Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: WIN XP HOME a windows jurnal viewer

  1. #1

    Standardní WIN XP HOME a windows jurnal viewer

    mam takovej problem, mam origina xp home a když dám otevřít některé pdf soubory tak se začne nějaká instalace zmíněného viewru a t vyzve mě to k vložení cd....když tam dam systemové cd tak to nahlasí že nemá cestu nebo tak něco a šlu , dam to zrušit, ale onn furt chce tu instalaci.. proste a jednoduše nemúžu otevřít ten soubor co chci...poradí mi někdo co s tím ?
    MSI 845PE Max, Celeron 1,7GHz, MSI GeForce Ti 4200 8xAGP 128 MB DDR, 512 MB RAM 333, SoundBalster live 5.1, 40GB HDD WesternDigital, CDRW TEAC 540E, DVD TEAC 516D

  2. #2

    Standardní

    Asi se nejak pomichaly asociace. Zkus kliknout pravym tlacitkem na nejake pdf, v menu vyber Otevrit v programu..., najdi mu Acrobata a zaskrtni Otevrit vzdy v tomto programu. Kdyby to nepomohlo, tak zkus totez, ale misto Acrobata dej nejaky jiny program (treba IE), pak se odhlas a prihlas a znovu to zopakuj ale tentokrat znovu nastav asociaci na Acrobata.
    Je to nesikovny postup, ale nekolikrat mi to pomohlo. Hrabani v registru je moc komplikovane.

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal iv93611
    Asi se nejak pomichaly asociace. Zkus kliknout pravym tlacitkem na nejake pdf, v menu vyber Otevrit v programu..., najdi mu Acrobata a zaskrtni Otevrit vzdy v tomto programu. Kdyby to nepomohlo, tak zkus totez, ale misto Acrobata dej nejaky jiny program (treba IE), pak se odhlas a prihlas a znovu to zopakuj ale tentokrat znovu nastav asociaci na Acrobata.
    Je to nesikovny postup, ale nekolikrat mi to pomohlo. Hrabani v registru je moc komplikovane.
    uz jsem to odstranil diky
    MSI 845PE Max, Celeron 1,7GHz, MSI GeForce Ti 4200 8xAGP 128 MB DDR, 512 MB RAM 333, SoundBalster live 5.1, 40GB HDD WesternDigital, CDRW TEAC 540E, DVD TEAC 516D

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •