Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: MS Outlook 2002 - zmena profilu, stazeni posty pri spusteni

  1. #1

    Standardní MS Outlook 2002 - zmena profilu, stazeni posty pri spusteni

    Mam tyto dva, asi stupidni dotazy

    1) Da se nejak zmenit jmeno hlavniho profilu OUTLOOK?

    2) Kde si muzu nastavit, aby se posta zkontrolovala hned po startu Outlooku, hledal jsem to, ale marne
    VBI Compal HEL80: Core 2 Duo T7200 | GeForce Go 7600 | 1 GB RAM | 160 GB HDD | DVD-+RW | 15.4" WXGA
    Octaviaclub - člen č. 62

  2. #2

    Standardní

    Určitě to tam někde je protože to myslím mám změnený, ale to je na dlouhý vysvětlování takk snad někdy jindy.
    Life is easier when you are told what to do, but it isn't real life.

  3. #3

    Standardní Re: MS Outlook 2002 - zmena profilu, stazeni posty pri spust

    Citace Původně odeslal Levis_X
    2) Kde si muzu nastavit, aby se posta zkontrolovala hned po startu Outlooku, hledal jsem to, ale marne
    Tools - Options - Mail Setup - zatrhnout checkbox "send immediately when connected", další nastavení pod pravým tlačítkem "send/receive" (jak často checkovat mail, atd.)...

    To josefec: Takovejhle postů, který sem se**š už mám fakt dost, když o nečem víš *****, tak buď zticha a necpi všude posty, který jenom vysvětlují Tvojí momentální mentální situaci. Podle mého názoru jsi jeden z nejžhavějších kandidátů na nějakej pěknej rank, třeba "posthunter", jen doufám, že si toho všimne i někdo další, který Ti dá to, co si zasloužíš!
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  4. #4

    Standardní Re: MS Outlook 2002 - zmena profilu, stazeni posty pri spust

    Citace Původně odeslal jan555
    Citace Původně odeslal Levis_X
    2) Kde si muzu nastavit, aby se posta zkontrolovala hned po startu Outlooku, hledal jsem to, ale marne
    Tools - Options - Mail Setup - zatrhnout checkbox "send immediately when connected", další nastavení pod pravým tlačítkem "send/receive" (jak často checkovat mail, atd.)...

    To josefec: Takovejhle postů, který sem se**š už mám fakt dost, když o nečem víš *****, tak buď zticha a necpi všude posty, který jenom vysvětlují Tvojí momentální mentální situaci. Podle mého názoru jsi jeden z nejžhavějších kandidátů na nějakej pěknej rank, třeba "posthunter", jen doufám, že si toho všimne i někdo další, který Ti dá to, co si zasloužíš!
    Asi tak ňák
    Life is easier when you are told what to do, but it isn't real life.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. A pak ze LAN neni internet :-)
    Založil CompCrasher v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 09.12.2004, 16:01
  2. Wi-Fi : ping
    Založil abc v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 35
    Poslední příspěvek: 29.08.2004, 11:51
  3. DNS
    Založil KUBA v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 04.03.2004, 17:13
  4. outlook2000 a blokovane prilohy
    Založil Haldo v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.12.2003, 14:14
  5. MW - velke pakety sa stracaju ???
    Založil Rainbow v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 38
    Poslední příspěvek: 10.06.2003, 20:34

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •