Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Poraďte, jaké vodní chlazení ?

  1. #1

    Standardní Poraďte, jaké vodní chlazení ?

    Ahoj, v oboru vodního chlazení jsem úplný začátečník, tak bych potřeboval poradit. Díval jsem se na stránky firmy Aquacool (www.aquacool.cz) a zalíbily se mi jejich produkty. Hlavně jejich sada Professional set (600).K této sadě bych dokoupil ještě chladič na GPU A teď k otázkám : Jaký máte názor na tuto firmu, jejich produkty a na jejich ceny ? Je lepší si pořídit čerpadlo EHEIM 1046 nebo 1048 ? Budu potřebovat chladit výměník větráčkem ? Pokud ano, tak jaký tichý !!! větráček za cenu do zhruba 500 Kč byste mi doporučili a firmu, kde bych ho mohl zakoupit (lepší by byl s regulátorem otáček!) ? Kolik metrů trubiček asi budu potřebovat ? Budou stačit tak 2-3 metry ? Je lepší výměník hliníkový nebo měděný ? Pokud znáte nějakou jinou firmu, která výrabí vodní chlazení, budu rád, když mi nějakou lepší doporučíte. Za každý váš názor a příspěvek budu velmi rád. Tohle by možná bylo lepší řešit přes ICQ (moje- 155200113)

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Prokop
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Brno/Olomouc
    Příspěvky
    1 340
    Vliv
    279

    Standardní

    no, ten vymenik nestoji za nic. ventilator mozna potrebovat nebudes zalezi co tim budes chladit.
    .

  3. #3

    Standardní Re: Poraďte, jaké vodní chlazení ?

    Citace Původně odeslal Figismo
    Ahoj, v oboru vodního chlazení jsem úplný začátečník, tak bych potřeboval poradit. Díval jsem se na stránky firmy Aquacool (www.aquacool.cz) a zalíbily se mi jejich produkty. Hlavně jejich sada Professional set (600).K této sadě bych dokoupil ještě chladič na GPU A teď k otázkám : Jaký máte názor na tuto firmu, jejich produkty a na jejich ceny ? Je lepší si pořídit čerpadlo EHEIM 1046 nebo 1048 ? Budu potřebovat chladit výměník větráčkem ? Pokud ano, tak jaký tichý !!! větráček za cenu do zhruba 500 Kč byste mi doporučili a firmu, kde bych ho mohl zakoupit (lepší by byl s regulátorem otáček!) ? Kolik metrů trubiček asi budu potřebovat ? Budou stačit tak 2-3 metry ? Je lepší výměník hliníkový nebo měděný ? Pokud znáte nějakou jinou firmu, která výrabí vodní chlazení, budu rád, když mi nějakou lepší doporučíte. Za každý váš názor a příspěvek budu velmi rád. Tohle by možná bylo lepší řešit přes ICQ (moje- 155200113)
    stačí EHEIM 1046 je tišší a levnější, přes ty hadičky stejně více vody za hodinu neprotlačíš,takže 1048 je zbytečná, dva metry hadiček bohatě postačí,pokud to nebudeš tahat ty hadičky bůhví kde, výměník radši měděný, já sám mám měděný z auta od honzAka a pohoda fouká na to 11x11cm větrák při 1300 otáčkách a není prakticky slyšet.
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jake vodni chlazeni - zadne homemade
    Založil pre.vit v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 03.10.2005, 07:35
  2. vodni chlazeni na Sapphire X800XT PE
    Založil Martin1974 v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 02.03.2005, 15:54
  3. Jaké je nejlepší vodní chlazení??
    Založil Guba68 v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 27.04.2004, 15:33
  4. Odešlo chlazení na GF3Ti500 - jaké nové ??
    Založil pinky v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 07.01.2003, 20:22
  5. Vodni chlazeni, prosim poradte
    Založil bitmap v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 15.11.2002, 18:36

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •