Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Windows XP nenabihaji ani v nouzovem rezimu

  1. #1

    Standardní Windows XP nenabihaji ani v nouzovem rezimu

    Mel jsem na disku 3 OS (Windows 98 na fat32, Linux RH8, Windows XP pro na NTFS). Jeste jsem tam mel 32GB oddil s daty taky NTFS.
    Pomoci Partition MAgicu 8 jsem ubral 2 GB z 32GB oddilu a pridal je oddilu Windows XP.To jsem musel delat z Windows 98.
    Po restartu uz Windows XP nechetli nabihat, po cerne obrazovce s logem WinXP a dole ubihajicim prouzkem se objevila jenom modra obrazovka s logem Windows XP a tim to skoncilo, welcome screen se uz nikdy neobjevil.
    Zkusil jsem nouzovy rezim - tentyz vysledek. At jsem delal co jsem delal nic nepomohlo.
    Ma takhle fungovat normalni operacni system? Driv jsem tam mel Windows 2000 a tem takova operace vubec nevadila. O linuxu a Win98 ani nemluve.
    Takze jsem se chtel zeptat, co s tim WinXP mam delat? Staci udelat jenom nejaka jednoducha uprava, nejaky trik o kterem nevim? A proc vlastne po takove triv.operaci WinXP uz nenabihaji?
    Jestli zna nekdo odpoved, predem dekuji.

    Jeste muj pocitac: PIIIceleron 1,3 GHz ,deska soltek cipset i850, disk Seagate Baracuda 4,grafika Ati radeon 9000 pro.

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    277

    Standardní

    Snadná odpověď. Po téměř shodných zkušenostech jako máš ty (po aplikaci SP1) jsem si vrátil W2KSP3 ..... a je to v pohodě ....
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  3. #3

    Standardní

    No jedina rada ked nefunguje ani safe mode with command prompt - odkopirovat data a reinstalovat ...

    A preco sa ti to stalo ....
    Hmmm Partition Magic nema v nazve dve "krasne" pismenka MS
    ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
    WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||

  4. #4

    Standardní

    To Aliencz:

    Diky. Asi to udelam,jeste tem WinXP dam dva dny,pak naschle.
    Ale kam ten vyvoj smeruje? Vzdyt ten M$ dela furt cim dal tim horsi OSy.
    (Aneb. nauc se Linux driv nez bude pozde.)

    To Deviant:

    Ja mam jeste Win98 a v nich NTFS klienta,takze na NTFS vidim, v tom problem neni.
    A proc se mi to stalo Jak to mam vedet?
    Proste jsem presunul nejake volne misto z jednoho oddilu do jineho a XPcka prestali nabihat. Ja nevim proc,za to muze mrkvosoft. Kdyz jsem totez udelal ve Win2000 tak to bylo v pohode. A to jsem si jeste myslel,ze PQMagic8 je nejnovejsi,takze bude i umet v pohode ntfs xpckovsky, ale mam spis dojem, ze ve WinXP bude neco,co kontroluje....ja vlastne ani nevim co. Asi kontroluji i jestli mam na celnim panelu zelenou LEDku na indikaci napajeni a cervenou na hard disk a jakmile tam dam jinou barvu tak xpcka prestanou nabihat. Je to jasne?

  5. #5

    Standardní

    2 howard:

    si ma nepochopil

    A preco sa ti to stalo ....
    - toto nie je moja otazka ....ale odpoved spolu s tym nasledujucim riadkom
    ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
    WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||

  6. #6

    Standardní

    2 Deviant:

    aha
    Proc by musel mit PQMAgic v nazvu MS? Kdyby pod Windows fungovali jenom programy od M$ tak by nikdo nic neudelal a byla by doba kamenna.
    A proc tedy pouziti PQMAgicu windowsum 2000 nevadi?
    Podle me principielne ten WinXP by to taky nevadilo,ale jsou proste uz tak udelane...mozna ze to schvalne hlidaji i rozdeleni disku a pak schvalne nefunguji...jestli jo...tak delete

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    2 Deviant:

    aha
    Proc by musel mit PQMAgic v nazvu MS? Kdyby pod Windows fungovali jenom programy od M$ tak by nikdo nic neudelal a byla by doba kamenna.
    A proc tedy pouziti PQMAgicu windowsum 2000 nevadi?
    Podle me principielne ten WinXP by to taky nevadilo,ale jsou proste uz tak udelane...mozna ze to schvalne hlidaji i rozdeleni disku a pak schvalne nefunguji...jestli jo...tak delete
    Ako pozeram asi nepoznas velmi slovo ... IRONIA
    ABIT NF7-S 2.0 ||AMD Mobile Barton 2600+ ||Corsair TwinX 2x512MB ||Inno3D GF 6800 128MB ||
    WD 120GB JB ||NEC DVD-RW ||LG 17" 1710B LCD ||Thermaltake Silent Boost ||

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Windows XP sp.1 + RAM 512, nevyužitá paměť, poraďte
    Založil Fishky v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 08.01.2004, 14:21
  2. Problem s modemem a Windows XP!
    Založil P3c0 v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 15.07.2003, 12:32
  3. Windows XP - zasekava se pri odhlasovani
    Založil howard v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 05.07.2003, 23:36
  4. Jak odinstalovat Windows XP Service Pack?
    Založil gulliver v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 04.12.2002, 16:18
  5. Windows XP startovani
    Založil Sepuca v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 28.10.2002, 09:55

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •