Výsledky 1 až 19 z 19

Téma: UD tym OC.cz

  1. #1

    Standardní UD tym OC.cz

    Zdravim, pred par dny jsem taky zacal pocitat

    Zajima me, jestli je to jeste aktualni nebo tym overclocking postupne upada?

  2. #2

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    Citace Původně odeslal Phate
    Zdravim, pred par dny jsem taky zacal pocitat

    Zajima me, jestli je to jeste aktualni nebo tym overclocking postupne upada?
    si pozri statistiky, kedysi bolo asi o 20% viac bodov denne +-, lenze casom odpadli niektory "velky" poctari ... netvrdil by som ale ze upada (stale stupa v rebricku, aktualne 69!)
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  3. #3

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    Citace Původně odeslal MadCap
    Citace Původně odeslal Phate
    Zdravim, pred par dny jsem taky zacal pocitat

    Zajima me, jestli je to jeste aktualni nebo tym overclocking postupne upada?
    si pozri statistiky, kedysi bolo asi o 20% viac bodov denne +-, lenze casom odpadli niektory "velky" poctari ... netvrdil by som ale ze upada (stale stupa v rebricku, aktualne 69!)
    oki, zkusim poprosit kamose jestli by to nehodil na nasi paterni sit aby trochu zamestnal ftp servery

  4. #4
    Junior Member
    Založen
    25.07.2003
    Bydliště
    Plzeň ...... město piva
    Příspěvky
    75
    Vliv
    254

    Standardní

    Kazdej prirustek se hodi. Je pravda ze pocatecni nadseni opadlo, ale ja UD rvu porad na vsechny kopmy na ktery se dostanu
    Jeste by to chtelo linux verzi.....pokud us je tak me nestrilejte nejak sem to asi zaspal.
    Nový stroj se bude stavět.. zatím Gigabyte EP45-DS4; Corsair 2x2GB DDR2 1066 MHz Twinx Dominator CL5; Core2DuoE8400@stock; Radeon HD4850@stock + Accelero S1+12cm fan; ENERMAX LIBERTY DXX 500 W

  5. #5

    Standardní

    prave po linux verzi jsem se shanel ale nikde nic .

    Jeste dotaz, jde pustit UD na vice pocitacich na muj account nebo se ta prace musi rozdelit jinak?

  6. #6
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    291

    Standardní

    jo jde to na kolika kompech chces s tvym loginem

    co sem se posledne dival (dost dlouho), tak tuxova verze bohuzel nebyla :/

    PC - Pentium G3258 - 4.5GHz, Gigabyte GA-Z97P-D3, DDR3 3x8GB 1866, MSi GTX970 Gaming 3.5G, nejaky to 256GB SSD a par tera HDD, case Zalman Z9 U3
    NTB - HP EliteBook 8470p - Core i5-3320M (2.6GHz), 8GB RAM, ATi 7570M 1GB, 500GB+250GB HDD a dalsi serepaticky okolo
    Bike - Honda VFR 800 V-tec, 80kW/10500, 244Kg, obuti Michelin Pilot Road, mist k sezeni: 2, SVO faktor = stredni (zalezi na pilotovi)


  7. #7

    Standardní

    ouki tak uz to jdu nutit ostatnim

    ta linux verze je docela potreba pokud to chci pustit na serverech a routerech . S wine by sice mozna hezky pocitali ale moc neroutovali

    a posledni problem: pokud chci aby mi to bralo volny misto na disku z D: tak to musim nainstalovat na déčko nebo se to da nejak preklenout v registrech. Jde o to, ze na c: mam volnych jen 6GB a zbytecne dostavam min bodu

  8. #8

    Standardní

    po roku som zacal opet pocitat. potrebujem vykurit izbu na intraku (podla mna duchaplnejsia volba ako prime95)
    Ale musel som si zmenit nick, lebo som zabudol heso
    a nezadal som mail

    kde su teras statistiky? ak som si dobre vsimol statsman uz UD nerobi
    ECS L7S7A2; Axp1700@180*12; corsair 1GB 400@360 2,2,2,5 ; GF6600diam@555/577 ; maxtor80GB; Philips 109B5,enermax 370W

  9. #9
    Junior Member
    Založen
    25.07.2003
    Bydliště
    Plzeň ...... město piva
    Příspěvky
    75
    Vliv
    254

    Standardní

    ted us asi jenom na domovskej strance http://www.grid.org/home.htm
    ale tam je to taky docela prehledny kdys se v tom naucis orientovat.
    Je pravda ze statsman byl vo dost lepsi.
    Nový stroj se bude stavět.. zatím Gigabyte EP45-DS4; Corsair 2x2GB DDR2 1066 MHz Twinx Dominator CL5; Core2DuoE8400@stock; Radeon HD4850@stock + Accelero S1+12cm fan; ENERMAX LIBERTY DXX 500 W

  10. #10

    Standardní

    s tym odkazom si mi moc nepomohol
    nieco konkretnejsie by sa nenaslo? (najme team).
    napis prosim cestu ako sa k niecomu dostat (po prihlaseni mam vsade v statistikach presipacie hodiny(asi 5min) a potom error.
    mam povolene len http ,ale tym to asi nebude.

    edit: tie statistiky na domovskej stranke su OK (moja blbost).
    a aj na heslo som si spomenul

  11. #11
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    248

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    tak jsem se dnes připojil do týmu OC. po době jsem opět začal počítat, ale tentokrát jsem to pojal vě větším. zatím jedu na 3 mašinách a minimálně další 2 ještě přibudou
    On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, ‘Okay, this is the limit.’ As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.

  12. #12
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    291

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    Super. Ja mam ted v praci na starost sice 100+ kompu, ale bohuzel si nemuzu dovolit nikde UD naistalovat Je to skoda, protoze 1/3 sou P4 3GHZ.

  13. #13
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    248

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    Citace Původně odeslal Maxik
    Super. Ja mam ted v praci na starost sice 100+ kompu, ale bohuzel si nemuzu dovolit nikde UD naistalovat Je to skoda, protoze 1/3 sou P4 3GHZ.
    to je škoda. docela by to posunulo tým kupředu. koukal jsem, že tým oc.cz by mohl brzy dohnat ten tým před námi. počítají toho déně méně ,)
    On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, ‘Okay, this is the limit.’ As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.

  14. #14
    Junior Member
    Založen
    25.07.2003
    Bydliště
    Plzeň ...... město piva
    Příspěvky
    75
    Vliv
    254

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    Citace Původně odeslal Maxik
    Super. Ja mam ted v praci na starost sice 100+ kompu, ale bohuzel si nemuzu dovolit nikde UD naistalovat Je to skoda, protoze 1/3 sou P4 3GHZ.
    Hmmm skoda, ale je ti jasny ze to de udelat i aby nebylo videt ze tam UD je... akorat porad bude v bezicich procesech videt a vytizeni procaku bude taky 100%, ale ta modra ikonka vpravo bejt nemusi a UD nemusi bejt nainstalovany v programech.... ale zase musis nainstalovat toho deamona takze si asi moc nepomuzes..... ale takle sme to driv meli na jednej zakladce a nikdo na nic neprisel....
    skus nad tim popremejslet
    Nový stroj se bude stavět.. zatím Gigabyte EP45-DS4; Corsair 2x2GB DDR2 1066 MHz Twinx Dominator CL5; Core2DuoE8400@stock; Radeon HD4850@stock + Accelero S1+12cm fan; ENERMAX LIBERTY DXX 500 W

  15. #15
    Bulharský mafián mince Avatar uživatele Zilla
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Jihlava
    Příspěvky
    1 450
    Vliv
    288

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    Citace Původně odeslal Kill All
    Hmmm skoda, ale je ti jasny ze to de udelat i aby nebylo videt ze tam UD je... akorat porad bude v bezicich procesech videt a vytizeni procaku bude taky 100%, ale ta modra ikonka vpravo bejt nemusi a UD nemusi bejt nainstalovany v programech.... ale zase musis nainstalovat toho deamona takze si asi moc nepomuzes..... ale takle sme to driv meli na jednej zakladce a nikdo na nic neprisel....
    skus nad tim popremejslet
    Jemu to jasne rozhodne je, tomu ver. Ale otazka zni spis takhle: je TOBE jasne, ze si netroufne riskovat svoji praci kvuli afere s UD klienty na firemnich pocitacich jen proto, aby mel nas tym o par bodu tydne vic?
    Stipendium peccati mors est
    Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas


    Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!

  16. #16
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    291

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    Problem je spis v tom ze ve firme vsude bezi na kompech SW kterej si muze oscanovat co je naistalovano, dalsi je ten ze takovydle veci se pouzivat u nas nesmej, a dalsi je ten ze vsechen traffic ven de pres proxy, ktera si traffic samozrejme loguje a to podle uzivatele (musim se na tu proxy prihlasit)... to fakt nebudu skouset, zvlast protoze vim jakej je clovek co tu proxy spravuje

  17. #17
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    248

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    holt škoda. leda dát správci proxy do bagety prášek na spaní a až by vytuh, nainstalovat mu UD na jeho dispečerský stroj a jít si stěžovat šéfovi, že je nějaká zasekaná proxy ,) uvolněné místo proxy mastera potom zaujmout a využít celou squadru

    btw. do konce týdne se chystám přihodit další kalkulačku k mému uživateli, celkem tedy 5. počítač. ještě 2795 dalších a můžu pomýšlet na první místo v deních počtech
    On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, ‘Okay, this is the limit.’ As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.

  18. #18

    Arrow Re: UD tym OC.cz

    Citace Původně odeslal vauxhall.uk
    tak jsem se dnes připojil do týmu OC. po době jsem opět začal počítat, ale tentokrát jsem to pojal vě větším. zatím jedu na 3 mašinách a minimálně další 2 ještě přibudou
    Taky jsem znovu zacal, vlivem zavedeni netu do nasi vesnicky Tak uvdime jak to bude pribyvat
    "Work"Station: E8400||4GB RAM||WIN 7||ATI||Samsung 24"||X25 SSD

  19. #19
    Member Avatar uživatele vauxhall.uk
    Založen
    06.09.2004
    Bydliště
    Hradec Králové
    Věk
    40
    Příspěvky
    341
    Vliv
    248

    Standardní Re: UD tym OC.cz

    Citace Původně odeslal neGryk
    Taky jsem znovu zacal, vlivem zavedeni netu do nasi vesnicky Tak uvdime jak to bude pribyvat
    Tochovice on-line tak jsem zvědav na tu naši competition. už mám 5 device instalations a nejspíš si dočasně doma zažehnu ještě 2 ,) po 13 dnech v týmu OC už jsem nalezlej v TOP150 a TOP100 už se očekává v nejbližších dnech
    Naposledy upravil vauxhall.uk; 22.01.2006 v 14:34.
    On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, ‘Okay, this is the limit.’ As soon as you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •