Výsledky 1 až 15 z 15

Téma: obraz z DVD Notebooku na TV - problém

  1. #1

    Standardní obraz z DVD Notebooku na TV - problém

    Mám takový problém, když propojím S-video výstup notebooku s S-video vstupem TV tak vidím /i když drobet rozmazaně/ plochu s ikonama kurzorem myši... ALE, když spustím DVD film tak je tam jen pruh bez obrazu! Pokoušel jsem použít pomoc z jiného dotazu tady "jj theatre mode ......" ale taková nastavení jsem u své karty nenašel. Mám ATI Radeon mobility 7500. Pokud někdo víte jak to nastavit aby to šlapalo budu vděčen.

  2. #2

    Standardní Re: obraz z DVD Notebooku na TV - problém

    Citace Původně odeslal storm
    Mám takový problém, když propojím S-video výstup notebooku s S-video vstupem TV tak vidím /i když drobet rozmazaně/ plochu s ikonama kurzorem myši... ALE, když spustím DVD film tak je tam jen pruh bez obrazu! Pokoušel jsem použít pomoc z jiného dotazu tady "jj theatre mode ......" ale taková nastavení jsem u své karty nenašel. Mám ATI Radeon mobility 7500. Pokud někdo víte jak to nastavit aby to šlapalo budu vděčen.
    a na LCD ten obraz mas, vsak ?
    • Gentoo is the best -> !MDK <- sux
      Intel & Enermax & Tsunami rulez, ATI 9500 NP 128MB [thanx ATI Corp.
      ;-) ], 400 GB fast storage
      19316 3DMarks`01 <> 6047 3DMarks`03

  3. #3

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele honzAK
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    BUDEJICE-PRAHA
    Příspěvky
    2 088
    Vliv
    285

    Standardní

    LCD si dej jako sekundarni a S-VIDEO jako primarni, je to v nastaveni zalozka displays.

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal honzAK
    LCD si dej jako sekundarni a S-VIDEO jako primarni, je to v nastaveni zalozka displays.
    Presne tak, ta karta vie directshow iba na jednom vystupe, takze si musis zvolit na ktorom.
    • Gentoo is the best -> !MDK <- sux
      Intel & Enermax & Tsunami rulez, ATI 9500 NP 128MB [thanx ATI Corp.
      ;-) ], 400 GB fast storage
      19316 3DMarks`01 <> 6047 3DMarks`03

  6. #6

    Standardní

    Záložku displays jsem našel)) Jak ale nastavit cokoliv jako primární or sekundární? Jsou to ty zelená tlačítka - jedno s tečkou v kroužku a druhé se dvěma překrytými obdélníčky pod symboly TV, Monitor a Panel

  7. #7

    Standardní Re: obraz z DVD Notebooku na TV - problém

    Citace Původně odeslal storm
    "jj theatre mode ......" ale taková nastavení jsem u své karty nenašel. Mám ATI Radeon mobility 7500. Pokud někdo víte jak to nastavit aby to šlapalo budu vděčen.
    nastavení theatre mode (divadlo) možná nemůžeš najít proto, protože máš starší ovladače - přímo na kartě překrývání je to asi až od verze catalystů 3.2, každopádně 2.5 to nemají. v tom případě se tenhle mód dal zapnout přímo přes registry nebo pomocí r3d tweak. možná to 7500 neumožňuje.

    primární = s tečkou v kroužku, sekundární = obdélníčky, zkus nastavit obě jako primární
    Když už opravdu nevíš jak dál, přečti si návod! Né vždy to ale pomůže!
    Epox 8RDA+, AMD Thoroughbred 2GHz + 1GB DDR @ 200FSB, Hercules FDX 8500LE 250/250
    Nikon D70, Sigma 10-20, Nikkor 18-70, Nikkor 50/1.8, Nikon SB-600, IR filter

  8. #8

    Standardní

    Zkusil jsem různé kombinace - obě primární, LCD primární TV sekundární a naopak. Bohužel výsledek stejný. Stejná situace i při S-video propojení s projektorem. Pouze když připojím druhý monitor přes klasický VGA vstup tak na něm aniž bych cokoliv přestavoval jako primární či sekundární je obraz z DVD vidět normálně. Tož to jsem z toho Janek.

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal storm
    Zkusil jsem různé kombinace - obě primární, LCD primární TV sekundární a naopak. Bohužel výsledek stejný. Stejná situace i při S-video propojení s projektorem. Pouze když připojím druhý monitor přes klasický VGA vstup tak na něm aniž bych cokoliv přestavoval jako primární či sekundární je obraz z DVD vidět normálně. Tož to jsem z toho Janek.
    hned si nahod nove catalysty a potom skusaj
    • Gentoo is the best -> !MDK <- sux
      Intel & Enermax & Tsunami rulez, ATI 9500 NP 128MB [thanx ATI Corp.
      ;-) ], 400 GB fast storage
      19316 3DMarks`01 <> 6047 3DMarks`03

  10. #10

    Standardní

    Stáhni si nejnovější Catalyst 3.5 .Podívej se na www.cdr.cz.

  11. #11

    Standardní

    A co ten theatre mode? Nepodařilo se ti ho zapnout? Jak už bylo řečeno, nahoď nový catalysty nebo zkus ten r3d tweak.
    Když už opravdu nevíš jak dál, přečti si návod! Né vždy to ale pomůže!
    Epox 8RDA+, AMD Thoroughbred 2GHz + 1GB DDR @ 200FSB, Hercules FDX 8500LE 250/250
    Nikon D70, Sigma 10-20, Nikkor 18-70, Nikkor 50/1.8, Nikon SB-600, IR filter

  12. #12

    Standardní

    Nepodařilo aňžto na záložce překrývání - Overlay takovou možnost nemám.

  13. #13

    Standardní

    Stále si ještě nenapsal, jaký máš ovladače.

    Ta položka tam ve starších (2.5) ovládačích nebyla, bylo nutný to zapnout přes registry nebo přes r3d tweak, v 3.2 tam je na kartě překrývání (overlay) zaškrtávací položka divadlo (theatre), v 3.4 je tam tlačítko upřesnit, kde jsou ještě další nastavení ohledně theatre.

    Pokud sis nainstaloval novější ovladače (3.2, 3.4, 3.5) a tu položku tam nemáš, tak to zřejmě 7500 neumožňuje.
    Když už opravdu nevíš jak dál, přečti si návod! Né vždy to ale pomůže!
    Epox 8RDA+, AMD Thoroughbred 2GHz + 1GB DDR @ 200FSB, Hercules FDX 8500LE 250/250
    Nikon D70, Sigma 10-20, Nikkor 18-70, Nikkor 50/1.8, Nikon SB-600, IR filter

  14. #14

    Standardní

    Teď jsem nainstaloval ATI Control Panels 6.14.10.5014 a už mi to dává v záložce překrývání možnost - divadlo. Možnost upřesnit tam není. Samotný nový ovladač pro kartu /wxp-w2k-radeon-7-90-030605m-009438c/ mi po spuštění instalace hlásí Chyba INF Nebyl nalezen ovladač videa ?

  15. #15

    Standardní

    Tak už mi to šlape. Zřejmě pomohla instalace nové verze controlpanelu. Děkuji všem za odpovědi.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. základní použití filtrů pro DF
    Založil Jakubisko v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 215
    Poslední příspěvek: 28.02.2012, 19:12
  2. Prechazime na vBulletin
    Založil jedik v sekci fóra FAQ - často kladené otázky
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 01.02.2007, 23:29
  3. Reklamacni rad - softcom
    Založil Jezevec v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.05.2005, 14:50
  4. TV Out na GF 6600 GT PCI-E
    Založil vahy v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 18.04.2005, 08:14
  5. DVD RW - a problem s prepnutim regionu na cesky
    Založil Namornik v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 28.11.2004, 20:14

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •