Výsledky 1 až 14 z 14

Téma: Automatické spouštění cd v XP

  1. #1

    Standardní Automatické spouštění cd v XP

    Mám takovej problémek XPčka mi přestaly spouštět sami cd. V nabídce mechaniky je povolenu automat. spouštění ale nějak to nefachá. Kde se to dá ještě nastavit? Díky

  2. #2

    Standardní

    neinstaloval jsi program na virtuální CD-Romky ? tam totiž je možno tohle vypnout/zapnout, a často je to tam vypnuté (pro lidi co mají namountovaná CD neustále)...
    C2D Wolfheart stabilized...CoolingSys completed...Aurora 3D Black...full 120mm Wolfheart
    WinXP && Gentoo Powered Wolfheart http://img215.imageshack.us/my.php?i...pgentooqt2.jpg
    Intel Core2Duo E6300 1.86@3.2GHz cooled by Ninja Plus| Gigabyte DS4 | 1024MB Kingston 750@920MHz | sound | Gigabyte X1650Pro SilentPipe II | TEAC 40x & Toshiba DVD-RW | WD800JB 80GB | Logitech MX510 | Fortron 300W NP(PN) | MS Sidewinder Strategic Commander|Acer 1721hm
    C366 2@1,85V 32MB RAM, Slackware 9.1 router connected to Chello

  3. #3

    Standardní

    2 Smitka:

    Nainstaluj si TweakUI od M$ tam sa to nastavuje najjednoduchsie ....

    Inak v XP sa da oddelene nastavit automaticke spustanie pre DATA CD a aj AUDIO CD
    ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
    WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||

  4. #4

    Standardní

    No dobre, lenze co ak chcem tu maximalnu blbost vypnut...
    Otravuje ma, ze mi vecne po hodeni CD do mechaniky otvori explorer.
    Vsetko mam vypnute, otvara to jedine autorun CD a CD so zmiesanym obsahom a neviem sa toho zbavit.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  5. #5

    Standardní

    No dobre, lenze co ak chcem tu maximalnu blbost vypnut...
    Otravuje ma, ze mi vecne po hodeni CD do mechaniky otvori explorer.
    Vsetko mam vypnute, otvara to jedine autorun CD a CD so zmiesanym obsahom a neviem sa toho zbavit.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Axel
    No dobre, lenze co ak chcem tu maximalnu blbost vypnut...
    Otravuje ma, ze mi vecne po hodeni CD do mechaniky otvori explorer.
    Vsetko mam vypnute, otvara to jedine autorun CD a CD so zmiesanym obsahom a neviem sa toho zbavit.
    Ked to poriadne vypnes tak sa nemoze spustat ani Autorun CD
    ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
    WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||

  7. #7

    Standardní

    Já ale chci samospouštět cd a mam to i povolený i pro audio, data, video, dvd,... Ale nechce se tomu

  8. #8

    Standardní

    No lenze ako to vypnut
    Cez automaticke spustanie mam vsetko vypnute. Kde inde to este ide?
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Smitka
    Já ale chci samospouštět cd a mam to i povolený i pro audio, data, video, dvd,... Ale nechce se tomu
    Asi to bude chtit preinstalovat (stacilo by asi obnovit). Me to pred casem nechtelo poslouchat s fotakem: kdykoli sem ho pripojil, tak se mi spustilo okno (adresar) se souborama (jako z vymenitelnyho disku) a at sem nastavoval co sem moh, porad se mi nechtel pustit takovej ten pruvodce pro nahrani fotek do pocitace, tak sem se nastval a preinstaloval sem to a hned se mi to spousti tak jak chci..
    P4 2.4@2.58, Super Silent 4 TC (49°C/59°C - teplo=ticho:-), ASUS P4PE, Winbond 512MB DDR400T2.5@DDR390T2, Maxtor 80GB 7200ot/min., ATI Radeon VE 32MB(uz dlouho:-(), SB Live 5.1, Leadtek WinFast TV2000 Expert, Wingman Attack Extreme Digital.

  10. #10

  11. #11

    Standardní

    Problém s nespouštěnim se nějak vyřešil sám, prostě sem tam dal CD a vono se samo spustilo. Dva tejdy to nešlo a teď to najednou de. Asi je tam nějakej Microsoft-Duch.

  12. #12

    Standardní

    A ako odstranit z XP-cka to svoje autorun co mi ponukne tie svoje moznosty (open cd , open explorer atd) ? ako
    PC STORM

  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal Platon
    A ako odstranit z XP-cka to svoje autorun co mi ponukne tie svoje moznosty (open cd , open explorer atd) ? ako
    Bud v registrech, ale nevim klic (mozna to bude neco s "Autorun"), nebo pomoci TweakUI, tam je na to checkbox.
    P4 2.4@2.58, Super Silent 4 TC (49°C/59°C - teplo=ticho:-), ASUS P4PE, Winbond 512MB DDR400T2.5@DDR390T2, Maxtor 80GB 7200ot/min., ATI Radeon VE 32MB(uz dlouho:-(), SB Live 5.1, Leadtek WinFast TV2000 Expert, Wingman Attack Extreme Digital.

  14. #14
    Senior Member Avatar uživatele Lord Owl
    Založen
    03.09.2003
    Bydliště
    Vepřov (přehažte písmena)
    Příspěvky
    627
    Vliv
    259

    Standardní

    Citace Původně odeslal Pecaf
    Citace Původně odeslal Smitka
    Já ale chci samospouštět cd a mam to i povolený i pro audio, data, video, dvd,... Ale nechce se tomu
    Asi to bude chtit preinstalovat (stacilo by asi obnovit). Me to pred casem nechtelo poslouchat s fotakem: kdykoli sem ho pripojil, tak se mi spustilo okno (adresar) se souborama (jako z vymenitelnyho disku) a at sem nastavoval co sem moh, porad se mi nechtel pustit takovej ten pruvodce pro nahrani fotek do pocitace, tak sem se nastval a preinstaloval sem to a hned se mi to spousti tak jak chci..
    Jo, tohle mi dělá u mýho Canonu A40. Ten prográmek se jmenuje CanonZoomBrowser. Má to nabehnout, když to připojím. ale někdy to musím sakramentsky přemlouvat. Většinou tak, že ten program spustím, načtu Camera. Pak to vypnu a celej foťák znova připojím.Pak už to jede.
    To je ale pracný co?

    ad Autorun: Jedině TweakXP, tak ten to umí od.jebat . V registrech se moc hrabat neumím.

    Jinak jsou to ku.rvy v tom MICROSOFTU, kde berou tu drzost si myslet , že jsem takovej idiot a neumím si CD spustit sám. Nehledě k tomu, že když má někdo vypalovačku a nevypne to, tak mu to udělá pěknej bor.del.
    Core Duo2 2,66Ghz, 2048 DDR2-dual Kingmax, 320 Gb WDG RE2 SataII(16Mb cache),GeForce 7950GT 512 MB PCIe, NEC AD-7173A,DVD-RW/TOSHIBA SD-M2012,DVD, siť int. Realtek, mb-MSI P35 Neo2-FiR,int.Realtek HD Audio, mon. NOKIA 446 Pro.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Integrace updatů přímo do instalačního CD win 2k a xp?
    Založil dawsoo v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 07.09.2004, 01:13
  2. Problem s Win XP - automaticke aktualizace
    Založil D_a_v_i_d v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 07.09.2003, 19:54
  3. Win Xp instalcia ...
    Založil 5D v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 28.08.2003, 18:11
  4. WIN XP boot.ini change
    Založil Tomas Ruzicka v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 28.08.2003, 07:52
  5. WinXP a vlastní profil na spouštění CD
    Založil Ryki v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 27.07.2003, 16:25

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •