Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 26

Téma: Jak presunout linux na jinou partition? VYRESENO, DIKY

  1. #1
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní Jak presunout linux na jinou partition? VYRESENO, DIKY

    Z jistych duvodu bych rad z dsiku odstranil windows - ted mam dve partition fat32, a posledni je ext2.

    Chtel bych to trochu prerozdelit - prvni na stabilni linux, druha datova, treti datova a na konec nejakou mensi na pokusy ostatnima distrama..

    patrne jednu datovou bych nechal jako fat32 pro pripad dodatecnych woken (umeji se nainstalovat i jinam nez na prvni part.?)

    Nekde jsem tu cetl, ze mc umi zkopirovat kompletni souborovy system vcetne /dev/ a podobne, kdybych to udelal, da se potom nejak setrne sdelit lilu, ze uz je linux nekde jinde? Resp. da se to takhle jednoduse presunout? Jaky postup a nastroj byste na to prerozdeleni doporucili? Data bych jeste jakz takz zazalohoval, ale kdyby to bylo bez ztraty, nezlobil bych se - coz asi nepude, protoze ten disk se kompletne zmeni..
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    296

    Standardní

    zalezi jak mas rozdeleny primary / extended
    treba win1=hda1, win2=hda2, lin=hda5, tak by nemelo vubec vadit ze windowsy smazes.
    jinak partiton magic 8.0 umi delat s ext2/3, ale nevim jestli i posunuti - mozna musi zustat zachovanej zacatek partition.
    ja sem to vzdycky kopiroval z disku na disk a poradi partiion sem jakz tak zachoval, takze to fungovalo

    ale melo by to jit takto:
    smazes win, vytvoris novou lin partition, tam v mccku zkopirujes puvodni lin partition, nabootojes z CD, chrootnes se na tu novou partition, upravis lilo.conf, spustits lilo a melo by to jet

    ps: proc se ani nesnaz kopirovat

  3. #3
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    A proc ne proc?
    Jinak ja z CD (aspon z CD mandraku) nabootovat nemuzu, chce to stisk f1 a to mi buhviproc ztuhne comp, jde to z diskety?

    mam to podobne jak to pises, jen je to hde -zvlastni radic

    Jakej nastroj umi zmenit ty partitiony z linuxu? Protoze kdyz chci zmenit tu prvni partition, logicky dou wokna do [I] a s nima i Pmaqic. Jinak cim si pomuzu, ze se chrootnu na tu novou partici?
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Ostrava / Straznice
    Příspěvky
    1 133
    Vliv
    275

    Standardní

    Kdyz zkopirujes tu partisnu, tak samozrejme ze lilo.conf muzes upravit i zvenku, ale pak musis to prekonfigurovane lilo i spustit aby to bootovalo spravne a na to se musis chrootnout na tu novou partisnu.
    Intel C2D 4300, 1GB DDR2, 120GB Seagate, nVidia7600GT pasiv.

  5. #5
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    296

    Standardní

    proc proste zkopirovat nejde - myslim, ze mne dokonce vytuhnul komp, kdyz sem to zkousel
    kazdopadne pri startu se znova vytvori

    no jestli to mas tak jak sem psal ja akorat misto hda mas hde, tak tu jednu win partiion smaz a tu zbyvajici roztahni a mas to hotovy. nemusis nic slozite menit

    jinak z diskety by snad melo jit taky nabootovat

    nastroj na zmenu partition v linuxu? co treba zkusit diskdrake nebo cfdisk, pripadne hodne hardcore fdisk

  6. #6

    Standardní

    Cely /proc skopirovat samozrejme nejde, lebo fyzicky je na disku len prazdny adresar /proc a vsetko vnutri "vyraba" jadro a sluzi to na vselijake systemove veci.
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  7. #7
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    Toz ja se zatim pustim do vymazu..
    jinak co je proc jsem vedel.. ten smile byl jako ze ftip

    A kdyz ten linuch presunu hde6 na hde1, jak moc vecem tim budu muset prenasavit confy? bude stacit si pohrat jen s fstabem? ostatni uz se ridi namonotvanym filesystemem?

    A co ten diskdrake? Akorat mi ukazuje oddily a umoznuje nejak ukladat/obnovovat partition table.. Tim se to da zmenit velikost oddilu? A ten cfdrake se taky moc nevtvaril, ze mi tam data zachova..
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  8. #8

    Standardní

    teoreticky by melo stacit prenastavit bootloader... jestli ma MDK naky chujoviny navic tak to nevim :O
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  9. #9
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wohmatak
    teoreticky by melo stacit prenastavit bootloader... jestli ma MDK naky chujoviny navic tak to nevim :O
    rejpale
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  10. #10
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    jeste dotaz: kdyz tu prvni partition smazu, tak si tim zrusim i boot record, nebo ne? a to neni dvakrat rozumny, nebo jo?

    Jo, ted jsem si vytvoril tu bootovaci disketu, a nemuzu z ni nabootovat - skonci to hlaskou, ze kdyz nic nezadam, tak to za 10 sekund zacne bootovat z /dev/hde6 a ze mam zadat linux a odkud bootovat a promptem "boot"
    Tak dam linux /dev/fd0 a ze nemuze najit soubor .....img, pritom:

    Kód:
    [ktk@kktnk floppy]$ ls
    boot.msg*  initrd.img*  ldlinux.sys*  syslinux.cfg*  vmlinuz*
    [ktk@kktnk floppy]$
    tak nevim, jak mu to vnutit, evidentne by mel bootovat z toho initrd.img, ne?
    jo a kdyz dam jen entr, coz by podle ty hlasky melo nabootovat z dev/hde6, tak to stejne udela jen tolik, ze to zahrabe na disketu, a pak to rekne ze tam neni ten soubor .img

    doufam, ze jsem se vyjadril srozumitelne..
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  11. #11

    Standardní

    Já bych smazal fdiskem něžádoucí oddíly, vytvořil bych si novej pro / a do něj zkopíroval čimkoli (třebo cp) celej původní / (asi bych zvažoval, že odmountim další FS, kerý mám připojený ). Jasně že adresář /proc (a u mě i /dev - mám jádro 2.6 se zaopnutym devFS nebo jaxe to menuje) bych vynechal. Potom bych prostě ten oddíl přidal do LILO jako další systém a trošku si zkusil, jaxe mu žijel. Až kdyby mi to fungovalo bych zabíjel ten původní oddíl z už fungujícího systému novýho.

  12. #12
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    Citace Původně odeslal Martyk
    Já bych smazal fdiskem něžádoucí oddíly, vytvořil bych si novej pro / a do něj zkopíroval čimkoli (třebo cp) celej původní / (asi bych zvažoval, že odmountim další FS, kerý mám připojený ). Jasně že adresář /proc (a u mě i /dev - mám jádro 2.6 se zaopnutym devFS nebo jaxe to menuje) bych vynechal. Potom bych prostě ten oddíl přidal do LILO jako další systém a trošku si zkusil, jaxe mu žijel. Až kdyby mi to fungovalo bych zabíjel ten původní oddíl z už fungujícího systému novýho.
    tento postup uz je celkem jasny, jen me trapi jedina vec: hde1 je fat32, a je bootovaci. az ho zrusim, z ceho mi nabehne lilo??

    EDIT: bootovaci disk vytvoren, jen kdyz to bootuje, tak tam nabehne, ze hda je CDrom, a pak to totalne ztuhne.. neni to nejakej chybejici modul?
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  13. #13
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    tak jsem CDrom odpojil, a dopadlo to tak, ze se zarazil uz na mym PCI ide radici.. Ze by byl problem v nem? nebo v tom, co ma prijit na radu jako dalsi? u toho radice to pise neco jako not 100%native... will check for irqs later
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  14. #14

    Standardní

    Oddíl s FAT 32 není asi bootovací. Je tak maximálně aktivní, což znamená, že v MBR je napsáno, že OS se bude spouštět z něj. Ale dost pochybuju, že LILO máš zrovna v něm.
    Každopádně já instaluju LILO do MBR. V /etc/lilo.conf je to řádek:
    boot = /dev/hda
    Za a můžeš dosadit b, když disk, ze kerýho chceš bootovat je primary slave atd. Pokud není uvedeno číslo oddílu, pak je LILO přímo v MBR disku. Pokud je tam číslo oddílu, pak je LILO v boot recordu toho oddílu. Jetsli nemáš opravdu dřevní LILO, tak je instalace do MBR optimální, protože se nemusíš starat, jestli máš nějakej oddíl aktivní atd.
    Každopádně se podívej, kde vlastně máš LILO teď. Možná budeš překvapenej, že ten FAT oddíl máš už nějakou dobu aktivní poněkud zbytečně. Ale to fakt ničemu nevadí. Jinak, když smažeš LILO, tak ti systém vesele poběží fál a řešit to nebude, pokud ho nebudeš chtít startovat.

  15. #15
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    boot = /dev/hde, cili je to primo v MBR.
    takze muzu ten fat oddil poslat do pekel a nemusim se bat, co se stane?

    jinak restaruju kazdej den aspon jednou - rano, a nepripadam si tak jistej v kramflecich, abych prekopal ty partisny, zaeditoval lilo.conf, spustil lilo a pri pristim startu se jen modlil..

    no a koneckoncu zatim musim vymyslet jak s tou bootovaci disketou.

    co znamena v lilo.conf tohle:
    append="devfs=mount hda=ide-scsi acpi=ht"
    ? nema to co delat s tim radicem?

    mam na ty bootovacce tohle:
    append initrd=initrd.img root=/dev/hde6
    nechyni to tam treba?
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  16. #16

    Standardní

    no na tohle sou dobry rescue mody u dister anebo samotny rescue distra... pka muzes to lilo pozdeji doeditovat kdyz ti to nejede...
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  17. #17
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wohmatak
    no na tohle sou dobry rescue mody u dister anebo samotny rescue distra... pka muzes to lilo pozdeji doeditovat kdyz ti to nejede...
    rescue mod je mi platnej jak mrtvymu zimnik proste se do nej nedostanu kvuli tomu f1 bugu.
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  18. #18

    Standardní

    Hele, chlape, ve světě Linuxu platí zásada, že nejprv hledám v dostupnejch zdrojích a potom se ptám.
    Takže se aspoň neptej na to, co sem už napsal.

    boot = /dev/hde, cili je to primo v MBR.
    takze muzu ten fat oddil poslat do pekel a nemusim se bat, co se stane?
    Stane se jenom to, že nebudeš mít wídle.

    co znamena v lilo.conf tohle:
    append="devfs=mount hda=ide-scsi acpi=ht"
    ? nema to co delat s tim radicem?
    Ne. LILO spustí jádro s těmadle parametrama. Ale na co sou, to vim jistě jenom u toho hda=ide-scsi. To je kvuli vypalovacim softum. Ty totiž uměj jenom SCSI a timdle se jádru řekne, že maj pro /dev/hda emulovat SCSI, abys moh pálit.

    mam na ty bootovacce tohle:
    append initrd=initrd.img root=/dev/hde6
    nechyni to tam treba?
    Nepleť dokupy boot z diskety a z disku.

    Máš v lilo.conf něco podobnýho:
    Kód:
    image="/boot/vmlinuz"
            root="/dev/hde?"  #tam je oddíl, kde máš současnou instalaci Linuxu
            label="Neco"       #To je text, kerej vidíš na monitoru ve startovnim menu
            read-only
    Ty tam přidáš další image
    Kód:
     
    image="/boot/vmlinuz"
            root="/dev/hde?"    #dáš tam číslo toho oddílu, kam si nakopíroval / ze starýho oddílu
            label="NewLinuch" #treba
            read-only
    Eště asi smaž něco, co vypadá takle:
    Kód:
    other = /dev/hda1
    label = Wokna
    table = /dev/hda
    Potom spustíš LILO příkazem /sbin/lilo (sou prej dobrý důvody pro to, abys lilo nespouštěl bez zadání plný cesty k němu, ale jaký to sem už vypustil). Když to vypíše:
    Kód:
    added *Neco
    added NewLinuch
    tak je fšecko OK. Dyš to vypíše něco jinýho, tak si to zprasil, ale moc to neva, protože tam zustane původní zavaděč. Novej se totiž nainstaluje jenom v případě, že si nic nezprasil.
    Hvězdičku bude mít ten image, kerej je v lilo.conf první a ten to taky bude vysvícenej v boot menu.
    Vostatní věci neměň.

    A jestli ti tohle nestačí, tak si zaplať někoho, kdo ti to nainstaluje. Já se pudu živit psanim návodů pro SuSE.

  19. #19

    Standardní

    neni pravda ze kdyz napise tohle je vsecko ok... furt si muzes blbe nadefinovat partition anebo zadat nejaky nefunkcni append do kernelu....
    a ktk, sezen si naky poradny distro, kde se nemusi mackat f1
    a i v mdk by to melo jit, myslim ze staci misto linux nebo co je tam jako default napsat rescue....
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  20. #20

    Standardní

    No jo. Máš pravdu. Já mu nenapsal, ať ten append nechá stejnej a ať se nereje v image=... vod tý původní instalace.

  21. #21
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    296

    Standardní

    kazdopadne mu to ted nebootuje
    su zvedavej jak to nakonec vyresi

  22. #22
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    Zaplat panbuh za knopixxe )

    Du si to rozesrat podruhy
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  23. #23

    Standardní

    Citace Původně odeslal Martyk
    No jo. Máš pravdu. Já mu nenapsal, ať ten append nechá stejnej a ať se nereje v image=... vod tý původní instalace.
    jj ja vim, ja te chtel jenom doplnit, aby to nekoho nemystifikovalo....

    btw ktk uz ti to teda jede?
    Imagine there's no heaven and at once the sky is the limit
    Photoblog | Kapela

  24. #24
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    284

    Standardní

    Nakonec jsem to poresil jinak: udelal jsem jen prvni malou partition a na ni presunul linux, a zustalo tam volne misto, ale hde6 zustal hde6, takze z nej muzu jeste pracovat a az rozjedu system na hde1, muzu pokracovat vytvorenim dalsi partition a zrusenim linuxu na hde6.

    nejak se lilu neco nelibi:

    Kód:
    [root@kktnk bordel]# /sbin/lilo
    Added linux-beg
    Added linux *
    Added linux-nonfb
    Fatal: First sector of /dev/hde1 doesn't have a valid boot signature
    (tady je lilo.conf - jen jsem zkopiroval soucasne nastaveni a zamenil hde6 za hde1)

    upozornuju predem, ze v cfdisku mam hde1 oznacenou jako "bootable". viz zde

    Co s tim? na tu partition uz jsem presunul cely / filesystem krome /mnt a /proc (mnt si pak predelam, ted je vicemene nesmyslny, a navic bych asi kopiroval data rekurzivne z namotovanych oddilu, ktery tam nemaji co delat)

    Mimochodem: jen se mi to zdalo, nebo mi kdecka z knopixe jely mnohem svizneji nez ty co mam z mdk?
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  25. #25
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele sisi
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Auckland, NZ
    Příspěvky
    2 176
    Vliv
    281

    Standardní

    No, len tak z vykopu: podla lilo.conf chces z /dev/hde1 bootovat linux aj windows... a tie z ext2fs asi nenabootuje.
    Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. NVIDIA - Biosy a flashovani
    Založil Masster v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 491
    Poslední příspěvek: 22.03.2013, 02:05
  2. Reklamacni rad - softcom
    Založil Jezevec v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.05.2005, 14:50
  3. Jak presunout Linux z PATA na SATA
    Založil KDante v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 18.05.2005, 21:24
  4. Nedoléhající zadní chladič na pamětech DDR na grafice MSI FX
    Založil Nvidia fanda v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.12.2004, 15:45

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •