Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: WinXP-nemůžu spustit film v jiném přehravači??

  1. #1

    Standardní WinXP-nemůžu spustit film v jiném přehravači??

    Ahoj,

    prosím, mám tento problém - ve WinXP mám nahraný ZoomPlayer, a chtel jsem filmy přehrávat přes něj..
    dal jsem si na *.AVI PTM a spouštět v programu-vybral zoomplayer-a zaškrtl pokaždé spustit v přes tento program...
    pro jistotu jsem restartoval PC..
    když dám spustit film, vždy se zapne přes MS player, přes zoomplayer nebo jakýkoliv jiný přehravač musím ručne spustit přehravač a otevřít film..
    když dám znovu vlastnosti-spouštět v jiném programu, je tam pořád MSplayer a ne ten který vyberu..

    kde je chyba??
    díky
    CPU AMD Athlon 64 3000+ Winchester, Asus A8N-E, nF4Ultra, 4x512MB Kingston, MSI GeForce 7800GT, 2x160GB ATA Hitachi 7k250, 2x300GB Maxtor DM10+, DVD-+RW LG 2166D, 17" LCD NEC 1760NX

  2. #2

    Standardní

    Pravdepodobne bude treba v mplayeri ručne odstrániť asociáciu so súbormi avi, prípadne úplne vymazať typ súboru avi a potom to nastaviť na ZoomPlayer.
    Teclast F6 Pro, HP Probook 470 G0

  3. #3

    Standardní

    MSplayer neznám, ale nějaký programy mají v nastavení položku, aby nešla asociace souboru ukrást jinym programem. Může se taky spouštět při startu nějakej agent, kterej to hlídá, koukni se, co se ti všechno spouští při startu a co by moh bejt ten MSplayer.

  4. #4

    Standardní

    Pust si Windows Media player a v jeho nastaveni zrus asociace souboru apotom opakuj tvuj postup, kde jsi nastavoval jakym prehravacem chces poustet *.avi. Bohuzem WMP je dost agresivni a mozna si to bude obcas prenastavovat zpet.
    PC: Intel Pentium G2020, GigaByte GA-Z68AP-D3, Crucial 2 x 4096MB DDR1333 Dual, Maxtor DiamondMax 23 500GB S-ATA, Asus Radeon HD6770 10242MB, HP w2207, Asus DRW-2014L1T, Windows 8.1 Pro
    NB: Dell D830, T7500, 2 x 2GB RAM, 160GB HDD, WSXGA+, Nvidia Quadro NVS 140M

  5. #5

    Standardní

    smarja, vsak si vypni asociaciu v programe v ktorom ti to otvara automaticky a zapni sju tam kde chces aby ho otvaral a ked to nepomoze tak si to prepis v registroch a/lebo v moznostiach zlozky a asociacii suborov...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •