Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Okamzity restart po zapnuti

  1. #1

    Standardní Okamzity restart po zapnuti

    Vsimnul sem si za kdyz odpojim zdroj ze site a potom zapnu comp(zdroj je zas pripojenej )tak se dvakrat zinicializuje chipset (poznam to podle D-Breku, a podle DVD ROMky která dvakrat jakoby vysune CD (klasickej slot-in), a to se deje jen pri FBS jine nez 100MHz+- , je spatna deska nebo je to normalni, zdroj to neni skousel sem i jiny, deska KT4V-L co jinyho asi
    | AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |

  2. #2
    Senior Member mince
    Založen
    13.11.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Příspěvky
    1 739
    Vliv
    290

    Standardní Re: Okamzity restart po zapnuti

    Citace Původně odeslal vogo
    Vsimnul sem si za kdyz odpojim zdroj ze site a potom zapnu comp(zdroj je zas pripojenej )tak se dvakrat zinicializuje chipset (poznam to podle D-Breku, a podle DVD ROMky která dvakrat jakoby vysune CD (klasickej slot-in), a to se deje jen pri FBS jine nez 100MHz+- , je spatna deska nebo je to normalni, zdoroj to neni skousel sem i jiny, desla KT4V-L co jinyho asi
    Řekl bych zdroj, ale asi se mýlím. Sestava co mám v podpisu a ten samý problém, co popisuješ.
    Už takhle jedu skoro rok.
    MB G... a to už taky není pravda ;)
    A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........

  3. #3

    Standardní Re: Okamzity restart po zapnuti

    Citace Původně odeslal vogo
    Vsimnul sem si za kdyz odpojim zdroj ze site a potom zapnu comp(zdroj je zas pripojenej )tak se dvakrat zinicializuje chipset (poznam to podle D-Breku, a podle DVD ROMky která dvakrat jakoby vysune CD (klasickej slot-in), a to se deje jen pri FBS jine nez 100MHz+- , je spatna deska nebo je to normalni, zdroj to neni skousel sem i jiny, deska KT4V-L co jinyho asi
    Tak to teda nevím, já mám tu samou desku a tenhle problém nemám. Já bych řekl že to bude tou deskuo.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Abit NF7-S 2.0 po vypnutí mi zůstává svítit myš a klávesnice
    Založil Honza A v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 24.02.2005, 14:23
  2. obraz je vacsi ako monitor po zapnuti PC
    Založil Markoff v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 10.07.2004, 13:02
  3. Restart sluzby po 12 - 24 hodinach pod 2000
    Založil Martyr-M v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 07.07.2004, 10:04
  4. Pravidelná modrá obrazovka po zapnutí
    Založil atnarfus v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 19.11.2002, 13:12

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •