Zdravim,
prosim poradte mi s Windows XP pro sp1.

Mam v nich zalozeno vice uzivatelu, sam pod adminem nepracuju a obcas se stane, ze dam prepnout uzivatele, prihlasim se jako nekdo jinej (treba admin) neco udelam, odhlasim se a uz se to nikdy nevrati na ten seznam uzivatelu, zcerna obrazovka, mys neni videt, ale vsechny procesy bezi, winamp spusteny podemnou furt hraje, icq taky,....
Samozrejme XPcka nereaguji absolutne na zadne klavesy, ani power, takze se uz nemuzu k sobe vratit.
Pomuze jenom tlacitko reset.

Jeste dodavam, ze tam mam SP1 (bez nej to ale delalo taky) a jeste jsem tam instaloval vsechny mozny zaplaty ktere meli v nazvu -SP2- stazene z microsoftu, mam i nejnovejsi ovladace na grafiku a directx9a.

Nejcasteji se to stava, kdyz se pracuje pod jednim uctem treba pul dne (nebo staci 2 hodiny) a pak se prepnu (win+L) a prihlasim se na chvili jako nekdo jinej (napr. jako admin), neco udelam a odhlasim se (treba za 5 minut), tak uz nabidka uzivatelu nenabehne. Pokud sem byl nekde prihlasenej jenom chvili a prepinal, tak to nikdy neudelalo.
Vsiml jsem si, ze obcas se pri tom odhlasovani prepina rozliseni (zbytecne, mam vsude to samy) ale vetsinou se to z ty cerny obrazovky vrati do seznamu uzivatelu,ale nekdy prave ne.
Jinak XPcka slapou uplne v pohode.

Jeste jeden problem, mozna to s tim souvisi.
Nefunguje mi rezim spanku. Windows se z nej nikdy neprobudi. Pri nabehu projede dole ten bily prouzek a zasekne se to. Opet pomuze pouze reset.

Jeste muj pocitac:
PIII celeron 1,3GHz
Ati radeon 9000 pro
monitor AOC 7A+
disk Seagate baracuda IV 60GB

Toto se stava i na tomto pocitaci:
AMD Duron 850,
nVidia GeForce2 mmx
deska naka FIC

Prosim napiste sem do diskuze, jestli Vam to dela take,
popr. jestli by nekdo nevedel co s tim.

Dekuji
L.Vrana