Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 74

Téma: Winamp 5.04

  1. #1

    Standardní Winamp 5.04

    What's New?

    JTFE v0.96
    Added Coding Technologies' AACPlus decoder
    fixed deletion of temporary generated WAV files after a burning process on some computers
    fixed typo in some context menu shortcuts
    fixed slowness IPC bug caused by gen_hotkeys
    added "clear" button in internet radio/tv views
    added screenshots of classic/modern mode in installer
    fixed MP3 bitrate calculation (in_mp3 was reporting incorrect lengths on some MP3s)
    fixed incorrect length reporting on long WMA files
    better fix for pledit/video windows showing up at startup when minimized
    fixed db text bug when moving EQ sliders upgraded MP3 encoding to LAME v3.96
    fixed crash in WMA playback when using WMA v8 codecs
    updated default streaming values in in_nsv
    added Winamp.com Audio&Video views in the Media Library
    fixed tiny memory leak in in_cdda
    added right click context menu on "Now Playing" item in Media Library
    added script/ActiveX disabling for Media Library's minibrowser (on by default)
    fixed memory leak on MP3 files with messed up ID3v2 tags
    fixed visualization when playing CD tracks
    fixed proxy userass@serverort string getting cut when playing Shoutcast streams made in_dshow not to handle mms:// streams ending with .wma
    fixed %tracknumber% tag for CD tracks
    fixed some crash bugs in in_mp4
    fixed playlist generation when ripping full CDs
    added "import playlist from folder" in Media Library
    updated Media Library preferences screens
    added new SPS presets from Cockos, Inc. (pitch shifters, etc...)
    added basic streaming (download) support for M4A/MP4 HTTP streams
    added monitoring of fullscreen apps, disables always on top temporarilly
    added IPC_IS_WNDSHADE


    Lite
    http://download.nullsoft.com/winamp/...mp504_lite.exe
    Full
    http://download.nullsoft.com/winamp/...mp504_full.exe
    Pro
    http://download.nullsoft.com/winamp/...amp504_pro.exe
    ASUS Rampage II GENE + Intel i7-920 @ 3.8 GHz + Noctua NH-U12P SE1366
    6GB RAM OCZ Intel Extreme XMP 1600MHz / Gainward Geforce GTX470 SLI
    1x30GB SSD OCZ Vertex Turbo (system) / 2x30GB SSD OCZ Vertex RAID 0 (games)
    23.6" Acer GD245HQBID + 3D Vision / PSU Nexus RX-8500 850W / Asus OC STATION

  2. #2

    Standardní

    zupaaaa \/\/1n4mp LOL
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní

    Nekde na zive.cz jsem nedavno nasel diskuzi, ktera byla o tomto Winampu. A par lidi rikalo, ze je novy Wina.. mnohem rychlejsi a da se srovnat k verzim 2.8 ci 2.9. Je to pravda? A jak je to s systemovou narocnosti, please napiste kolik vam bere RAM a procaku, predem dik.

    BTW: pripadne muzete taky napsat alternativy k winapmu, pouze na prehravani MP3, zadne dalsi blbosti.

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    BTW: pripadne muzete taky napsat alternativy k winapmu, pouze na prehravani MP3, zadne dalsi blbosti.
    foobar - muze se takovyto jednoslovny post? podle pravidel ne, ale co tam mam vic psat
    http://www.foobar2000.org/

    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal monsoon
    Citace Původně odeslal Dominator
    BTW: pripadne muzete taky napsat alternativy k winapmu, pouze na prehravani MP3, zadne dalsi blbosti.
    foobar - muze se takovyto jednoslovny post? podle pravidel ne, ale co tam mam vic psat
    http://www.foobar2000.org/
    No tak me teda Foobar zabira vic systemovych prostredku nez Winamp 5.03!

  6. #6

    Standardní

    Umi tahle verze nevim jak se to menuje ale skusim to popsat - pri konci pisnicky se do ni zacne mixovat dalsi. Snad me nekdo pochopi.

  7. #7

    Standardní

    vola sa to crosfade efekt ale neviem ci to umi lebo stale pouyivam 2.9 koli rychlosti.. ale idem prave skusit 5.04 kedze hovorite ze je rychly za xvilku budu vysledky ohladne crossfadu..

    tkze uz ledva vidim na KB ale cross tam nevidim zajtra uvidim lepsie

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal Arius
    vola sa to crosfade efekt ale neviem ci to umi lebo stale pouyivam 2.9 koli rychlosti.. ale idem prave skusit 5.04 kedze hovorite ze je rychly za xvilku budu vysledky ohladne crossfadu..

    tkze uz ledva vidim na KB ale cross tam nevidim zajtra uvidim lepsie
    Crossfade tam je, primo v ekvalizeru je spinac ztisovani mezi skladbami, zapnes, nastavis cas a vse ok.
    MSI KT6 Delta-FISR, AMD Athlon XP 3000+ (Barton), 512 MB PC3200, Powercolor 9600 PRO 128MB 400/600MHz, SB Live 5.1 Digital, Genius HT 5.1, WD 40GB, SG Barracuda 80GB, NEC NR-9100a, DVD-RW LG-4082, 19\" LG 915FT Plus, Windows XP Prof

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Nekde na zive.cz jsem nedavno nasel diskuzi, ktera byla o tomto Winampu. A par lidi rikalo, ze je novy Wina.. mnohem rychlejsi a da se srovnat k verzim 2.8 ci 2.9. Je to pravda? A jak je to s systemovou narocnosti, please napiste kolik vam bere RAM a procaku, predem dik.

    BTW: pripadne muzete taky napsat alternativy k winapmu, pouze na prehravani MP3, zadne dalsi blbosti.
    pouzivam uz dlhsie 5.03 a je rychly ako dabel (aj na cel566@850, 384 MB RAM a aj na P200/64 MB RAM)
    u mna zere mem pri spusteni nieco pod 5 MB
    a pri prehravani nieco cez 6 MB
    cpu nezere vobec

    ale neviem proovnat s predch. verziu lebo tam som to nepoozeral
    pouzival som dlho 2.8 a neskor 2.9, 3.x bol brak


  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal ace
    Citace Původně odeslal Dominator
    Nekde na zive.cz jsem nedavno nasel diskuzi, ktera byla o tomto Winampu. A par lidi rikalo, ze je novy Wina.. mnohem rychlejsi a da se srovnat k verzim 2.8 ci 2.9. Je to pravda? A jak je to s systemovou narocnosti, please napiste kolik vam bere RAM a procaku, predem dik.

    BTW: pripadne muzete taky napsat alternativy k winapmu, pouze na prehravani MP3, zadne dalsi blbosti.
    pouzivam uz dlhsie 5.03 a je rychly ako dabel (aj na cel566@850, 384 MB RAM a aj na P200/64 MB RAM)
    u mna zere mem pri spusteni nieco pod 5 MB
    a pri prehravani nieco cez 6 MB
    cpu nezere vobec

    ale neviem proovnat s predch. verziu lebo tam som to nepoozeral
    pouzival som dlho 2.8 a neskor 2.9, 3.x bol brak
    No ja mam 1GHz CPU a na 5.03 zere mi to kolem 5-10procent. A pameti tak 6-11MB

  11. #11

    Standardní

    Na mojí primární sestavě 5.04: CPU - 00 , Využití paměti - 1448kB podle správce systému ve WinXP SP1 při přehrávání MP3 ( mám otevřený playlist, media libary a album list )
    Gigabyte P35-DS3L ::: Pentium Dual-Core E5200 ::: 4x1024MB atd.

  12. #12

    Standardní

    Tak mam Winamp 5.04 Full a musim rict Boomba! Ted mi to bere 1,6MB RAM a 0-1procent CPU!!! To je nekolikanasobne min nez s 5.03.

    Doporucuji vsem

    EDIT: ale crossfad jsem nenasel ani v ekvalizeru Poradte please

  13. #13
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    270

    Standardní

    mno me zere z procaku 0-1% ale pameti asi 13MB ...

  14. #14
    Senior Member mince
    Založen
    05.03.2003
    Bydliště
    Piestany
    Věk
    50
    Příspěvky
    832
    Vliv
    273

    Standardní

    hm , tag nejako tam blbne Internet TV - nenajde ziadne stanice

    s verziou 5.00 to ide ide NO PROBLEM
    NTB - nejake Lenovo
    PC - Intel i5 netaktovany
    fotoze : Panasonic DMC-TZ20 + DMW-MCTZ20E
    technical diver , deep full nitrox 75m :)

  15. #15
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    272

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Tak mam Winamp 5.04 Full a musim rict Boomba! Ted mi to bere 1,6MB RAM a 0-1procent CPU!!! To je nekolikanasobne min nez s 5.03.
    Ja mam s 2.95 570KB a 0% :P
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  16. #16

    Standardní

    No reknu vam, ze ten Winamp 5.x je pomalejsi nez Winamp 2.x.

    Na pocitaci P4celeron 2,4 GHz: (vsechny akce se stejnym playlistem obsahujicim 100 pisnicek)

    --akce-- | 5.x | 2.x
    spusteni | 10s | 1s
    play ---- | 2s | 0s
    stop ---- | 0s | 0s
    pamet - | 5ram,24virt. | 2ram,5virt.

    5.x navic maji nektere zobrazovaci bugy, obcas je cerny playlist, musim ho zavrit a otevrit, obcas se stane, ze je pruhledna mezera mezi titulkovym pruhem a hlavnim oknem winampu (byva tam visualizace). Celkove prace s 5.x je pomalejsi, ale ja ho pouzivam, protoze jsem si zvykl na nektere funkce, ktere 2.x nema. Ale ne, ze by byl 2.x spatnej. Jinak na mym stroji (viz podpis) je to o neco rychlejsi, ale ten pomer je stejnej.

    EDIT: Jelikoz vzniklo nedorozumeni - ty casy pro winamp 5.x jsou takove, pokud pouzivam modern skin. S klasickym skinem jsou casy samozrejme srovnatelne, ne-li lepsi, jako/nez 2.91.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  17. #17

    Standardní

    Jsem nahodil Winamp 5.04 a oproti 5.03c mi nabíhá o dost rychleji.

    Spuštění: 2s
    Play: 0s
    Stop: 0

    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

  18. #18

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    No reknu vam, ze ten Winamp 5.x je pomalejsi nez Winamp 2.x.

    Na pocitaci P4celeron 2,4 GHz: (vsechny akce se stejnym playlistem obsahujicim 100 pisnicek)

    --akce-- | 5.x | 2.x
    spusteni | 10s | 1s
    play ---- | 2s | 0s
    stop ---- | 0s | 0s
    pamet - | 5ram,24virt. | 2ram,5virt.

    5.x navic maji nektere zobrazovaci bugy, obcas je cerny playlist, musim ho zavrit a otevrit, obcas se stane, ze je pruhledna mezera mezi titulkovym pruhem a hlavnim oknem winampu (byva tam visualizace). Celkove prace s 5.x je pomalejsi, ale ja ho pouzivam, protoze jsem si zvykl na nektere funkce, ktere 2.x nema. Ale ne, ze by byl 2.x spatnej. Jinak na mym stroji (viz podpis) je to o neco rychlejsi, ale ten pomer je stejnej.

    Neměřil si to náhodou s winampem3? Mě se 5.04 spousti 3s na spusteni skladby reaguje ihned....
    Intel Core 2 Quad Q9400@3.4GHz | Sapphire HD6950@6970 2GB | Asus Maximus Formula x38 | DDR2 Kingston HyperX CL4 4GB

  19. #19

    Standardní

    Ne, winamp3 nesnasim. Dokud nevydali 5, tak jsem pouzival 2.91.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  20. #20

    Standardní

    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    Jsem nahodil Winamp 5.04 a oproti 5.03c mi nabíhá o dost rychleji.

    Spuštění: 2s
    Play: 0s
    Stop: 0

    :-)
    Rovnake cisla mam aj ja, spustenie netrva asi ani tie 2s (Applebred 1462MHz/256RAM/W2K SP4). V playliste mam 483 MP3, prave mi hra 86MB set a Winamp zerie 10.5MB. Oproti 5.03c som si vsak nevsimol ziadnu zmenu ani v novych funkciach, ani v rychlosti, proste nic.

    Jo a pouzivam klasicky skin (nie novy) a v nom advance4_black.

    EDIT: Teraz som to skusil podtaktovat na 399MHz (CPUMSR) a tam su prakticky rovnake casy, spustenie tesne cez 2s, spustenie 86MB pesnicky tak pol sekundy. Akurat zataz CPU je vyssia, uz cca 10-20% oproti 1-5% povodne (ale to mi ide este dalsich softov).
    Markoff
    Dennik z Ciny a jemu predchadzajuci trip po Azii 2010-2011

  21. #21

    Standardní

    Jeste k winampu5 - Obcas nejde minimalizovat, muzu ho akorad tak ukoncit.
    Dale pak pouzivam VirtuaWin k prepinani "virtualnich desktopu", winamp mam na dvojce, kdyz tam prepnu a v listu mam hodne mp3, tak trva 3 sekundy, nez se winamp objevi.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  22. #22

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Jeste k winampu5 - Obcas nejde minimalizovat, muzu ho akorad tak ukoncit.
    Dale pak pouzivam VirtuaWin k prepinani "virtualnich desktopu", winamp mam na dvojce, kdyz tam prepnu a v listu mam hodne mp3, tak trva 3 sekundy, nez se winamp objevi.
    Howarde, přeinstaluj si ty Windowsi

    Winamp 3 byl strašnej výtvor, používal jsem v2.
    Winamp 5 je v pohodě. S žádnýma problémama jsem se nesetkal.
    ASUS Blitz Formula P35 | C2Q 9550 @3.41GHz | TR Ultra120 Extreme | 4GB Corsair 6400C5 | 2x Samsung F1 320GB | Samsung F1 640GB | WD My Book Home 1TB | ASUS GTX295 1.8GB | SB X-Fi Titanium Fatal1ty Champion PCI-E | Leadtek DTV2000H | Asus 2014L1T SATA | Logitech G9 | Logitech Illuminated Keyb. US | 24" HP DreamColor LP2480zx + X-Rite | LIAN LI A7010 HotSwap | Corsair HX620 | Genius HT 5.1 Foto: Miláškové Nikon D200 & D300 | Nikkor AF-S VR 70-200/2.8 | Nikon TC-14E | Nikkor AF-S 14-24/2.8 | Nikkor AF-S 300/4 | Nikon SB-800 | 2xCF Extreme IV 8GB

  23. #23

    Standardní

    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    Howarde, přeinstaluj si ty Windowsi
    Zamítá se.
    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    Winamp 3 byl strašnej výtvor, používal jsem v2.
    Potvrzuji.
    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    Winamp 5 je v pohodě. S žádnýma problémama jsem se nesetkal.
    Souhlasím. (EDIT: az na ty prodlevy)
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  24. #24

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    Winamp 5 je v pohodě. S žádnýma problémama jsem se nesetkal.
    Souhlasím.
    Nejdřív máš v 5 problémy, a ted zase ne? To je nejaky divny a ty tvoje hodnoty taky

  25. #25

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Pinďoureček
    Winamp 5 je v pohodě. S žádnýma problémama jsem se nesetkal.
    Souhlasím.
    Nejdřív máš v 5 problémy, a ted zase ne? To je nejaky divny a ty tvoje hodnoty taky
    Zas tak vazny problemy to nejsou. Hodnoty nejsou divny, ja jsem si je nevymyslel. Proste P4celeron 2.4GHz neni moc vykonnej.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •