Výsledky 1 až 23 z 23

Téma: ATI-TV wonder a WIN XP

  1. #1

    Standardní ATI-TV wonder a WIN XP

    Mám dotaz.Dá se nějak rozjet tento tv tuner na ixpéčkách?

  2. #2

    Standardní

    Ano da, mam ATI TV Wonder PCI stereo a Win XP Pro cz a beha to v pohode, ovladace se daji najit na www.ati.com.

  3. #3

    Standardní

    No, zas tak triviální to není... Mě nenašel soft na dodávaným CDčku tu kartu vůbec, poslední verze MMCčka, která TV Wonder oficiálně podporuje je 7.9, v 8.1 je údajně "bug", takže na tom by měla fungovat také... Já jsem si stáhnul jenom ovladače a používám stejně 3rd party SW - např. PowerVCR DL...

    Ale k otázce - ano, funguje, když se rozfunguje, tak bezproblémů...

    A tady je "návod", mohl bys tam něco najít (nemám už odkaz, takže se omlouvám za délku)

    Podařilo se mi rozchodit ATI TV Wonder VE pod Windows XP Pro.
    Byl to sice 30-minutový boj, ale vím jak na to, postup snad bude fungovat i u vás...
    Předem upozorňuju - zapomeňte na přehrávání TV v programu TV Player od ATI - je na hovno, částečně funkční jsou pouze ovladače...Jako TV player používám program od Cyberlinku - PowerVCRII DeLuxe v.3.0 (30-denní skoro plně fuknční verze - ale vy si s tímhle určitě poradíte, že jóóó?)) ) + patch pro WinXP (nevím, jestli funguje pro tento trial, ale pro plnohodnotnou verzi je OK) Navíc obraz není "nazoomovaný", jak se často setkávám u majitelů TV Wonderů s ovladači, zahrnované ve vyšší verzi MMC než je 2.0. Ano, někteří z vás jsou v pohodě, ale ne všichni...vím o čem mluvím. Ke všemu v PowerVCR je o poznání kvalitnější obraz...ale to je možná věc názoru...

    Takže:
    1) Stáhněte si MMC 7.1 pro TV Wonder
    2) Připomínám a píše to dokonce i ATI že tento samorozbalovací archiv neinstaluje najednou ovladače a MMC !!!
    3) Na dotaz nasměrujte rozbalení ovladačů pro TV Tuner a instalaci MMC na disk.
    4) Poté je musíte ručně ovladače nainstalovat. Jak No jednoduše...pokud máte Windows a kartu v pořádku, systém by měl oznámit nalezení nového HW, ale nenajde ovladače, tj. nalezne "Unknown Devices" ("Neznámá zařízení")
    5) Klikněte tedy pravým tlačítkem na "My Computer" ("Tento počítač")-> "Properties" ("Vlastnosti")-> záložka "Hardware"-> - >"Device Manager" ("Správce zařízení") a v "Unknown Devices" ("Neznámá zařízení") na device klikněte pravým tlačítkem a dejte "Update driver" ("Aktualizovat ovladač"), dotaz zaškrtněte "Install from a list or specific location (Advanced)", dále nechte zvolené "Search for the best driver in these locations", zaškrtněte checkbox "Include this location in the search" a zadejte tomu parchantovi cestičku, kde má ovladače hledat. Je to ta, kam vám instalátor ATI drivery pro tv tuner rozbalil. Jo a nezapomeňte povolit instalaci, když vám systém nahlásí, že drivery jsou od Microsoftu nepodepsané...
    6) Postupně takto updatujte drivery u všech nerozpoznaných zařízení a směrujte systém do oných pekel, kam vám je ATI instalaci naplácla.
    7) Po všech těch instalacích driverů k jednotlivým komponentům to bude chtít restart, protože Vám bude svítit konflikt u Video Crossbaru
    Teď si nainstalujte MMC, nejlépe jen TV.
    9) Zjistíte, že TV nefunguje. Že prý ovladače nefungují OK. Sakra.
    10) No, nezoufejte, najeďte opět na správce HW, na položky "Sound , video and Game controllers" ("Řadiče zvuku, videa a herních zařízení"), ty rozklikněte.
    11) Pravým tlačítkem najeďte na "ATI TV Wonder TVTuner, Philips WDM TVTuner (Pal,BG) a zvolte "Update Driver" ("Aktualizovat ovladač"), poté dotaz zaškrtněte "Install from a list or specific location (Advanced), dále a teď pozor, zvolte "Don't search. "I will choose the driver to install"
    12) Odškrtněte chceckbox s "Show compatible hardware" ("Zobrazit kompatibilní hardware") a vyberte ze seznamu "ATI TV Wonder TV Tuner, Temic WDM TvTuner".
    13) Myslím a to teď nevím 100pro, že bude probíhat update všech položek, které jsme v souvislosti s TV tunerem instalovali. U těch, až se vás systém zeptá, opět nasměrujte tam, kam se ovladače rozbalili a nechte instalovat jen to, co vám systém nabízí jako kompatibilní HW - neodškrtávejte checkbox "Show compatible HW"
    14) Jestliže updaty proběhly, bude to chtít restart.
    15) Poté by se měl TV player spustit. Ale bude vidět jen černá obrazovka, nebo nesmyslé čáry.
    16) Vypněte TV Player a najeďte opět na správce HW. Zde rozklikněte pravým tlačítkem "Sound , video and Game controllers" ("Řadiče zvuku, videa a herních zařízení"), pravým tlačítkem najeďte na "ATI TV Wonder TV Tuner, Temic WDM TvTuner" a zvolte "Update Driver" ("Aktualizovat ovladač"), poté na dotaz zaškrtněte "Install from a list or specific location (Advanced), dále a teď pozor, zvolte "Don't search. I will choose the driver to install"
    17) Odškrtněte checkbox s "Show compatible hardware" ("Zobrazit kompatibilní hardware") a vyberte ze seznamu zase "ATI TV Wonder TVTuner, Philips WDM TVTuner (Pal,BG). Po proběhnutí instalace nemusíte restartovat. Spusťte si TV Player....Vidíte ty naprosto rozházené řádky... ...no, říkal jsem, že je to na hovno...
    1 Takže si stáhneme PowerVCRII od Cyberlinku + patch pro WinXP (viz odkazy nahore)
    19) Nainstalujeme si PowerVCRII, nespouštíme ho a na něj aplikujeme patch.
    20) Spustíme PowerVCRII a v "System Settings" tohoto programu se nám objeví možnosti
    21) Nejprve nakonfigurujeme záložku V/A Devices, kde zvolíme "Video Source" - buď Composite nebo Tuner.
    22) Pokud zvolíme tuner, budeme muset ladit kanály...tj. v záložce "Channels" Tady nezapomeňte zvolit v Countries zem "Germany", protože jestliže zvolíte Českou republiku, objeví se, že zde máme systém SECAM...no kokoti, myslejí, že tu šplháme na stromech...takže zvolte "Germany", kde je nastavený systém PAL-B.
    23) Dejte OK a mělo by to chodit.

    Jo vlastně se mi po prvním nastavování stalo, že se nastavení poprvé neuložilo, ale podruhé to bylo OK. Jinak Teletext jsem nezkoušel, nezajímá mě.

    A nahrávání ? Ve WXP jsem ještě nezkoušel, ale když jsem PowerVCRII testoval ve W2K, do MPEG-2 mi nahrával super.

    Pro rekapitulaci stručnější návod ještě jednou:
    1) Nainstalujte ovladače z MMC7.1 ke všem nalezeným neznámým zařízením + TV Player který nepůjde díky nefuknčním ovladačům spustit
    2) Philips tuner přeinstalujte Temic Tunerem
    3) Nazpět přeinstalujte Temic Tuner Philipsem
    4) Stáhněte si a nainstalujte PowerVCRII od Cyberlinku vč. patche.
    5) Spusťe si program a nakonfigurujte zdroj signálu. Pokud používáte TV Tuner, tak nezapomeňte zvolit County "Germany"
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  4. #4

    Standardní

    No z meho pohledu to je dost trivialni, ja si poridil TV Wonder stereo pred asi tremi mesici a sosnul si 7.9 ovladace a no problem. Starsi sem nemel nutkani zkouset, neb kdyz neco beha jak ma, tak se do toho prece nevrtam, abych si to rozhasil. Kdysi sem cetl o problemech teto karty prave s ovladaci a Windows, ale ty sem nezazil, takze jsem spokojeny uzivatel teto TV karty. Jelikoz me staci jen sledovani zprav, obcas sport ci dokumenty, a nepotrebuji nejake jine veci typu nahravani videa, prehrani CD, ci co vse je za hovadinky v MMC, tak proste mohu tu kartu kartu pod XP jen vynachvalit, jak obraz, tak i ovladani, jen mozna dalkove ovladani chybi, ale to bych chtel moc, kdyz uvazim, ze sem tu kartu koupil za minimalni peniz

  5. #5

    Standardní

    No, nejde o starší MMC, ale o novější a s tím právě nešlape

    Jinak dálkáč si kup, stojí tak 300 bez DPH a je tak dobrej, že bych za něj dal i mnohonásobně víc!
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  6. #6

    Standardní

    Natv freaku sem cetl, ze 8.1 mmc nebeha na TV Wonderu PCI, tak sem jej ani nezkusil, ale jak sem psal vyse, tak MMC 7.9 no problem, 7.1 ci tusim este 7.5 sem nezkousel, nebylo mi to treba a sem s 7.9 spokojen, na ati strankach maji aj lokalizaci do cz a ruzne hovadinky, ktere ale nevyuziji

  7. #7

    Standardní

    Na co xxMB blbosti. Dva roky jedu na Uskovovych ovladacich ( http://www.iulab.com/download/848wdm_iu.zip ) + ATV2000 ( http://www.tvfreak.cz/down/get.php?idd=3 ). V zadnem systemu jsem nikdy nemel problem a ATV2000 je czech soft.
    Gigabyte 965-DS4 v3.3, Q9300, 4x1GB AData EE, Sapphire 4850

  8. #8
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    291

    Standardní

    co tady pise jan555 ma asi neco do sebe, protoze me se nikdy neporadilo TV Wonder VE na Win Xp rozbehat. udajne podporovane MC7.1 a bla bala nekdy nefungovalo.
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  9. #9

    Standardní

    No nevím jaký je v tech tunerech rozdíl, ale já mám čistě jen ATI-TV Wonder.Když sem skoušel referenční ovladače,tak mi to psalo, že karta vůbec není v kompu. A ty její drivery jsou to MMC ?Ono to totiž není na můj komp no ale sem za něj zodpovědný.

  10. #10

    Standardní

    Jo a mimochodem na WWW.ati.com píšou, že na ten tuner drivery nejsou a ani je neplánují. já teda zkusím ten návod. A dám vám vědět. To by byl bordel aby ten tuner za dva litry v těch XPéčkách nejel!!!!!!!!!!!!!

  11. #11
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    291

    Standardní

    jestli mas Wonder VE,tak urcite poreferuj
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  12. #12

    Standardní

    Já mám jak normální TV Wonder, tak VEčko (v jiném PC). Na konto tohohle threadu jsem to zkoušel a obě karty fungují s MMC 8.1. Takže podle mě nejjednodušší a rozhodně funkční postup je - nainstalovat ovladače (úplně v pohodě se to dá udělat standardním Windows Updatem!) a potom nainstalovat MMC 8.1, nebo jakýkoliv jiný soft na TV (PowerVCR apod.).

    Fakt nechápu k čemu je instalační CDčko, když se z něj nedá nic spustit... (hlásí, že v PC není podporovaná karta ani když je už nainstalovaná a funkční...).

    Takže - obě karty v XPčkách fungují (dokonce velice dobře!), jen zjistit instalační postup není úplně triviální .
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  13. #13

    Standardní

    takže ty ovladače jsou to MMC 8.1 ?

  14. #14

    Standardní Tv Wonder VE

    Proc tady resite sahodlouhy navody kdyz tady uz Shox psal o ovladacich od Uskova? Jsou naprosto best, bezi perfektne. U mne taktez kolem dvou let s tim rozdilem ze pouzivam na TV Dscaler...

    CPU: AMD Barton 2500+@2200 (11*200) 1,725V AXDA2500KV4D 9846487271310 AQZEA 0332TPMW || Cooler: AC Copper Silent 2 TC || MB: Soltek SL-75FRN2 || Memory: 2* 256 MB OCZ DDR400 CL2 - 7,3,2,2 || VGA: Nvidia GeForce MX440 64MB 250/400@340/420 (wanted ATI Radeon) || Power: Fortron 350W

  15. #15

    Standardní

    Na ten TV-Wonder existuje dálkové ovládání?To je blbost kde bys zapojil to čidlo??
    Athlon IXpé 2000+,1GB(MAJOR),MB MSI nForce2,HDD celkem 170GB ,CD-RW NEC,Matrox g550,SB Live,repro Logitech640,Hyundai 17´´,Pinnacle DV500,myš klavesnica.........

  16. #16

    Standardní

    To jan 555::::: Stáhl SEM SI TO POWERVCRII:NAINSTALOVAL A rozjel. No tuner už funguje, ale obraz je špatný( HROZNÝ ).Ten tuner nemám u sebe ale nastavil sem tam českou normu(měl tam být PAL, ale misto toho SECAM-B)mám jen tu 30-ti denní verzi a tam se ta norma nedá změnit.Poradíš mi jak?Hmmmm.... asi víš co sháním?
    Athlon IXpé 2000+,1GB(MAJOR),MB MSI nForce2,HDD celkem 170GB ,CD-RW NEC,Matrox g550,SB Live,repro Logitech640,Hyundai 17´´,Pinnacle DV500,myš klavesnica.........

  17. #17

    Standardní

    Athlon IXpé 2000+,1GB(MAJOR),MB MSI nForce2,HDD celkem 170GB ,CD-RW NEC,Matrox g550,SB Live,repro Logitech640,Hyundai 17´´,Pinnacle DV500,myš klavesnica.........

  18. #18

    Standardní

    Citace Původně odeslal SongoKan
    To jan 555::::: Stáhl SEM SI TO POWERVCRII:NAINSTALOVAL A rozjel. No tuner už funguje, ale obraz je špatný( HROZNÝ ).Ten tuner nemám u sebe ale nastavil sem tam českou normu(měl tam být PAL, ale misto toho SECAM-B)mám jen tu 30-ti denní verzi a tam se ta norma nedá změnit.Poradíš mi jak?Hmmmm.... asi víš co sháním?
    No, chce to každopádně tu plnou Ale tuším, že i v tom trialu se dá nastavit norma, ale jenom při prvním spuštění... Každopádně u všech se nastavuje např. Německo, nebo Belgie, teda PAL B/G.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  19. #19

    Standardní

    Citace Původně odeslal SongoKan
    Na ten TV-Wonder existuje dálkové ovládání?To je blbost kde bys zapojil to čidlo??
    Ati (teraz Hercules) predava Remote Wonder - dialkove sa pripaja na USB (prijimac), radiovy prenos - nemusi byt priama viditelnost, lacne - nema chybu
    Je k tomu SDK, mozes si vyrobit ovladanie aj k inym programom - alebo stiahnut - pouzivam to k powerDVD - teraz mi napadlo ze si stiahnem modul aj k mv2player

  20. #20
    Junior Member
    Založen
    09.05.2003
    Bydliště
    Brno, Otrokovice
    Příspěvky
    54
    Vliv
    256

    Standardní

    Možná sem to někde přehlídl(jestli jo, tak sory), ale kámošovi taky nešla ATI TV pod XP a někde se dočetl, že při spouštění je potřeba držet Shift nebo Ctrl. Zkusil to, a jelo to. Než začnete prodávat svoje televizní karty, zkuste tuto "fintu".

    Jestli to bylo napsáno výše, tak se omlouvám, ale četl jsem nepozorně (málo času)..
    AMD Athlon XP 1700+ @ 166x12; 1.5V(default), SPIRE Falcon Rock II(2400ot)
    LITEON AA261 - KT400, 1024MB DDR400 CL2.5 Transcend ;Daytona (YUAN) Radeon 9100 128MB (1,2)(Samsung 4ns) 250/238@275/270 , 20GB Seagate Barracuda III (7200)
    Creative SB128 via 2.1 snd sys, LAN 10/100(RTL 8139), 19\" LG Flatron F900B, CD-RW/DVD LG GCC-4520B, ATI Remote Wonder
    case KME CX2359 300W

  21. #21

    Standardní

    Citace Původně odeslal daso
    jestli mas Wonder VE,tak urcite poreferuj
    No. Nebylo to sice na mne, ale na K7S6A jde TV Wonder VE rozbehat jen s jistou verzi BIOSu. Uz jsem to tady pred nejakou dobou psal.

    ECSko nemam a nevzpomenu si co to bylo za BIOS. Bezne to nejde a muze za to ECS, ktera se na opravu BIOSu vyflakla.

    Pouzival jsem MMC 7.1 a zadny problem nebyl. Ale s tou novou verzi MMC 7.9 se to moc nesnaselo. Ani ted s MSI ta 7.9 neni OK. Zlobi mi s ni iuVCR.

    Zkus pohledat na netu, nebo tady ve forech.
    | MSI K7N2 Delta-L | AMD Athlon XP 2400+ (12*166) | CoolerMaster CP5-7JD1B-0L | 2x256MB DDR333 | ATI Radeon 8500 |

  22. #22

    Standardní

    Citace Původně odeslal fish
    Citace Původně odeslal SongoKan
    Na ten TV-Wonder existuje dálkové ovládání?To je blbost kde bys zapojil to čidlo??
    Ati (teraz Hercules) predava Remote Wonder - dialkove sa pripaja na USB (prijimac), radiovy prenos - nemusi byt priama viditelnost, lacne - nema chybu
    Je k tomu SDK, mozes si vyrobit ovladanie aj k inym programom - alebo stiahnut - pouzivam to k powerDVD - teraz mi napadlo ze si stiahnem modul aj k mv2player
    O tom už tady bylo napsáno spousta... Je fakt dobrý a nejlepší na něm je, že VO stojí 300 bez DPH
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  23. #23

    Standardní Re: ATI-TV wonder a WIN XP

    tak to tady trosku ozivime ne
    ted sem to chtel zapojit na Win 7 32bit a nejak nemuzu sehnat ovladace

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATi Catalyst 5.12 WHQL
    Založil no-X v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 13.12.2005, 07:12
  2. ATI CATALYST™ 5.5
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 18.05.2005, 15:06
  3. ATI 9800se AIW ...zmizi obraz TV jde jen zvuk
    Založil alois v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 26.08.2004, 12:25
  4. HELP - mizerná komunikace mezi Win XP a Win 200x Server
    Založil koumes74 v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 23.08.2004, 21:36
  5. ovladače ATI - výpadky ve Win XP
    Založil malli v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 30.03.2004, 07:10

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •