. #5

    Standardní

    Pomohlo to?
    Záleží to aj od toho, do akej siete je tá sieťovka pripojená, či máš IP adresu nastavenú napevno alebo pomocou DHCP.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele MK2
    Založen
    19.10.2002
    Bydliště
    Slovakia - Šurany
    Příspěvky
    1 701
    Vliv
    281

    Standardní

    no ja som praveze IP adresu nenastavoval vobec, vsetko mam tak ako je default, ani sietovku som neinstaloval, a nemam ju zapojenu, iba bola v biose povolena a ENABLED, takze ju system nasiel, vies co zatial to neseklo, keby toto bolo riesenie tak ma porazi od radosti

    neviem ako si to windowsy XP professional nastavuju defaultne tie IP adresy a tak(mozno aj zle )

    Inak sa mi to cele zda cudne, niekedy mi to zmizlo to zatuhnutie aj na tyzden, a potom sa mi stala taka vec ze to zatuhlo dolne ikony pri starte uplne stale pri starte a uz som nemohol nic len preinstalovat windows, a na novej instalacke sa tu ukazalo tak 10krat, a teraz jak je vypnuta ta sietovka to zmizlo, a ked sa to objavi po tyzdni jak minule tak tomu uz fakt nebudem chapat, to by mohla byt uz len doska

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele MK2
    Založen
    19.10.2002
    Bydliště
    Slovakia - Šurany
    Příspěvky
    1 701
    Vliv
    281

    Standardní

    Inak nebolo to sietovkou, zase mi to spravilo teraz po starte dva krat, takze je to serious sakramentsky problem

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •