Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: ztráta místa na FAt 32 ve win XP

  1. #1

    Standardní ztráta místa na FAt 32 ve win XP

    Předevčírem jsem měl 5gb volného místa. Dnes po zapnutí jenom 500mg. Pro vtipálky uvádím že jsem žádná nová data nekopíroval na disk. Smazal jsem tedy film a naskočilo mi nových 700mg navíc. TAk zapnu DC a ejhle-mám 50mg na disku! Jako bych nic nesmazal....Samovolně mi ubývá místo. Disk má kapacitu 55 gb a zaplněno daty mám 44 gb, takže logicky zůstatek volného místa by měl být 11GB-což ovšem není-je to pouze 50mg...
    Zkoušel sem restart,full winxp scandisk,system mechanic,antivir.....pořád stejné. Koš je vysypaný.
    Poradíte mi něco jiného než formát? O ty data bych nechtěl přijít.
    Partition magic? díky za odpovědi
    1800+@2800+(11,5*197),soltek 75frn3-L,2*256Mb RAM,SB live,RADEON 9500@9700(core 296,memory294,8pipelines) 128RAM.

  2. #2

    Standardní

    A nevytvoril ti DC nejakej soubor? on ho vytvori v _plne_ velikosti jeste nez ho cely stahne. IMHO bude chyba nekde kolem DC.

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 404
    Vliv
    289

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    A nevytvoril ti DC nejakej soubor? on ho vytvori v _plne_ velikosti jeste nez ho cely stahne. IMHO bude chyba nekde kolem DC.
    podle toho jaky dc soft pouziva.. ja mam treba czdc++ 0.4032a a ten u nej ma soubor velikost takovou, jaka je zrovna stazena. nejlepsi by bylo mrknout se do czdc++\incomplete co tam je za soubory..

  4. #4

    Standardní

    tak je to jak píšete. Opravdu to DC++ 0.401 engl. dělá-napřed udělá celkový image než to natahá. Díky za dobrý nápad
    1800+@2800+(11,5*197),soltek 75frn3-L,2*256Mb RAM,SB live,RADEON 9500@9700(core 296,memory294,8pipelines) 128RAM.

  5. #5

    Standardní

    No jeste, ze jsi napsal, ze se to delo po spusteni DC Jinak bychom po tom dost tapali

  6. #6

    Standardní

    Ono je to takhle: Vite, jak funguje segmentove stahovani v GetRightu? Kdyz tahate GetRightem soubor pouze v "jedné vlně", tak stažený soubor má skutečně velikost takovou, kolik se zatím stáhlo. Ovšem jakmile začnete tahat ve "dvou vlnách", tak vám okamžitě GetRight vytvoří soubor o celkové velikosti, nestažené části obsahují, co já vim, asi nuly a postupně jak stahuje tak je přepisuje.
    Klient dc, např. StrongDC++, umí segmentově stahovat, umí tahat soubory od více uživatelů a jakmile tohle udělá, tak vytvoří soubor v celkové velikosti. Jinak snad ani neni segmentové stahování realizovatelné.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  7. #7

    Standardní

    Jeste k puvodni otazce:
    Ja vim, ze se mi casto stavalo, pokud byly na FAT32 chyby, tak se mi klidne zobrazovalo 3 GB volnyho mista a kdyz jsem tam kopiroval, tak mi napsal, ze doslo misto na disku, prestoze programy typu TC detekovali hodne mista, kazdopadne po scandisku se to opravilo a videl jsem, ze mi misto doslo. Mozna v tvem pripade pri tom restartu doslo ke skenovani a oprave chyby na FAT32 a najednou vidis spravnou velikost volneho mista.
    Pripada mi to presne takhle.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •