Stránka 13 z 14 PrvníPrvní ... 391011121314 PosledníPoslední
Výsledky 301 až 325 z 334

Téma: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

  1. #301

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Zdravím

    Můj problém se zdá být čistě softwareový

    Mám Radeon 9200 PRo 128MB a TV Grundig s 4pinovým vstupem S-Video
    Mám to propojené 2,5m kabelem S-Video
    Vše funguje jak má (fullscreen přehrávání videa,titulky,Theatre mode) až na to,že obraz je černobílý.
    Zprvu sem myslel že je to hardwarový problém,ale po nějaké době štelování ovladačů se mi podařilo dostat barevný signál ... vše fungovalo jak má,ale po nějaké době sem přepl kanál a když sem přepl zpět na AV tak jel obraz zase ČB
    Od té doby se mi ho už nepodařilo znovu chytnout barevně,a proto se ptám co mám proto udělat/jakco nastavit abych zase mohl mít barevný obraz ..

    předem díky za odpověď

  2. #302
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    320

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    co mas nastaveno za obrazovou normu u TV vystupu v Catalystech ? Z pohledu softwaroveho problemu a barev je toto jedine misto, kde muze byt zakopany pes. Dalsi moznost je samotna TV - nevim jak Grundig, ale Panasonic ma u nejakeho vstupu moznost dvou variant - clovek omylem klepne 2x na volbu vstupu (tlacitko AV a pak ctyri barevna tlacitka pro konkretni vstup) a ma obraz CB. Pak nam doma video jelo cernobile a ja po telefonu marne radil matine kde je co blbe . Nema neco takoveho i tva TV ?

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  3. #303

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Ty jo,fakt si měl pravdu,vstup AV má 2 varianty a na té druhé to jde barevně
    To mě fakt nenapadlo, díky moc za radu

  4. #304

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Mam nasledujici problem,uz se to tu myslim resilo nicmene bez vysledku.Mam Asus 3850,propojeny pres S-VIdeo na CRT TV. Vicemene vse funguje jak ma,ale podminkou je ze mam na LCD nastaveno 1024x768.Jenze je to 19" a ja tam potrebuju mit 1280x1024. Pri tomto rozliseni me ale zase na TV jde videt jen vyrez casti obrazu monitoru,ktery muzu posunovat.Theater mode tohle neresi.Zase je videt jen virez videa. Jde to nejak nastavit abych nemusel porad na LCD prepinat rozliseni? Diky za kazdou radu.

  5. #305

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Mám taky jeden problém s Tv-Outem.
    Na primarním monitoru (LCD 19") mám rozlišení 1280x1024 na sekundárním (TV) je max rozlišení 1024x768.
    Obraz na TV je vidět jen výřez, a posouvá se (to je bohužel vlastnost karet ATI)
    Video na TV jede jak má - tj. ve full screenu a celé.
    Problém nastane když PC resetnu nebo vypnu, pak se nastaví i na primárním monitoru rozlišení poue 1024x768.
    Vím že nějak to nastavit jde, aby to nedělalo (dříve jsem to tak měl) ale teď na to nemůžu přijít.
    Poradí někdo?

  6. #306

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Xhibit, jarnotrulli: toto mi robilo ked som mal mode clone, skuste si ten druhy monitor (tv) dat ako extension a rozlisenia by mali byt nezavisle a obraz na tv bude cely


  7. #307

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    2: ACE - jenze extendet plochu nechci - to pak lita mys za roh.
    Nicmene uz jsem na to prisel
    Na tyhle zalozce musi byt v polozce "For Displays of limited resolution capabilities" nastaveno na All resolution (uz si nepamatuju co je tam presne psano a ted jsem u jinyho pC)
    http://news.softpedia.com/images/rev..._004-large.png

    a na tyhle zalozce musi byt nastaveno "Enable video mode"
    http://news.softpedia.com/images/rev..._009-large.png

    Pak to jede jak ma. Na LCD 1280x1024 na TV 1027x768 (je to samo sebou vyrez,ktery se hybe) ale po zapnuti videa jede video tak ja ma (cele a pres celou obrazovku) Samozrejme na TV musi byt nastaven Theatre mode...

  8. #308

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    jarnotrulli: no vidis, chcel som pomoct a pomohol si ty mne, uz celkom dlhu dobu som sa cudoval preco mi uteka kurzor (tv mam vacsinu casu vypnute ale zrejme to uteka aj tak)
    diky za info


  9. #309
    Junior Member
    Založen
    25.04.2004
    Bydliště
    Vsetín, České Budějovice
    Příspěvky
    32
    Vliv
    0

    Question Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Zdravím,

    Prolézám už nějakou chvíli tohle forum, ale odpoved se mi bohuzel najit nepodarilo.

    Chci si pripojit TV k PC(Pres zluty Cinch). V pohode ji vidim v display manageru, ale nemuzu ji zaktivovat. Proste mi jenom zablika monitor a TV se prepne zpet do "offline" rezimu. Kdyz dam TV jako primar, tak ji rozjedu bez sebemensiho problemu, ale kdyz ji chci mit jenom jako rozsirenou plochu, tak ani prd. KDyz jsem mel jeste starou dobrou R9500Pro, tak mi to slo bez jedinyho problemu. Co mam X800XL a jedu to pres ten smesovac nebo jako to nazvat tak to proste nerozjedu.

    Nemate prosim nekdo radu Dik predem za odpoved.

    Tak se omlouvam, ze jsem sem zbytecne napsal... Cca na 9te strance jsem si vsiml ze nekdo prepojoval kabely vzadu na karte. Zkusil jsem teda pouzit druhy DVI vystup a najednou to funguje.
    Naposledy upravil Geofre; 13.04.2008 v 12:44.
    Opteron 144, Primecooler PC-HC5+, DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D, ASUS X800XL PCIe, 2x Kingston 512MB/400MHz UL, Zdroj Atrix 500W, Systém WIN XP SP2

  10. #310

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem?

    zdravím, potreboval by som poradiť. mám grafiku saphire ati radeon 9600 a keď zapnem TV OUT, tak mi obraz v TV skáče, nie stále, ale iba sem tam. Neviete či mám niečo v pc nastaviť alebo je to v TV? káble z TV OUT mám originál ku karte, ale v TV je iba scart vstup, tak mám dokúpenú redukciu cinch - scart. dík

  11. #311
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    47
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    312

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem?

    Citace Původně odeslal 83popo Zobrazit příspěvek
    zdravím, potreboval by som poradiť. mám grafiku saphire ati radeon 9600 a keď zapnem TV OUT, tak mi obraz v TV skáče, nie stále, ale iba sem tam. Neviete či mám niečo v pc nastaviť alebo je to v TV? káble z TV OUT mám originál ku karte, ale v TV je iba scart vstup, tak mám dokúpenú redukciu cinch - scart. dík

    Co tak skusit vytiahnut antenu ?
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  12. #312

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Zdravim mm takovy problem i kdyz se jedna o Nvidi mam 8800GTX a chci si na ni pripojit TV obycejnou CRT pres video vystup na graficke karte,jenomze mam redukci ke graficke karte jen 3 cinche cerveny,zeleny,modry tot vse,chtel jsem se zeptat jak to mam zapojit do TV v televizi je scard,s-video pro napojeni.diky

  13. #313

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Zdar, nejspis jsem varianta B, cili zluty vystup.
    Potreboval bych poradit pls jaky kabel koupit??
    Vsechny cinch kabely maji na obou koncich 3 konektory.
    Pls hodte kdyztak link.
    Diky

  14. #314
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    298

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Pokud má tvoje TV vstup obrazu přes 1 cinch a audio přes další 2 cinche, tak koupíš ten 3-cinch kabel a na straně pc dáš redukci z toho konektoru na grafice na 1 cinch a redukci na zvuk z jacku na 2 cinche.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  15. #315

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Citace Původně odeslal Peca-on-line Zobrazit příspěvek
    Pokud má tvoje TV vstup obrazu přes 1 cinch a audio přes další 2 cinche, tak koupíš ten 3-cinch kabel a na straně pc dáš redukci z toho konektoru na grafice na 1 cinch a redukci na zvuk z jacku na 2 cinche.
    Jo , dik. Ja myslel, ze jsou ty 3 cinche jen na obraz a ne na zvuk. A ktery je na obraz? Protoze jsou zelenej, cervenej a modrej.
    Jeste me zajima, nemusim zapojovat ty cinche na zvuk, ze ne? Protoze zvuk mam osefovanej pres bedny.
    Naposledy upravil Bradavice; 05.06.2008 v 18:09.

  16. #316
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    320

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Citace Původně odeslal Bradavice Zobrazit příspěvek
    Zdar, nejspis jsem varianta B, cili zluty vystup.
    Citace Původně odeslal Bradavice Zobrazit příspěvek
    Jo , dik. Ja myslel, ze jsou ty 3 cinche jen na obraz a ne na zvuk. A ktery je na obraz? Protoze jsou zelenej, cervenej a modrej.
    Jeste me zajima, nemusim zapojovat ty cinche na zvuk, ze ne? Protoze zvuk mam osefovanej pres bedny.
    Nahore pises, ze mas zluty cinch a dole ze mas zelenej, cervenej a modrej.
    To prvni je kompozit a to druhe komponent.
    To prvni pripojis do kazde TV (at uz primo a nebo pres redukci do SCARTu), to druhe jen do LCD/Plazmy ci drahych CRT, ktere maji komponentni vstup.

    Zvuk nemusis resit, ten muzes tahnout primo do repro/receiveru a kdovi ceho.

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  17. #317

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Citace Původně odeslal PetrT Zobrazit příspěvek
    Nahore pises, ze mas zluty cinch a dole ze mas zelenej, cervenej a modrej.
    To prvni je kompozit a to druhe komponent.
    To prvni pripojis do kazde TV (at uz primo a nebo pres redukci do SCARTu), to druhe jen do LCD/Plazmy ci drahych CRT, ktere maji komponentni vstup.

    Zvuk nemusis resit, ten muzes tahnout primo do repro/receiveru a kdovi ceho.
    Aha, to se spatne chapem . Ja v druhym prispevku mluvil o kabelu. Na TV mam zluty vystup.
    V tom pripade nevim jakej kabel mam teda poridit.
    Ten? http://www.alza.cz/propojovaci-kabel...5-m-d79510.htm

    nebo ten? http://www.alza.cz/propojovaci-kabel...5-m-d79501.htm

    Nebo uplne jinej?

  18. #318
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    320

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Citace Původně odeslal Bradavice Zobrazit příspěvek
    Aha, to se spatne chapem . Ja v druhym prispevku mluvil o kabelu. Na TV mam zluty vystup.
    nebo ten? http://www.alza.cz/propojovaci-kabel...5-m-d79501.htm
    Ano "tento" kabel. Podminkou je ale mit u graficke karty redukci mezi Svideo-Cinch female. Dost totiz pochybuju, ze by mela graficka karta vystup primo na cinch.
    Mimochodem, kompozitni propojeni je nejhorsi co muzes pouzit, takze investice do kabelu s cenou vice jak 100kc je brutalni vyhazovani penez.

    Kvalitativni retez:
    kompozitni-svideo/rgb-komponent-hdmi (svideo/rgb si nejsem jist co je lepsi).

    Ani nevim jakou mas kartu, ale pokud ATI, zkusil bych vyrobit redukci Dsub-SCART RGB, viz zdejsi forum (sekce elektronika a bastleni).

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  19. #319

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Zdravim,potreboval bych poradit,mam zapojeno pc s televizi pres s-video kabelem ale kdyz to naklonuju tak ma monitor jiny rozliseni a televize jiny rozliseni a nejde to vyrovnat,nevyte nekdo jak by to slo udelat,abych mel po naklonovani na monitoru rozliseni 1280X1024.Dik

  20. #320
    Junior Member
    Založen
    18.09.2008
    Bydliště
    ValMez a Prague
    Příspěvky
    11
    Vliv
    0

    Smile Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Zdarec. Tady je myslím docela slušně popsáno co a jak. Třeba se ti to bude hodit. http://www.netuj.cz/foto-video-hudba...nastaveni-graf

  21. #321

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Dobrý den. Mám malý dotaz. Přešel jsem z XP na Vista 64b . Dříve jsem dal v ovladačích grafické karty (ATI) u TV režim divadlo a pokud jsem pustil video (JetAudio), obraz byl okamžitě na TV přes celou obrazovku a já měl na monitoru jen malé okno. Nyní se mi toto nedaří zprovoznit. V ovladačích mám nastaveno u TV jako režim Divadlo, ale stále je prázdná obrazovka. Jen tapeta plochy. Vždy musím vzít okno s videem a přetáhnout ho na TV a tam maximalizovat. Dělám prosím něco špatně?
    Intel Core 2 Duo E8400 Zerotherm BTF90 / Abit IP35PRO / 2x 2GB PC1066 Corsair Twinx Dominator / Sapphire ATI HD3870 X2 / Asus DRW-1814BL / HL-DT-ST DVD-ROM GDR8164B / SATA WD640 / SATA Seagate 1000 /SATA Samsung 500GB / SATA Seagate 120GB / SATA Seagate 320GB / SATA Seagate 160GB / 2x SATA Hitachi 80GB / Asus Xonar DX PCIe / TV karta Leadtek WinFast TV2000XP expert / WiFi Edimax / panel Zalman ZM-MFC1 / Seasonic S12II-500 500W / BIGTOWER SHARKOON Rebel 12 Economy Edition / HP w2207h / Thrustmaster Force Feedback GT Racing Wheel / Logitech G15 v.1 / Genius Ergo 525 / Logitech z640

  22. #322

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    nemas nastaveno KLONOVANI OBRAZU. Mas nastaveno, ze se televize chova jako ROZSIRENA PLOCHA.

    melo by to byt na teto obrazovce - pretahnes TV do praveho policka a tusim pres prave tlacitko pak vyberes CLONE rezim. Nevsimej si toho zacervenaleho pole na obrazku, klikas na pravy "moniturek" v sekci "Desktop and display setup". Nad zacervenalym polem bys mel potom videt "[CLONE]" a ne "[EXTENDED]" (na obrazku)
    http://i61.photobucket.com/albums/h4...yst-rotate.jpg
    Naposledy upravil jimmy; 06.10.2008 v 07:44.

    Historie: C2Q Q6600 @3.2GHz (8x400) || MB: GB X48-DS5 rev 1.1 F8H || COOL: Thermalright Ultra 120 eXtreme || MEM: 4x 2GB Corsair Dominator PC2-8500C5@1066MHz
    Soucasnost: Ci7 3770 @default || MB: GB GA-Z77X-UD4H rev 1 F2 || COOL: Gelid Tranquillo rev2 || MEM: 2x 8GB Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL10 XMP
    VGA: Sapphire HD5870 VaporX / 1GB || HDD: 2x SSD Corsair M64 + 2x Velociraptor 74GB + WD 2TB Green || Sound: Realtek Azalia || Case: TT Eureka || PSU: Corsair HX620W

  23. #323

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Citace Původně odeslal jimmy Zobrazit příspěvek
    nemas nastaveno KLONOVANI OBRAZU. Mas nastaveno, ze se televize chova jako ROZSIRENA PLOCHA.

    melo by to byt na teto obrazovce - pretahnes TV do praveho policka a tusim pres prave tlacitko pak vyberes CLONE rezim. Nevsimej si toho zacervenaleho pole na obrazku, klikas na pravy "moniturek" v sekci "Desktop and display setup". Nad zacervenalym polem bys mel potom videt "[CLONE]" a ne "[EXTENDED]" (na obrazku)
    http://i61.photobucket.com/albums/h4...yst-rotate.jpg
    To jsem udělal, ale bohužel mi pak naskočí rozlišení na obou obrazovkách stejný, cože je max TV 1024x768 ale na monitoru mám default 1680x1050. A hnout s tím pak nejde.
    Intel Core 2 Duo E8400 Zerotherm BTF90 / Abit IP35PRO / 2x 2GB PC1066 Corsair Twinx Dominator / Sapphire ATI HD3870 X2 / Asus DRW-1814BL / HL-DT-ST DVD-ROM GDR8164B / SATA WD640 / SATA Seagate 1000 /SATA Samsung 500GB / SATA Seagate 120GB / SATA Seagate 320GB / SATA Seagate 160GB / 2x SATA Hitachi 80GB / Asus Xonar DX PCIe / TV karta Leadtek WinFast TV2000XP expert / WiFi Edimax / panel Zalman ZM-MFC1 / Seasonic S12II-500 500W / BIGTOWER SHARKOON Rebel 12 Economy Edition / HP w2207h / Thrustmaster Force Feedback GT Racing Wheel / Logitech G15 v.1 / Genius Ergo 525 / Logitech z640

  24. #324

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Ahoj
    nerad sem píšu, ale už si nevím rady.
    Mám dvě grafiky GeForce 6600 GT a ATI Radeon HD 2600 XT
    Zapojení PC - TV je realizovano
    PC -> S-Video + Jack -> prřes redukce na CINCHE -> přes rozdvojku (SCART + CINCHE) to jde do TV
    Pokud mám v PC 6600 GT jede mi obraz barevne na PAL-K1
    Pokud mam v PC 2600 XT nejede mi barevnej obraz na nic ani na PAL-K (PAL-K1 u ATIny nastavit nejde)
    Napadlo mě že kdyby šlo nastavit u ATI PAL-K1 měl by bejt barevnej obraz ne ? Ale nastavit to nejde... nechápu kde je chyba Rád bych se zeptal zda-li někdo nevíte? Rád ybch měl v PC HD 2600 XT protože je mnohem lepší a navíc na 6600 GT mi dělá problemy s PC už je hodně stará....
    Moc díky za rady

  25. #325

    Standardní Re: (TV OUT FAQ) Máte problémy s TV-OUTem? Řešte je zde...

    Zdravim vsechny,

    HD4670 (predtim 9600Pro a naprosto v pohode)... Jedu na Viste64 (predtim XP SP2). Snazim se pres Catalyst rozjet TV klasickym zpusobem... Nic se nedeje at delam co delam (nejsem vlastne v Catalystu ani schopen pretahnout monitor do okynka "MAIN")... Zkusil jsem odpojit monitor a TV nebehla... Napojil jsem potom monitor a nejak jsem to rozjel naraz... Ted kdyz mam opet plne funkcni monitor a chci pripojit TV tak zase nic... Vim ze to zni trochu chaoticky, ale lip uz to popsat neumim.
    Naposledy upravil Zemi; 21.09.2009 v 17:47.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. FAQ - čtěte než se zeptáte.
    Založil Jezevec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 18.02.2005, 05:25
  3. Kolik typu je RAID? (1,3,5,0,...)
    Založil Lada Zuzjak v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.11.2002, 09:04

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •