Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: problem s instalaci dalsi zvukovky ve winech

  1. #1

    Standardní problem s instalaci dalsi zvukovky ve winech

    Zdravim vsechny,
    mam nasledujici problem spocivajici pravdepodobne? na strane desky.
    Po zakoupeni teto desky (jinak velmi slusne) v CzechComputeru jsem byl velmi nemile prekvapen "kvalitou" zvukoveho chipu
    Realtek. Musi se nechat, ze levna deska od Elite pouzivajici chip C-Media 9738 hrala vuci tomuto chipu "zlate".
    Tato poskytuje zasumeneny zastreny vystup, ekvalizer je nanic. Proto sem se tedy rozhodl poridit si
    noname C-Media 8738 zvukovou kartu. Pred jeji instalaci v systemu win XP jsem v BIOSu zakazal onboard audio
    (pro sichr , ale ejhle, bootovani Win XP se kouslo hned u uvodni obrazovky. Do safe modu jsem se dostal,
    pokousel se nainstalovat ale tuhlo to
    na 96 procentech instalace (zadne hardwarove konflikty nebyly detekovany). Po prohazeni ve vsech PCI
    slotech, kdy byl nalezen jeden s nesdilenym IRQ nebylo dosazeno zadneho vysledku. Po vyjmuti karty ze slotu
    Win opet bez problemu nabootoval. Predpokladal sem problem v kompatibilite karty a desky a tak sem ji vratil
    do obchodu, kde mi vysly vstric a vratily penize. Poridil sem si tedy "znackovejsi" SB 4.1 Digital, ale
    .... se stejnym vysledkem ! .... Nepomohlo ani nova instalace Wn XP se zasunutou kartou. System se nainstaloval,
    ale pri prvnim bootu opet vytuhl. Nyni pri brouzdani po internetu marne hledam na hardware forech nekoho s
    podobnym problemem. Je to docela problem. Jeste se chystam psat vyrobci desky, a do Creativu, zda o tomto
    neco nevi ...

    Kdyby byl kdokoliv schopen prispet necim rozumnym do diskuze, byl bych moc vdecny


    Diky moc predem Frenk


    ------------------------------------------------------
    Konfigurace PC:
    Barton 2500+
    2 x 256 MB 400 MHz Cl 2,5
    GF 2 MX 400 - 32 mb ram
    2 x 40 GB disky
    Teac W540e
    + zvukovka SB 4.1 Digital

    Win XP CZ se SP1 + vsechny nove patche a updaty

  2. #2

    Standardní

    shit ...

    deska je typ Shuttle AN35N Ultra v1.1 .. sorry ze sem to v textu opomel

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •