Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: XVID - GNOT - nesedi mi zvuk, pls poradte

  1. #1

    Standardní XVID - GNOT - nesedi mi zvuk, pls poradte

    ahojte,

    prosim Vas o radu: prevadim DVD v Gkonotu a mam problem se zvukem - vytahnu si ho pres DVD2AVI , vse nastavim jak mam a pri vyberu audia pro encodovani vyberu AC3 stopu - ta se otevre zaskrtne se automaticky DELAY -80 - tak to je uvedeno v souboru ktery vytvori DVD2AVI - a pak zacne prevod, po 4 hodinach mam pekne video ale vubec mi nesedi zvuk...

    zkousel jsem primo v Nandubu spojit zvuk a obraz, v interleavingu nastavit -80 ale je to porad to samy....

    Otazecka - pri GKnotu kde vybiram na kolik CD bude film - mam zaskrtavat jakou zvukovou stopu chci pouzit? jestli AC3, vbr, acr, nejaky Framery tam jsou nebo mam nechat no audio...

    Diky

  2. #2

    Standardní

    na kolko cd chces urobit film je v zalozke "Bitrate" a v kolonke "Total size", kde si vyberies 1, 2 alebo 3 CD.
    predtym ako chces vypocitat bitrate (kvalitu a celkovu velkost filmu), musis nacitat obrazovu cast(OPEN *.d2v) a potom do Audio A vlozis audio stopu.potom si vyberies kapacitu disku a na kolko cd to chces komprimovat.ak to budes mat, tak znova otvor OPEN *.d2v a uloz nastavenia (Save&Encode).
    Intel C2D 6750 2,66Ghz@3,21Ghz;ASUS P5KC;RAM OCZ DUAL CHANNEL KIT 2x1GB DDR2/800;MSI ATI RADEON 2600XT 512MB;LCD 19" LG L1953TR;2xWD SATA2 250GB & 400GB;PIONEER DVR 212;Fortron 500W

  3. #3

    Standardní

    inak este jednu vec.k filmu pripajas audio stopu vo formate AC3?je lepsie AC3 skomprimovat do MP3.na kvalite ani vela nestratis a usetris tym viacej miesta pre kvalitu filmu.
    Intel C2D 6750 2,66Ghz@3,21Ghz;ASUS P5KC;RAM OCZ DUAL CHANNEL KIT 2x1GB DDR2/800;MSI ATI RADEON 2600XT 512MB;LCD 19" LG L1953TR;2xWD SATA2 250GB & 400GB;PIONEER DVR 212;Fortron 500W

  4. #4

    Standardní

    S AC-3 stopou se vlastne nic nedeje, jenom se pripoji. Ja vetsinou pouzivam prokladani 160ms, ale neni vyjimkou dat od 80-320ms. Ten zvuk mas v celem filmu posunuty stejne? Pokud jo, tak se zkus pohrat s polozkou "delay", da se zadat "+ nebo -".
    Gigabyte 965-DS4 v3.3, Q9300, 4x1GB AData EE, Sapphire 4850

  5. #5

    Standardní

    audio stopu si vytahnu pres DVD2AVI do formatu AC3 a pres AZIDGUI a LAMEGUI prevedu do MP3

    AC3 se mi vytahne a ma uvedeno DELAY -80

    V GK jsem zmaten z nabidky v zalozce BITRATE - vyberu si pocet CD, jaky chci kodek, AUDIO A nastavim na 128kB a potom je zalozka s tim vyberem formatu - a tam jsem uplne mimo - mam tam neco vybirat zda AC3 nebo VBR nebo mam dat NO AUDIO? stejne kdyz uz pripravuji samotny prevod, tak vybiram FIRST PASS, SECOND PASS a potom tam vybiram i audio stopu vcetne toho zda ji necham v AC3 nebo MP3. tam mam otevrit AC3 nebo MP3?

    Diky

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •