Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: HTML album creator fotek co umi i videa?

  1. #1

    Standardní HTML album creator fotek co umi i videa?

    Jaky by jste me doporucili HTML album creator fotek co umi pridavat do alb krom fotek i videa a jejich nahledy?

    (BTW, kdyby program vygeneroval html, kde by se dala pridavat kratke prispevky k jednotlivym fotkam, byl bych max. spokojen)

    thx
    CPU Intel Core2 E6600, 2,4@2,9ghz ||| RAM DDRII 2x1GB Kingston 800Mhz ||| MB Gigabyte GA-965GM-S2 ||| GPU Asus 7600GT

  2. #2

    Standardní Re: HTML album creator fotek co umi i videa?

    Ja mel dobre zkusenosti s JAlbum tak zkus.

  3. #3

    Standardní Re: HTML album creator fotek co umi i videa?

    dekuji za tip, jeste nez to zkusim zajimalo by me - umi to i ty videa?

    tak to chci stahnout z toho ofic. serveru a hodi me to 404, to jsou masla!
    Naposledy upravil CODE; 13.02.2007 v 20:07.
    CPU Intel Core2 E6600, 2,4@2,9ghz ||| RAM DDRII 2x1GB Kingston 800Mhz ||| MB Gigabyte GA-965GM-S2 ||| GPU Asus 7600GT

  4. #4

    Standardní Re: HTML album creator fotek co umi i videa?

    Jinak stahovat koukam vazne nejde ta VM verze, ale jde vpohode windows native i ZIP(je treba JRE nainstalovane) verze.

    A ano videa to umi.
    Naposledy upravil jedik; 13.02.2007 v 20:50.

  5. #5

    Standardní Re: HTML album creator fotek co umi i videa?

    Jediku tak uz s tim bojuju! Nektery styly jsou fakt elegantni! Koukam!! Super!

    Ale jak si rikal s tema videama, tak me to nejak nejde, vlozil jsem to proste jako fotku, ale kdyz si prohlizim prezentaci, roluju fotky a kdyz dojedu na video, tak je tam prazdno .

    Jak postupujes aby bylo videt i video?
    CPU Intel Core2 E6600, 2,4@2,9ghz ||| RAM DDRII 2x1GB Kingston 800Mhz ||| MB Gigabyte GA-965GM-S2 ||| GPU Asus 7600GT

  6. #6

    Standardní Re: HTML album creator fotek co umi i videa?

    Normalne to pretahnu a dam Vytvorit album a kdyz ho vytvori a ja ho spustim a dojedu k videu, tak se normalne spusti jako kazde jine video, ktere znas z netu. Zkousel jsem a fungovalo mi avi(xvid), wmv i mpg.

    Hodne dulezite je abys mel dobre nastavene pluginy a jejich asociace v browseru.

    Defakto, pokud ti fungujou na netu videa normalne(tim myslim treba wmv skrze wmp plugin, mpg skrze qt plugin apod. nemyslim youtube, video.google a podobne flashove prehravace), tak by ti mely i tady.

  7. #7

    Standardní Re: HTML album creator fotek co umi i videa?

    Citace Původně odeslal jedik Zobrazit příspěvek
    ...Hodne dulezite je abys mel dobre nastavene pluginy a jejich asociace v browseru.

    Defakto, pokud ti fungujou na netu videa normalne(tim myslim treba wmv skrze wmp plugin, mpg skrze qt plugin apod. nemyslim youtube, video.google a podobne flashove prehravace), tak by ti mely i tady.

    EDIT: Tak uz jsem ty VIDDEA zprovoznil pod IE - zaskrtnul jsem pouzit URL odkzovani odkazu a je to OK... Pod Operou ale videa stale nejdou..

    Nevis, jak docilit toho aby se z videa vzal nahled? Jde me o to, ze kdyz mam v albu video, tak je tam jen obrazek kamery..
    Naposledy upravil CODE; 04.03.2007 v 11:52.
    CPU Intel Core2 E6600, 2,4@2,9ghz ||| RAM DDRII 2x1GB Kingston 800Mhz ||| MB Gigabyte GA-965GM-S2 ||| GPU Asus 7600GT

  8. #8

    Standardní Re: HTML album creator fotek co umi i videa?

    Citace Původně odeslal CODE Zobrazit příspěvek
    EDIT: Tak uz jsem ty VIDDEA zprovoznil pod IE - zaskrtnul jsem pouzit URL odkzovani odkazu a je to OK... Pod Operou ale videa stale nejdou..

    Nevis, jak docilit toho aby se z videa vzal nahled? Jde me o to, ze kdyz mam v albu video, tak je tam jen obrazek kamery..
    Nahledy to AFAIK neumi. Jinak ja teda pouzivam FF a pouze QT plugin(WM plugin jsem vyhodil) v jehoz konfiguraci jsem nastavil patricne typy souboru co otvirat a jde to vse.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •