Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 64

Téma: Co lze zjistit z death CPU?

  1. #1
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní Co lze zjistit z death CPU?

    Nevedel jsem jestli tenhle thread strcit nekam do procesoru, ci reklamaci, ale nejlepsi to asi bude sem. (kdyztak to pozdeji nejaky moderator presune).
    Problem: Na zacatku tydne mi umrelo CPU co mam v podpise - 4mesice nove. Pri reklamaci mi prodavac oznamil ze takove veci jako CPU (neBOX) se malokdy podari vyreklamovat. Ptal je na takove ty otazky jak se to stalo a na kolik to bylo pretocene (samozrejme na DEFAULT ) Po te si vsiml ze kolem jadra je nejaky zbytek pasty a tak rekl ze by to mohlo byt i tim a ze s reklamaci moc pocitat nemam.
    A proto se ptam: Da se z uplne mrtveho CPU zjistit na kolik bylo pretocene a "na co umrelo"? Davat 3k za novy se mi momentalne moc nechce....

    P.S.:Cely muj ne moc vesely pribeh jsem tady pred 2mi tydny rozepisoval a sve chyby si vedom nejsem. Muj odhaz je ze to bylo prepetim v siti ci neco se zdrojem, ktery jsem shodou okolnosti koupil v teze firme.
    Hromada šrotu...

  2. #2

    Standardní

    Ja bych rekl ze zjisti kulovej prd...jednou sem koupil novej CPU FC-PGA celeron 633...donesl domu..nahodil do desky..zapnul a ono nic..cerny screen...pak sme to zkouseli u znameho a taky nejel..a jinej 633 jel..proste byl vadnej..normalne sem ho vyreklamoval..a taky byl od teplovodive pasty...proste se nedej odbyt od tech kurev!!! Nak
    Athlon XP-M 2,4GHz
    Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.

  3. #3

    Standardní

    tak to ta chcel odpalkovat...

    ak neni nijak mechanicky poskodeny,olamany tak nevidim dovod preco by to neslo vyreklamovat...

    Ad. pasta - tak to ocistim predtym nez ho odnesem na reklamacku
    hp pavilion zt3020

  4. #4

    Standardní Re: Co lze zjistit z death CPU?

    Citace Původně odeslal BATMAN
    Nevedel jsem jestli tenhle thread strcit nekam do procesoru, ci reklamaci, ale nejlepsi to asi bude sem. (kdyztak to pozdeji nejaky moderator presune).
    Problem: Na zacatku tydne mi umrelo CPU co mam v podpise - 4mesice nove. Pri reklamaci mi prodavac oznamil ze takove veci jako CPU (neBOX) se malokdy podari vyreklamovat. Ptal je na takove ty otazky jak se to stalo a na kolik to bylo pretocene (samozrejme na DEFAULT ) Po te si vsiml ze kolem jadra je nejaky zbytek pasty a tak rekl ze by to mohlo byt i tim a ze s reklamaci moc pocitat nemam.
    A proto se ptam: Da se z uplne mrtveho CPU zjistit na kolik bylo pretocene a "na co umrelo"? Davat 3k za novy se mi momentalne moc nechce....

    P.S.:Cely muj ne moc vesely pribeh jsem tady pred 2mi tydny rozepisoval a sve chyby si vedom nejsem. Muj odhaz je ze to bylo prepetim v siti ci neco se zdrojem, ktery jsem shodou okolnosti koupil v teze firme.
    Dle informací jednoho z dovozců procesoru Intel, se poškozené (vadné) procíky posílají do Irska a tam zjištují co se mu přihodilo. Přepětí i přetaktování jsou prý schopni detekovat (sice jen tuším jak by to šlo), ale ověřené to nemám.
    Ad pasta: kvalitní prodejce dává samozřejmě pastu mezi procík a chladič, tak ať se nediví..

    Osobně bych vadný procík pojistil několika desítkami elektrostatických výbojů z piezozapalovače plynového sporáku.

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mikhaill
    tak to ta chcel odpalkovat...
    Ad. pasta - tak to ocistim predtym nez ho odnesem na reklamacku
    A on pak rekne: "Tak vy jste na to nedal pastu, to jste si to ale zavaril sam, je mi lito"

    Gigabyte GA-P67-DS3-B3, Core i7-2600K@4,5GHz, 2xKingston 2GB/1866MHz/CL11, Leadtek 7900GT-256MB DDR3 + Accelero S1, SB-Audigy + YMF724 + DreamBlaster combo, tuner FlyDVB duo, SSD Samsung 840 Pro 128GB + WD1003FBYX RE4 1TB, Seasonic S12II-430, 21" NEC 2190UXp, DVD-RW NEC 4550A->4551A mod, CD-RW Teac 524E, ZIP100, FDD, Canon PowerShot A70, A95+hacked firmware, EOS 350D+CHDK, Pentax K-30, Galaxy S3+CM13, HP ipaq 214, HP 200LX.
    2nd PC: Gigabyte GA-P31-DS3L with custom BIOS, Core2 Duo E8600@4,0GHz, 2xKingston 2GB/1066MHz/CL5
    3rd PC: Abit BX133-Raid, Tualatin 1300@1733/133/1,65V, 2x256MB. WEB: http://rayer.g6.cz

  6. #6

    Standardní

    jmeno uzivatele, vek, pohlavi, bydliste ...
    XP 1700+, AC CS2 TC, 512MB DDR400, Epox 8VTAI, Seagate 120GB SATA, Hercules 8500le 64MB

  7. #7

    Standardní Re: Co lze zjistit z death CPU?

    no ja nevim jestli prijdou na to jestli byl procik pretaktovanej, hlavne te nejspis chtel mit prodavac z krku! fotr kdyz jde neco reklamovat tak jim to proste da do ruky a oni mu daji jiny kousek, ani se nestalo ze by mu vraceli penize! dokonce jednou vyreklamoval zdroj (kterej byl ok) s tim, ze je odpalenej a pak tam jel jeste s deskou (ta uz byla ko)... na nic se ho neptali, proste mu daji jiny kousky!
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

  8. #8
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Takze muj nazor: Na 99% si k CPU nedostal zadny navod v CZ jak se snim ma zachazet = i kdybys ho prines rozlomenej na pulku musleli by ti ho vzit, protoze porusili zakon tim ze ti to prodali bez navodu. Tohle je pravda trocha prehnany, ale rek bych ze to tak bude. Co se tejce pretaktovani, i kdyby si to mel pretoceny, uplne stejne nemas nikde napsany ze se to nesmi.

    Stejne jako kdyz nedostanes navod k MW troube a nacpes do toho plechovej hrnec plnej vajec, ciste teoreticky bys moh prodejce dokonce zalovat za ohrozeni zivota (muze dojit k explozi).

    MOVE to reklamace.

  9. #9
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    2Mikhaill - mechanicky poskozeny nebyl a co se tyce te pasty tak tu jsem se snazil vycistit, ale s tech ruznych sparu a rozku jde jen tezko a sprchovat jsem ho nechtel

    2 Richmond - Tak to ti zavidim! Kde to otec nakupuje? Mno ale v tomhle pripade bych radeji zpet penize ci abych si priplatil na BARTONa, protoze DLT3C by mi asi uz jen tezko sehnali a nejspis by se o to ani nesnazili.

    2 Jezevec - Zajimavy nazor a alespon prumerny advokat by z toho udelal dobrou klicku a pripadny spor by vyhral, ale kdo z nas by se soudil kvuli CPU, ze? Zajimave je ze to upozorneni je pouze va manuanalu zakladnich desek. Mno jeste mam cas prinejmensim do patku (to by meli vedet jak reklamace dopadla) abych prostudoval celou sekci REKLAMACE aby me neodbyli.


    Popripadne jestli uz nekdo pri reklamaci CPU zazil nejaky problem ci je tady nekde univerzalni navod, PORADTE PLZ ci jen nahodte link...... THX
    Hromada šrotu...

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal BATMAN
    2 Richmond - Tak to ti zavidim! Kde to otec nakupuje?
    v jednom mistnim shopu - vsechny je tam zna (asi spoluzaci), takze nikdo nepatra po tom jestli je neco odpalenyho jeho vinou nebo ne
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

  11. #11
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Moje zkusenost (z pohledu byvaleho servisniho technika): Pokud neni CPU mechanicky poskozenej byla reklamace VZDY vyrizena kladne, protoze neni jak prokazat zavineni uzivatele.

  12. #12
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    Mno jo, ale musim si sehnat i jine argumenty, kdyz od nich uslysim neco jineho typu: Nas dodavatel nam to neuznal a my s tim nic nenadelame....

    Poslat link na tvou odpoved by je asi moc nepresvedcilo
    Hromada šrotu...

  13. #13

    Standardní

    a preco by to nemal dodavatel uznatAk na nom neni nic vidiet tak pa pa...
    hp pavilion zt3020

  14. #14
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    No par duvodu jsem jiz popsat viz vyse.....
    BTW vono by bylo asi fakt nejlepsi delat tam uplnyho debila a donest to i s kejsem ze to neumis vyndat a kdyby se me zeptali na kolik to bylo pretaktovany, tak udelat dementni xicht a zeptat se co to znamena......
    Hromada šrotu...

  15. #15

    Standardní

    Citace Původně odeslal BATMAN
    Mno jo, ale musim si sehnat i jine argumenty, kdyz od nich uslysim neco jineho typu: Nas dodavatel nam to neuznal a my s tim nic nenadelame....

    Poslat link na tvou odpoved by je asi moc nepresvedcilo
    na jejich dodavatele se jim vy..., to te nemusi zajimat.. ty mas spotřebitelskou upni smlouvu podle OZ oni nesou obchodnepravni riziko, ze jim to jejich dodavatel neuzna... stejnej problem s nebox AMD, dodavatel na ne dava jen 12 mes zaruku.. prodejce musi dava 24mes.. kdyz se to posere 13. mesic... zustane to prodejci - vetsinou... no hold je to podnikani, jednou vydělaš jednou proděláš... rpoč by měl neustále vydělávat ? Oni nejsou nějaká poštovní služba, co doručuje výrobky jejich dodvatelů spotřebiteli... toje omyl mnoha prodejců... jsou hloupí a nevzdělaní.. osobně bych se klidně o procesor soudil.. dostaneš nejen prachy, ale prodejce zalepí minimálně další 5litrů na tvýho advokáta.. otázka je kdo to za těch 5litrů udělá

  16. #16
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    Kuaaaaaaaaaa ja se na to vy........
    Tak prave mi z te firmy volali ze pry zaruka nebyla uznana - ze CPU je spaleny(fakt nevim jak k tomu mohlo dojit) a navic ma pry ulomene rozky (coz se mi taky jevi jako pi_ovina)!!!
    Mylslite ze mam v tomhle pripade nejakou sanci BTW doufam jestli ne, ze po me jeste nebudou chtit nejake prachy za neopravnenou reklamaci!!!
    Fakt mi to ted zkurwilo naladu........a totalne se mi zhroutili veskere financni plany.....
    Hromada šrotu...

  17. #17
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal BATMAN
    Kuaaaaaaaaaa ja se na to vy........
    Tak prave mi z te firmy volali ze pry zaruka nebyla uznana - ze CPU je spaleny(fakt nevim jak k tomu mohlo dojit) a navic ma pry ulomene rozky (coz se mi taky jevi jako pi_ovina)!!!
    Mylslite ze mam v tomhle pripade nejakou sanci BTW doufam jestli ne, ze po me jeste nebudou chtit nejake prachy za neopravnenou reklamaci!!!
    Fakt mi to ted zkurwilo naladu........a totalne se mi zhroutili veskere financni plany.....
    Mechanicky poskozeni MUSI zjistit pri prevzeti. Pokud ti ted budou tvrdit ze uz to tak bylo, maj smulu, protoze to prevzali !!!! = zavadu zpusobili oni.

    BTW: to ze je spalenej je snad jasny, kdyz nefunguje

    Edit: zalezi na tom jak moc se hodlas hadat (protoze tohle hadka na 99% bude), ale pokud mas predavaci protokol a na nem neni uvedeno mechanicky poskozeni, muzes podle me s uspechem zadat nahradu, protoze to si kazdej normalni prodejce hlida u CPU uz pri prevzeti. Takze muzes argumentovat tak, ze kdyz si CPU predaval, byl OK.

  18. #18
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Citace Původně odeslal BATMAN
    Kuaaaaaaaaaa ja se na to vy........
    Tak prave mi z te firmy volali ze pry zaruka nebyla uznana - ze CPU je spaleny(fakt nevim jak k tomu mohlo dojit) a navic ma pry ulomene rozky (coz se mi taky jevi jako pi_ovina)!!!
    Mylslite ze mam v tomhle pripade nejakou sanci BTW doufam jestli ne, ze po me jeste nebudou chtit nejake prachy za neopravnenou reklamaci!!!
    Fakt mi to ted zkurwilo naladu........a totalne se mi zhroutili veskere financni plany.....
    Mechanicky poskozeni MUSI zjistit pri prevzeti. Pokud ti ted budou tvrdit ze uz to tak bylo, maj smulu, protoze to prevzali !!!! = zavadu zpusobili oni.

    BTW: to ze je spalenej je snad jasny, kdyz nefunguje

    Edit: zalezi na tom jak moc se hodlas hadat (protoze tohle hadka na 99% bude), ale pokud mas predavaci protokol a na nem neni uvedeno mechanicky poskozeni, muzes podle me s uspechem zadat nahradu, protoze to si kazdej normalni prodejce hlida u CPU uz pri prevzeti. Takze muzes argumentovat tak, ze kdyz si CPU predaval, byl OK.
    Mno zkusit to muzu. V tom protokolu nic o ulomenych rozkach neni - a to si ho prohlizel dukladne..... Oni maji takovou povinnost, pohlidat si to? To by treba pri reklamaci desky museli prekontrolovat kazdy chybejici chip ci kondenzator, cou je skoro nemozne, pokud by si to nenafotili! Pravdepodobne se budou hajit temi rozky - dejme tomu ze to bych uhadal, ale spaleni budou hazet na pretaktovani ci spatne zachazeni, nevhodne chlazeni apod! Tady by asi argumentace o chybejicim ceskem navodu nepomohla..... <
    Hlavne tedy potrebuju argumenty na to spaleni - presne mi to do telefonu rekl takhle: No vase reklamace nebyla uznana, protoze ten CPU je spaleny a k tomu ma i ulomene rozky - z toho mi jasne vyplyva (tim K TOMU) ze si je vedom toho ze si zadnych ulomenych rohu nevsiml ikdyz mel (ci to opravdu byla jeho povinnost).
    Taky mi kamos rikal ze pokud je CPU spaleny, muze za to zakladni deska(ktera reguluje napajeni) a tudiz se reklamace neuznava
    Hadat se budu do krve a do posledniho dechu, ale musim si pripravit opetovnou palbu na ty jejich argumenty......
    Co jim tedy rict na to spaleni

    EDIT: Pri predavani se me zeptal na kolik byl pretaktovany a ja VŮL mu nerekl NEBYL PRETAKTOVANY, ale vypadlo ze me ze jen trochu, ze na to nemam dobrou zakladni desku. Muze to hrat v dalsim vyvoji nejakou roli? Kdyby neco, nikdo jiny to neslysel a je to slovo proti slovu.....
    Ten prodejce byl fakt ochotny, ale ja novy CPU kupovat nechci a koneckoncu z jeho kapsy to taky nepujde.....
    Hromada šrotu...

  19. #19
    Junior Member
    Založen
    07.07.2003
    Bydliště
    ((-:Cerna Ostrava:-))
    Příspěvky
    18
    Vliv
    0

    Standardní

    bacha na to chlape,prvni chyba byla hned ze startu,nesmis se nechat pro priste hned rozhodit..jediny probnlem by mohl byt jestli ta pasta byla stribrna(vodiva) tak by tam menela byt..na to te meli upozornit pri prodeji..jinak pri vyse popsanem stavu museji tvou reklamaci uznat..snazi se te proste jenom ojebat..jdi treba k soudu..P.S.pro sichr si najdi nejake kamose ktery ma vyhlasku 50,aby ti nemohli rict,ze to montovala osoba,ktera neni opravnena takovy komponent instalovat..hodne stesti..

  20. #20

    Standardní

    Instalovat to může kdokoliv-výrobce netvrdí že to smí jen osoba školená.Samozřejmě že musí dodržet určitá pravidla montáže.Ale na to by se přišlo už při převzetí na reklamaci.


    To jakou měl freq jsou schopni poznat.Ale to jaké napětí do něj šlo asi ne.Taky sem jednou reklamoval Celer 766.Měl sem to na slot 1 a při montáži mi vypadli jumpery ze slotu (na napětí).Zapnu comp,najede do postu-pak zásek a konec.No a reklamace proběhla úspěšně.Nštěstí jsem ho měl na default freq,ale toho proudu se tam pustilo trochu moc....

    -Pokud ti to vzali na reklamaci,tak tím ti potvrzují že CPU byl mechanicky naprosto v pořákdu (nepoškozený růžky....) a tudíž je vada vnitřní.Tím je taky jasné že montáž proběhla v pořádku.
    Intel Pentium D 805
    AC Freezer 7 Pro , 1024MB DDR, Asus P5P800-VM
    Leadtek FX 5700

  21. #21
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    2 Jezevec - co rikas na muj posledni (pravda trosku rozsahly dotaz) ty?
    Hromada šrotu...

  22. #22
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Jak sem psal, ja bych do toho sel, protoze pokud ti to prevzali bez zavad = nebyli na nem viditelne vady. To ze ted budou tvrdit ze je nekde ocouzenej/mechanicky poskozenej je uz jejich smula.

    BTW: Nejvic me dostal jeden technik, kterej odmital prevzit do reklamace desku s evidentne odpalenym swabem (proste prask). Tak sem mu vysvelil, ze tohle je beznej projev zavady chipu a ze jestli ma problem, klido si na to necham udelat asi hodne drahej znaleckej posudek (kterej by konstatoval vadu desky - naka chybka v zapojeni tusim, jak se pozdejc ukazalo, byla v haji cela serie).

    Paac kdyz neco odejde v PC na 90% to bude smrdet, protoze to shori, ale to jeste neni duvod k odmitnuti reklamace.

  23. #23
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Jak sem psal, ja bych do toho sel, protoze pokud ti to prevzali bez zavad = nebyli na nem viditelne vady. To ze ted budou tvrdit ze je nekde ocouzenej/mechanicky poskozenej je uz jejich smula.

    BTW: Nejvic me dostal jeden technik, kterej odmital prevzit do reklamace desku s evidentne odpalenym swabem (proste prask). Tak sem mu vysvelil, ze tohle je beznej projev zavady chipu a ze jestli ma problem, klido si na to necham udelat asi hodne drahej znaleckej posudek (kterej by konstatoval vadu desky - naka chybka v zapojeni tusim, jak se pozdejc ukazalo, byla v haji cela serie).

    Paac kdyz neco odejde v PC na 90% to bude smrdet, protoze to shori, ale to jeste neni duvod k odmitnuti reklamace.
    Mno me se zdalo ze ten papirovy stitek (co na nej byva jen prodejni cislo) nalepeny zespoda CPU byl trosku naoranzovely, ale nevedel jsem jestli to neni jen spinavy - odlepovat jsem to nechtel. O tech olamanych rozkach bych se s nima pohadal - v tom ted nevidim problem, ale na to ze je spaleny jim nemam co rict a jestli proste budou stat na tom ze jsem ten CPU nejak spalil, jsem v koncich.
    To je opravdu jedina moznost reklamace takova, ze to ze je spaleny (eventuelne ty rozky) meli poznat hned na miste a hned zamitnout reklamaci a nemeli to posilat nekam, kde to bylo mimo muj dohled, kde to mohl zmrsit kdokoliv?
    Neexistuje nejaka vymluva na kterou bych to mohl shazovat - to ze se obcas CPU proste spali (znici) jako kterykoliv jiny elektrospotrebic?
    Hromada šrotu...

  24. #24

    Standardní

    Pokud jsou odlomený růžky tak ti to nesmí přijmout-to je + pro tebe.
    Pokud je duhově zabarvené jádro,svědčí to o špatně nasazenym chladiči,čili ti to taky nesmí přijmout,neboť je to tvá chyba-taky + pro tebe.

    Takže ti musí dokázat že ti to odkouřila deska,což podle mě nejsou schopni zjistit (viz moje reklamace mnou odpálenýho Celera vysokym napětim).

    Pravděpodobně ti zbude jen obrátit se na ČOI a podat stížnost,čímž tomu prodejci zavaříš a pravděpodobně bude platit pokutu (teda pokud to ČOI uzná) a pak ti to možná bude ochoten uznat i prodejce.Pokud to neuzná,tak opravdu jedině soud,ale jestli ti dá zapravdu ČOI,tak se nemusíš obávat-vyhraješ.


    Ale bude to trvat
    Intel Pentium D 805
    AC Freezer 7 Pro , 1024MB DDR, Asus P5P800-VM
    Leadtek FX 5700

  25. #25
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    Mno jak to tak vsechno tady procitam, zbyva mi asi jedine : Rict dokazte mi to! ......... Mno a jediny argument asi je tvrdit, ze ja nic ja muzikant (znova podotykam ze si nejsem vedom nejake chyby).
    Kdyby sem nekdo prihodil odkaz na nejaky paragraf ci neco opravdu hmamatelneho, abych jim tim mohl natrhnout pr.del Potrebuju pro to spaleni taky neco neprustrelneho jako ve stylu na ty rozky, ze ulamane nebyly a kdyby jo, urrrrcite by si toho vsiml, pac toho si MUSI vsimnout. Neco jak vyvratit moji chybu........
    Hromada šrotu...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. RightMark CPU Clock Utility 1.6
    Založil .:::iGor:::. v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 22.06.2005, 18:57
  2. Zmena vetraku v zdroji, CPU, system - arctic TC
    Založil THX v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 10.11.2003, 18:25
  3. -=|UPGRADE CPU AMD|=-
    Založil Senky v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 43
    Poslední příspěvek: 31.10.2002, 18:40
  4. Potřebuju nutně zjistit teplotu z jádra CPU na Epoxu 8K5A3+
    Založil tombianski v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 25.10.2002, 23:37
  5. CPU už nestačí ??
    Založil tombianski v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 23.10.2002, 07:11

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •