Citace Původně odeslal eX@t
LG 4082b
Traxdata 4x(asi 20)- vsetky OK iba jedno od 85% necitatelne
3A 4x-fuj
Traxdata DVD+RW 4x - OK
Traxdata DVD-RW 2x - OK
eProFormance 4x-OK
Arita 1x-islo 2x(ritek) ---zatial najlepsia znacka aku som mal - ani jedno DVD nepokazene moje mechanika ix cita velmi velmi dobre.

Ako kontrolu napalenych DVD pouzivam svoju kaliku DVD TEAC 516(hrozna mechanika) -podla nej zistujem ako kvalitne je DVD napalene.Ak mi scandisk v CD/DVD speed zbehne rychlo znaci to,ze medium je napalene kvalitne -co presne sedi na Aritu.

BTW - kupuje vôbec niekto DVD+R ? Ja som paru palil a aj so shitnimi znackami som spokojny.Ale kedze DVD+R stoja viac ako -R tak ich skoro vobec nekupujem

To si neviem moc dobre predstavit to testovanie pomocou scandisku n cdspeed pretoze pokial na dvd nevypalis rovnake mnozstvo dat taq sa ti ten cas posuva a nezda sa mi zeby boli nejake velke rozdiely v tej rychlosti. Ja som skusal hodnotit kvalitu podla rychlosti akou zacne citat mechanika a podla priebehu krivky ale ledze ma ta LG velmi vymakane citanie vidno rozdiel az pri velkom poskodeni. Takze ja verim len ked dam dvd otestovat v cdspeed 3 na PI/PO.

Kupil som zas nejake pluskove media prezmenu, po 7.7 mam slubenu z velkoskladu nejaku mechaniku taqze bude vecsi test.