Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Kdo smazal thread ohledně letectví v míse???

  1. #1
    Member Avatar uživatele SECRET_AGENT_BOND
    Založen
    18.10.2002
    Bydliště
    Pilsen, the city of beer!
    Příspěvky
    143
    Vliv
    269

    Standardní Kdo smazal thread ohledně letectví v míse???

    Sem docela naštvanej,protože mi někdo smazal bez jakýhokoliv vysvětlení,bez poslání SZ bez jakýhokoliv důvodu thread o zkušenostech s leteckou dopravou v Míse. Dával jsem to dohromady minimálně 15 minut a pak přijde mod, usoudí, že to v míse nemá co dělat, na rozdíl třeba od pyramidové hry GreenZap (že by reklama), výpisu z rejtstříku trestů v Bartislavě nebo třeba,kde se dá v Brně bruslit... Když můžou být v Míse thready ohledně zkušeností s auty, proč ne ohledně zkušeností s letadly a aeroliniemi? Může mi někdo tohle vysvětlit? A obzvláště ten,kdo ani nemá tu slušnost mi poslat SZ, že mi smazal thread. Děkuji.
    MB Gigabyte K8NS-Ultra S939, AMD Opteron 144@ Athlon FX-55 at 1,45V, PrimeCooler HCIV+ Cu, 2x512MB Geil with UTT chips, SAPPHIRE ATI RADEON 9500 PRO@ 380/640 MHz with ThermalTake Schooner CL-G0009, HDD WD 1200 120GB, CD-RW LITE-ON 32123S,DVD Pioneer 106S, CoolerMaster Musketeer II, PSU KME 500W

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 738
    Vliv
    300

    Standardní

    LOCK + SLEPEJS pro tebe, precti si pravidla.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •