Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: SL75 FRN2-L - FSB - problem se zvukem a klavesnici

  1. #1

    Standardní SL75 FRN2-L - FSB - problem se zvukem a klavesnici

    Tak jsem prave reinstaloval system, protoze se mi brutalne zrychlovaly hodiny a sekal zvuk pri psani na klavesnici (stacilo jen drzet shift a sekal se uplne nehorazne). A co se nestalo? Prave ze nic, po reinstalu to delalo nachlup to samy. Tak uz jsem zoufale zkousel vsechno a co pomohlo? V BIOSu jsem misto 200MHz FSB nastavil 205MHz a uz je najednou vsechno v nejlepsim poradku. Tahle deska me neprestane prekvapovat


    EDIT by a_WerOOn .. PLS priste davej srozumitelne topic.. nicnerikajici thready BUDU MAZAT..!!!!

    EDIT by Vitus - OK, OK, jenze ja tady nechci probirat problem, spis jsem se chtel podelit o zkusenost.
    AMD Opteron144 - Noctua NH-U12 pasiv | Gigabyte K8NSC-939 nF3 | 2x 512 MB DDR400 Mushkin | Sapphire Atlantis Radeon 9800 Pro 128MB + Thermaltake CL-G0003 | Hercules DigiFire 7.1 | Seagate Barracuda 7200.7 120GB | Seagate Barracuda 7200.8 250GB | CDROM NEC 24x | Lian Li PC-7A Plus | Enermax Liberty EL400AWT 400W | Samsung SyncMaster 730BF

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele deathkiller
    Založen
    08.05.2003
    Bydliště
    Přibyslav (u Havl Brodu)
    Věk
    43
    Příspěvky
    500
    Vliv
    0

    Standardní Re: SL75 FRN2-L - FSB - problem se zvukem a klavesnici

    Citace Původně odeslal Vitus
    Tak jsem prave reinstaloval system, protoze se mi brutalne zrychlovaly hodiny a sekal zvuk pri psani na klavesnici (stacilo jen drzet shift a sekal se uplne nehorazne). A co se nestalo? Prave ze nic, po reinstalu to delalo nachlup to samy. Tak uz jsem zoufale zkousel vsechno a co pomohlo? V BIOSu jsem misto 200MHz FSB nastavil 205MHz a uz je najednou vsechno v nejlepsim poradku. Tahle deska me neprestane prekvapovat
    no me zase pri 10x200FBS haluzove nabihal CPU ve widlich (po kazdy jiny takt od 1300 az po 2100mhz ) a sekal se zvuk tak jsem experimentoval a zkus v biosu u "FBS Spread Spectrum" nastavit 0.5% nebo 1.0%. a zatim to je OK

  3. #3

    Standardní

    Od vcerejska pozoruju taky problem se zrychlovanim hodin naprosto nechapu cim by to mohlo byt... s nastavenim sem vubec nehejbal, jen sem za posledni mesic nahodil novej bios na 1.7L, myslel sem ze to je tim tak sem tam dal zas starej ale nic, takze tam mam tedka ten nejnovejsi, nesouvisi to nejak s vasimy problemy, jak jste to vyresili?

    FSB Spread zkusim az budu restartovat...
    Intel Core 2 Duo E6420 | Zalman CNPS9500 AT | Enermax Liberty 500W | Asus P5B-E | 2x1024MB DDRII 800+ A-DATA Extreme Edition | PALIT Radeon X1950GT 512MB GDDR3 (256bit) | Samsung 3.5" SATA II 300 320GB, HD321KJ | CREATIVE SB Audigy Player | CREATIVE Inspire 5.1 Digital 5700 | LOGITECH Cordless Desktop Optical | Samsung SyncMaster 244T - LCD 24" | Sony Nec Optiarc AD-7170S | Thermaltake VC3000SWA Armor Jr. | Microsoft Windows Vista Home Premium CZ 32bit

  4. #4

    Standardní Re: SL75 FRN2-L - FSB - problem se zvukem a klavesnici

    Citace Původně odeslal Vitus
    Tak jsem prave reinstaloval system, protoze se mi brutalne zrychlovaly hodiny a sekal zvuk pri psani na klavesnici (stacilo jen drzet shift a sekal se uplne nehorazne). A co se nestalo? Prave ze nic, po reinstalu to delalo nachlup to samy. Tak uz jsem zoufale zkousel vsechno a co pomohlo? V BIOSu jsem misto 200MHz FSB nastavil 205MHz a uz je najednou vsechno v nejlepsim poradku. Tahle deska me neprestane prekvapovat


    EDIT by a_WerOOn .. PLS priste davej srozumitelne topic.. nicnerikajici thready BUDU MAZAT..!!!!

    EDIT by Vitus - OK, OK, jenze ja tady nechci probirat problem, spis jsem se chtel podelit o zkusenost.
    Když si tak hraješ s chlazením, doufám, že jsi nezapoměl na chlazení SB!? Při vyšších frekvencích a při vyšší voltáži je to nutnost.
    Ryzen 5 3600/16GB/256SSD+3TB HDD/R7-370/W10 PRO

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •