Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Nefunguje konektor pro větrák na Mr.Connect GeForce4 MX440

  1. #1

    Standardní Nefunguje konektor pro větrák na Mr.Connect GeForce4 MX440

    Nazdar, koupil jsem od kamaráda tuto kartu a byla od výroby s pasivním chladičem. Nějaký konektor tam je a vypadá, že se do něj má zapojit větrák. Jsou to dvě tyčinky s takovým plastovým rámečkem. Mám miniaturní větráček Titan (ze staré Rivy Vanty) a přimontoval jsem ho na to. Sice mu na každé straně chybí ještě asi centimetr a půl aby překryl pasiv, ale chladí. Připojil jsem ho do desky, protože kvůli tomu plastu kolem konektoru na kartě se tam nedá dát. Pak jsem koupil větší větrák tak akorát na pasiv, jenže s kraťoučkým kablíkem. Do konektoru na kartě taky nepasoval, tak jsem odstranil ten plastový rámeček a už to šlo. Bohužel se ale netočí. Je to normální? Je ten konektor vážně pro větrák? Nedal jsem to obráceně? Bývá u konektoru pro větrák nějaký popis podle kterého se to dá poznat? Bývají na kartách s pasivními chladiči vůbec konektory pro větrák?
    Those that are last, may yet be first...
    Athena: AMD Barton 1917@2243(vcore 1,75V) chladič coolermaster za 250kč:), deska Soltek SL-NV400-64 nForce2. 1GB RAM kingmax dual channel, MSI geForce 6600GT. Celeroň: Tualation 1200@1440(primestable) na Abit ST6, 512MB neznačkové SDRAM. Radeon 8500LE 64MB

  2. #2

    Standardní

    Jedině že bys to proměřil.A pokud dáš konektor obráceně,tak se ti větrák točit nebude!
    Intel Pentium D 805
    AC Freezer 7 Pro , 1024MB DDR, Asus P5P800-VM
    Leadtek FX 5700

  3. #3

    Standardní

    taky jsem si koupil Titana přímo na GPU a do toho konektoru nepasoval, tak jsem se na*ral, urval jsem mu konec a strčil do zdroje do toho konektoru mi šel jenom ten basic, Titan má o něco tlustší konec a dalo by se to doslova vypilovat

    btw - GF4 MX420 ne to co mam teď
    CPU: AMD AthlonXP 1800+ on DFI Infinity Rev. A+ nForce2 Ultra // Memory: 1* 512 MB Mushkin Hi - Performance Black Level One 2-3-2 DDR400 // HDD: Seagate Barracuda 80GB 7200 ot. 8MB // Opt. mechaniky: 1. DVD-ROM Toshiba 16*, 2. MSI CD-R/RW CR52-M 52/32/52 // VGA: ATi Sapphire Radeon 9550 128 MB 250/400 @ 450/470 // Muzzix: CREATIVE SB Live! 5.1 @ Audigy with Logitech Z-540 // Zdroj: FORTRON FSP350-60PN(PF) 350W // case Antec PlusView // Mice: Logitech MX700 > WATERCOOL COMPLETED < (cooled by KPcool 1.5, Kadett & modded Eheim Compact 600)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •