Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Na MSI KT4V mi nejde ATI TV Wonder

  1. #1

    Standardní Na MSI KT4V mi nejde ATI TV Wonder

    Koupil jsem novou desku a vube mi to nejde spustit.Nejdříve to hlásí že program provedl neplatnou operaci,a při druhém pokusu to napíše toto:

    The TV player failed to initialize the video
    Ensure the correct video drivers have been instaled and close any applications which may be playing video before attempting to restar TV

    Pomůžou mi nějaké jiné ovladače ?Mam nainstalovaný Win ME.Dřív to šlo v pohodě(MSI K7T Pro2A)

    SB Live jsem už zabalil do krabice.Ten se vstekal taky
    Prostě už je v popelnicovém provedení

  2. #2

    Standardní

    A přeinstaloval jsi ty Win ME?
    Notebook Fujitsu-Siemens, Athlon XP-M 2400+, 768MB DDR, 40GB HDD, 80GB USB HDD, DVD/CDRW, Radeon 9000 64MB, net WiFi.

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal Tuleň
    A přeinstaloval jsi ty Win ME?
    Samozřejmě

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    325

    Standardní

    zkus pouzit ATV2000, tu chybu jsem videl snad 100x , ale od doby co mam W2k (cca 2 roky) jsem se s ni nesetkal, takze ti nemuzu sdelit, jak se ji zbavit...

    PS: pokud budes instalovat ATV, tak nezapomen i btdrv.exe jinak ti to zase nepojede a budes vzteklej jeste vic
    ATV2000 hledej na www.tvfreak.cz

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Petrt
    zkus pouzit ATV2000, tu chybu jsem videl snad 100x , ale od doby co mam W2k (cca 2 roky) jsem se s ni nesetkal, takze ti nemuzu sdelit, jak se ji zbavit...

    PS: pokud budes instalovat ATV, tak nezapomen i btdrv.exe jinak ti to zase nepojede a budes vzteklej jeste vic
    ATV2000 hledej na www.tvfreak.cz
    Tak to taky nejde.Podařilo se mi naladit jenom zvuk,ale obraz nikde.V programu bTV Professional se mi obraz naladit podařilo,ale hodně špatnej.
    Neni třeba něco nastavit v BIOSU ?

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele PetrT
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Brno/Ždánice
    Příspěvky
    3 133
    Vliv
    325

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zdenek Teska
    Citace Původně odeslal Petrt
    zkus pouzit ATV2000, tu chybu jsem videl snad 100x , ale od doby co mam W2k (cca 2 roky) jsem se s ni nesetkal, takze ti nemuzu sdelit, jak se ji zbavit...

    PS: pokud budes instalovat ATV, tak nezapomen i btdrv.exe jinak ti to zase nepojede a budes vzteklej jeste vic
    ATV2000 hledej na www.tvfreak.cz
    Tak to taky nejde.Podařilo se mi naladit jenom zvuk,ale obraz nikde.V programu bTV Professional se mi obraz naladit podařilo,ale hodně špatnej.
    Neni třeba něco nastavit v BIOSU ?
    ne, to neni potreba. Zkuste si stahnout univerzalni ovladace pro tuto kartu a nepouzivat ty od ATiny....

    web: Apple MacMini 2018 | Intel i5 3.0GHz | 16GB RAM | 512GB SSD | Dell U2412M
    games: Intel i5-2500K@4GHz | GB Z68MA-D2H | Kingston HyperX 8GB DDR3 | MSI GTX770 Lightning | Samsung 840 EVO 120GB + Crucial MX300 525GB | Seasonic M12II 620W
    data: Intel G2020 | GB B75M-D3V | Transcend 4GB DDR3 | 4x WD RED 3TB | Ubuntu Server

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Zdenek Teska
    Citace Původně odeslal Petrt
    zkus pouzit ATV2000, tu chybu jsem videl snad 100x , ale od doby co mam W2k (cca 2 roky) jsem se s ni nesetkal, takze ti nemuzu sdelit, jak se ji zbavit...

    PS: pokud budes instalovat ATV, tak nezapomen i btdrv.exe jinak ti to zase nepojede a budes vzteklej jeste vic
    ATV2000 hledej na www.tvfreak.cz
    Tak to taky nejde.Podařilo se mi naladit jenom zvuk,ale obraz nikde.V programu bTV Professional se mi obraz naladit podařilo,ale hodně špatnej.
    Neni třeba něco nastavit v BIOSU ?
    Jj dej tam drivery od Ivana Uskova (super) http://www.iulab.com/ . JA je pouzivam od zacatku. Nejdulezitejsi je nepouzivat drivery od ATIny.
    Gigabyte 965-DS4 v3.3, Q9300, 4x1GB AData EE, Sapphire 4850

  8. #8

    Standardní

    Tak problem bude asi v kartě.Když nainstaluju XP a strčím tam TV kartu,tak se XP tak nase..u že už počitač nenaběhne.Počitač se před zobrazením slova VÍTEJTE sekne nebo se restartuje.Nestihnu ani nainstalovat nějaký ovladače.Dívné je že na starý desce funguje

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. NVIDIA - Biosy a flashovani
    Založil Masster v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 491
    Poslední příspěvek: 22.03.2013, 02:05
  2. FAQ: Mechaniky a média (2.9.2007)
    Založil peta303 v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 25.08.2007, 02:08
  3. Prečo mi nejde Celeron 633? Jak na to???
    Založil JUCE v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 14.05.2003, 23:41
  4. Neco se mi podelalo na desce MSI K7T Turbo, help me please..
    Založil Raddekk v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 04.05.2003, 01:30

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •