Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: OGM & ffdshow

  1. #1

    Standardní OGM & ffdshow

    čus

    Skúšal som nejaké filmy vo formáte OGM, ale nie som spokojný s plynulosťou prehrávania, občas sa to sekne, najmä zvuk, a FPS je okolo 15-16. Používam kodek ffdshow z roku 2002, neskôr novú verziu z 2003, ale tá priniesla určité spomalenie, tak som sa vrátil k pôvodnej verzii. Má niekto skúsenosti, ktorá verzia ffdshow je najrýchlejšia, prípadne aký iný kodek sa dá použiť? Alebo ako zlepšiť prehrávanie OGM
    okrem výmeny CPU
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  2. #2

    Standardní

    neexistuje nejaký iný dekóder na ogg ako vorbis ogg? lebo sa mi zdá, že tam je problém, v dekompresii zvuku, čo je dosť náročné, to video by aj stíhalo.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  3. #3

    Standardní

    Nasels nejake reseni?

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  4. #4

    Standardní

    Jasne, vymenil som základnú dosku, procesor a grafickú kartu a k tomu aj case
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  5. #5

    Standardní

    A v cem to video prehravate?
    Me ogm video blblo ve WinAmpu 5.x, ale v Media Player Classic jede v pohode...takze vam treba taky pomuze vymenit prehravac.

  6. #6

    Standardní

    Prehrávam to normálne v mplayer2.exe, problém bol len v pomalom počítači. Vo Winampe by som video neprehrával.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •